1. Gadżety do smartfona

    Gadżety do smartfona

  1. Gadżety do smartfona

    Gadżety do smartfona

Wielu ludzi nie wyobraża sobie już życia bez smartfona. To urządzenie służy nam do komunikacji, słuchania muzyki, oglądania filmów, przeglądania internetu, a także jest naszym towarzyszem treningów i dietetykiem. Możliwości smartfona są ogromne. Tym bardziej, że możemy je jeszcze poszerzyć o dodatkowe akcesoria. Powerbanki, gimbale, pierścienie czy specjalne ringi do selfie, to tylko niektóre z bardziej interesujących akcesoriów do smartfona. Zobacz nasze inspirujące pomysły jak spersonalizować i rozbudować możliwości twojego telefonu.

Akcesoria fotograficzne

Nowoczesne smartfony w aspekcie fotografii potrafią naprawdę wiele. W niczym nie ustępują już średniej klasy aparatom cyfrowym. Dodatkową zaletą optyki w telefonie jest to, że zawsze mamy ją pod ręką. Smartfon pozwala nam na uwiecznienie najważniejszych chwil w życiu i tych, całkiem niespodziewanych.


Oczywiście jakość zdjęć wykonanych smartfonem można wspomóc. W tym celu warto się zainteresować statywem oraz, do bardziej profesjonalnych celów, gimbalem. Do tego, jeżeli zależy nam na np. szerszym kącie, to z pomocą przyjdą dodatkowe obiektywy montowane na smartfona.


Jeśli jesteśmy fanami selfie, to z pomocą mogą przyjść specjalne ringi doświetlające oraz oczywiście kijki.

Polecane akcesoria fotograficzne do smartfona

Karty pamięci do smartfona

Spersonalizuj swój smartfon

Akcesoria smartfonowe dla melomana

Smartfon wielu osobom zastąpił przenośne odtwarzacze muzyczne. Choć telefon jest zauważalnie większy od odtwarzaczy mp3, to jednak nadal korzysta się z niego komfortowo przy słuchaniu muzyki. Dzięki wbudowanym, we współczesne flagowce przyzwoitym przetwornikom dźwięku, jakość audio stoi na naprawdę dobrym poziomie.


Oczywiście warto się również wyposażyć w dobre słuchawki, czy to przewodowe, czy bezprzewodowe. Jeżeli jakość muzyki nie jest satysfakcjonująca, to można rozważyć zakup przenośnego wzmacniacza. Zapoznajcie się również z naszym poradnikiem -  Jak poprawić jakość dźwięku smartfona?

Coraz większą popularnością cieszą się przenośne głośniki bluetooth. Wiele modeli cechuje banalnie prosta obsługa i wysoka jakość dźwięku, w stosunku do niewielkich wymiarów.

Polecane akcesoria audio do smartfona

Popularne testy słuchawek

Niech moc będzie z tobą

Kabel do smartfona