1. Akcesoria smart dla domu, zdrowia i urody

  Akcesoria smart

  dla ciebie i domu

 1. Akcesoria smart dla domu, zdrowia i urody
  undefined

  Smart akcesoria

  dla ciebie i domu

podziel się
FacebookTwitter

Inteligentne akcesoria dla zdrowia i urody

Także twoje zdrowie i uroda mogą być smart! W bogatej ofercie inteligentnych urządzeń dostępny jest szeroki wybór akcesoriów, które pomogą ci zdbać o sylwetkę i wygląd.

Ciekawym wyborem dla osób dbających o linię są inteligentne wagi. Urządzenia te nie tylko spełniają swoją podstawową funkcję jaką jest informacje o wadze ciała, ale także podają szczegółowe informacje o jego składzie; ilości tkanki mięśniowej i tłuszczowej, czy nawodnieniu organizmu. Urządzenia te są kompatybilne ze smartfonami - dzięki aplikacji mobilnej możesz śledzić swoje postępy na drodze ku smukłej sylwetce wszędzie, gdzie chcesz!

Waga łazienkowa z funkcją smart

Szczoteczka soniczna z funkcją bluetooth

Higiena jamy ustnej to nie tylko kwestia estetyczna, ale także zdrowotna. Warto więc dbać o zdrowy i biały uśmiech. Świetną pomocą w tym zakresie są inteligentne szczoteczki do zębów. 

Dzięki wbudowanym programom czy funkcjom timera (w zależności od modelu), szczoteczki te pozwalają na dokładne czyszczenie zębów. Przewagą inteligentnej szczoteczki do zębów jest fakt, że pozwala ona śledzić postępy w dbałości o higienę jamy ustnej w aplikacji mobilnej. Sprawdź najlepsze inteligentne szczoteczki do zębów!

Najnowocześniejsze sprzęty do stylizacji włosów od DYSON

Soniczna czy elektryczna? Jaką szczoteczkę do oczyszczania twarzy wybrać?

Czysta i zadbana cera to marzenie wielu z nas... Z pomocą przychodzą kompaktowe urządzenia, które pozwolą w przyjemny sposób zadbać o higienę skóry twarzy. 

Do wyboru mamy na przykład elektryczne i soniczne szczoteczki do twarzy. Dzięki falom lub obrotom szczoteczki, pozwalają dokładnie oczyścić skórę ze złogów i delikatnie złuszczają naskórek. Intelignetna pielęgnacja twarzy to must-have każdej z nas!

Jeśli nie tylko oczyszczanie, a także odżywianie skóry jest dla ciebie ważne ciekawą opcją może być Foreo Ufo - intelignetne urządzenie z maską do twarzy. 

Inteligentny dom

Inteligentny dom, smart home... Coraz częściej słyszymy to określenie - ale czy dotyczy ono tylko systemów bezpieczeństwa? Zdecydowanie nie!

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które pozwolą ci zmienić twój dom w smart dom! Ciekawe akcesoria do kuchni z funkcją smart, roboty odkurzające czy głośniki, z którymi możesz porozmawiać - technologia zaskakuje!

Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, rozwiązania dla inteligentnego domu także są dla Ciebie! Sprawdź najlepsze akcesoria i stwórz swóją własną inteligentną przestrzeń!

Smart akcesoria i sprzęty do kuchni

Automatyczny robot sprzątający

TV box

Inteligentny głośnik – zarządzaj domem głosowo!

Philips HUE – inteligentne oświetlenie dla każdego

Zestaw smart home – proste rozwiązania dla bezpieczeństwa i kontroli

Przeczytaj o smart home


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro