1. moda na stoku

    Moda na stoku

  1. Moda na stoku

    Moda na stoku

Jak modnie wyglądać na stoku i poza nim?

Podczas pakowania się na wyjazd w góry większość ludzi zabiera ze sobą tylko praktyczne ubrania. Jest to duży błąd, ponieważ producenci odzieży sportowej śledzą bieżące trendy modowe i dostosowują do nich swoje produkty. Warto więc rozejrzeć się za ciuchami, które oprócz tego, że praktyczne,  będą również modne i stylowe.

  1. moda na stoku

Jak modnie wyglądać na stoku i poza nim?

Podstawowym założeniem przy kompletowaniu ubrań na wypad na narty lub snowboard powinna być spójność stroju. Warto postawić na jednolity dół, góra ubioru może być w wielu odcieniach, jednakże najważniejsze jest to, aby dół był w innym kolorze niż góra. Niezbędne jest również to, aby odpowiednio dopasować rozmiar odzieży, nie może być zbyt przylegająca ani zbyt luźna. Warto też spojrzeć na kurtki i spodnie, które posiadają wzmocnienia w newralgicznych punktach. 

Poza stokiem spójność stroju jest również ważna. Wieczorne wyjście również rządzi się własnymi prawami. Trzeba pamiętać o tym, by nie łączyć ze sobą ubrań z różnych stylów, na przykład dresowego dołu i skandynawskiego sweterka. Ważną kwestią w wieczornych wyjściach są dodatki, które umiejętnie wybrane podkreślą modny charakter stroju.

Najpopularniejsze kombinezony

Popularne artykuły na temat mody na stoku

Damskie ubrania nie tylko na stok