Infografiki Allegro

Najnowsze infografiki

Allegro gra z WOŚP: podsumowanie finału 2017

9 141 390,87 zł - właśnie tyle udało się zebrać w 2017 r. dla WOŚP dzięki aukcjom na Allegro. Sprawdź, które oferty cieszyły się największym zainteresowaniem, a za które zapłacono najwięcej.

Zobacz infografikę

Allegro gra z WOŚP: to już 17 lat!

Allegro już od 17 lat gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przez ten czas zgromadziliśmy na aukcjach aż 44 034 344,23 zł! Sprawdź, co cieszyło się największym zainteresowaniem!

Zobacz infografikę

Polska Strojna 2016

Nasze preferencje zakupowe zmieniają się bardzo szybko, a jednocześnie nie należymy do awangardy. Bywamy i nowocześni, i zachowawczy jednocześnie. Lubimy wygodę, jakość i... schludność.

Zobacz infografikę

Zrób to sam

"Zrób to sam" ("do it yourself") to zjawisko polegające na wykonywaniu samodzielnie produktów. Polacy są do niego nastawieni bardzo pozytywnie. Co najchętniej robimy w ramach prac DIY? 

Zobacz infografikę

 

Cała Polska na zakupach mobilnych

Urządzenia mobilne pomagają nam kupować w tylu smart. 91% konsumentów mobilnych wykonuje na nich różne czynności okołozakupowe. Co jeszcze robimy na naszych smartfonach i tabletach? Sprawdź!

Zobacz infografikę

Największa księgarnia internetowa 2014

Polacy na Allegro kupują coraz więcej książek :) W 2014 roku było to już ponad 6,4 miliona! Rośnie też asortyment: obecnie możemy wybierać spośród blisko 13 milionów pozycji. Sprawdź, w jakiej literaturze gustują Allegrowicze!

Zobacz infografikę

SmartWakacje Polaków

Smartfon to urządzenie wielozadaniowe. Do jakich zadań specjalnych przydaje się nam w czasie wakacji? Sprawdź na infografice o SmartWakacjach Polaków!

Zobacz infografikę

Czy Polacy są dobrze ubrani?

Polacy patrzą przychylnym okiem na styl ubierania się obecny na polskich ulicach. 77% z nas jest zdania, że ubieramy się dobrze, a 11% - że raczej lub zdecydowanie źle. Co kryje się w Polskich szafach?

Zobacz infografikę

Zmiany w prawie konsumenckim - kupujący

Kupujesz na Allegro od firmy? Sprawdź, co zyskasz po zmianie prawa konsumenckiego od 25 grudnia 2014. Zmiany dotyczą zwrotów kupionych towarów, reklamacji wadliwego towaru i dodatkowej ochrony podczas zakupów w sieci. 

Zobacz infografikę

Zmiany w prawie konsumenckim - sprzedający

Sprzedajesz jako firma na Allegro? Sprawdź, co istotnego zmieni się w prawie konsumenckim od 25 grudnia 2014. Zmiany dotyczą zasad zwrotu i reklamacji zakupionych towarów i wprowadzają dodatkową ochronę dla kupujących w sieci. 

Zobacz infografikę

5 lat aplikacji Allegro na Androida

To już 5 lat aplikacji Allegro na Androidzie! W tym czasie pobrało ją już prawie 4,5 mln razy. Sprawdź m.in., jak zmieniała się nasza aplikacja i jakie najdroższe przedmioty kupiono za jej pośrednictwem.

Zobacz infografikę

Polacy na mobilnych zakupach

Zakupy mobilne to nie odległa perspektywa, ale zjawisko, które dzieje się tu i teraz. Już blisko 70% internautów w Polsce korzysta z urządzeń mobilnych, a 24% kupuje mobilnie.

Zobacz infografikę


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro