1. moda na stoku

    Moda na stoku

Jak modnie wyglądać na stoku i poza nim?

Podczas pakowania się na wyjazd w góry większość ludzi zabiera ze sobą tylko praktyczne ubrania. Jest to duży błąd, ponieważ producenci odzieży sportowej śledzą bieżące trendy modowe i dostosowują do nich swoje produkty. Warto więc rozejrzeć się za ciuchami, które oprócz tego, że praktyczne,  będą również modne i stylowe.

  1. moda na stoku

Jak modnie wyglądać na stoku i poza nim?

Podstawowym założeniem przy kompletowaniu ubrań na wypad na narty lub snowboard powinna być spójność stroju. Warto postawić na jednolity dół, góra ubioru może być w wielu odcieniach, jednakże najważniejsze jest to, aby dół był w innym kolorze niż góra. Niezbędne jest również to, aby odpowiednio dopasować rozmiar odzieży, nie może być zbyt przylegająca ani zbyt luźna. Warto też spojrzeć na kurtki i spodnie, które posiadają wzmocnienia w newralgicznych punktach. 

Poza stokiem spójność stroju jest również ważna. Wieczorne wyjście również rządzi się własnymi prawami. Trzeba pamiętać o tym, by nie łączyć ze sobą ubrań z różnych stylów, na przykład dresowego dołu i skandynawskiego sweterka. Ważną kwestią w wieczornych wyjściach są dodatki, które umiejętnie wybrane podkreślą modny charakter stroju.

Najpopularniejsze kombinezony

Kombinezony damskie

Kombinezony męskie

Kombinezony dziecięce

Dobierz gogle do stroju

Popularne artykuły na temat mody na stoku

Zobacz popularne okulary przeciwsłoneczne

Damskie ubrania nie tylko na stok

Męskie ubrania nie tylko na stok