1. Geometryczne wnętrze

    Geometryczne wnętrze

    lampy, poduszki, plakaty, tkaniny

Geometryczne elementy wyposażenia wnętrza

Geometria we wnętrzu wróciła do łask wraz z pojawieniem się mody na skandynawskie wnętrza. W zupełnie nowym wydaniu, dużo łagodniejszym niż w poprzednich dekadach. Daj się skusić subtelnej harmonii jaką dają klasyczne i powtarzalne wzory.

  1. geometryczne wnętrze

Geometryczne elementy wyposażenia wnętrza są silnym akcentem i nie można przesadzać w ich nadmiernym stosowaniu. Dobrze sprawdza się zastosowanie spokojnej, klasycznej bazy. Może to być jednolita kanapa, biała lub szara ściana, naturalna cegła.

Geometryczne wzory wspaniale sprawdzają się na tkaninach i dywanach. Wybór tych ostatnich jest naprawdę imponujący. Tkaniny natomiast można zastosować zarówno na poduszkach, jak i narzutach, czy zasłonach.

Jeżeli masz ochotę na jeden mocny geometryczny akcent, postaw na naklejki ścienne lub lampy. Najmodniejsze wzory obrazów i naklejek to motywy zwięrzęce: lisy, jelenie, flamingi.

Odważniejszy dekorator wnętrza może pokusić się o zastosowanie tapety z geometrycznym wzorem. Musi być to krok bardzo dobrze przemyślany, ponieważ w odróżnieniu od tekstyliów, tapety tak łatwo nie wymienimy.

Zobacz jakie geometryczne elementy wyposażania wnętrza wybraliśmy dla Ciebie.

Obrazy i naklejki z geometrycznymi motywami

Popularne artykuły o geometrii we wnętrzach

Geometryczne tekstylia

Tkaniny z geometrycznymi wzorami

Lampy geometryczne

Geometryczne ozdoby mieszkania

Sukulenty - modne kwiaty do nowoczesnego wnętrza

Wybierz wzór tapety

Wybór na lata - geometryczne tapety

Wszystko na temat geometrycznych elementów wnętrza