1. aparat instax

    Aparat Instax

    wraz z akcesoriami

Znajdź swój kolor Instax Mini 9

Najpopularniejsze akcesoria do aparatu Instax

Instax - fotografia natychmiastowa

  1. aparat instax

Nowoczesne aparaty cyfrowe, profesjonalne lustrzanki, czy aparaty w smartfonach są bez problemu dostępne i sprawiły, że każdy z nas ma w swoich zbiorach setki, jeśli nawet nie tysiące zdjęć. Fotografowanie, nie wymagające już specjalistycznej wiedzy czy umiejętności, stało się elementem codziennego życia – obecnie dokumentujemy wszystko, od spotkania z przyjaciółmi czy rodziną, przez jedzenie aż po wypady za miasto czy dłuższe wyjazdy wakacyjne, dzieląc się swoimi zdjęciami w portalach społecznościowych.

Mało które zdjęcia wywołujemy i właśnie na fali sentymentu za drukowaną fotografią powróciła moda na aparaty natychmiastowe, których prototypem były Polaroidy

Instaxy  dostępne są w kliku modelach, różniących się możliwościami technologicznymi. Do aparatu należy dokupić wkłady, na których drukujemy wykonane zdjęcie. Ale to nie tylko aparaty fotograficzne – możemy zaopatrzyć się w papier do zdjęć w fantazyjne wzory, ramki na zdjęcia czy kolorowe futerały. Wystarczy kliknięcie i do naszych rąk trafia wydrukowane zdjęcie "z klimatem" – kto z nas nie chciałby takiej pamiątki?

Aparaty Instax - zobacz najpopularniejsze modele

Wkłady do aparatów Instax

Akcesoria i gadżety do aparatów Instax

Popularne artykuły o fotografii natychmiastowej

Lomo'instant - aparaty w ponadczasowym stylu

Polaroid - kultowy aparat natychmiastowy


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro