Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

ILLBRUCK FM341 Piana pianka montażowa ZIMOWA -10

17,50 zł
Przesyłka płatna z góry
  • Przesyłka kurierska 19,90 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 21,00 zł
sprawdź szczegóły

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

SKLEP  DOOKIEN_PL  WITAMY

Zajmujemy się  dystrybucją  profesjonalnych materiałów montażowych ,budowlanych, w szczególności do montażu okien drzwi  oraz fasad .

Jeżeli to czytasz to jesteś na dobrej stronie, więc nie trać czasu i zacznij zakupy w naszym sklepie .

Każdy znajdzie u nas dogodną formę płatności oraz wysyłki.

PIANY - SILIKONY - KLEJE - MEMBRANY EPDM - MATERIAŁY DO CIEPŁEGO MONTAŻU OKIEN I DRZWI

Illbruck FM341 Pianka pistoletowa  

Zimowa do -10

Materiał:

 FM341 Pianka pistoletowa letnia jednoskładnikowa pianka poliuretanowa, która utwardza się pod wpływem wilgoci z otoczenia. Pianka nie jest odporna na promieniowanie ultrafioletowe.

Zastosowanie:

 FM341Piana pistoletowa nadaje się szczególnie do montażu ram okiennych i ościeżnic drzwiowych, a także do wypełniania i uszczelniania fug. Produkt ma właściwości izolacji cieplnej i akustycznej. Piany pistoletowe Zimowe FM341 illbruck mogą być aplikowane w temperaturze otoczenia do -10 oC Zalety produktu bardzo dobra przyczepnoość na betonie, murze, kamieniu, tynku, drewnie, cemencie włóknistym, metalu, licznych tworzywach sztucznych (twarda pianka PUR, twarde PVC), doskonała odporność na starzenie dobra stabilność wymiarowa

Kolor:

 Zielony

puszka / opak. zbiorcze 750 ml/12 sztuk

Przy zamówieniu 24 sztuk wysyłka GRATIS

Masz pytania odnośnie produktu ,chcesz wiedzieć czy wyślemy dzisiaj przesyłkę zapytaj . 

tel: 509-296-010

e-mail kontakt@dookien.pl

Dostawa i płatność
od 19,90 zł

Lokalizacja: Łódź, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
19,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
21,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Gwarancja chemi budowlanej jest określona datą ważności produkty po dacie ważności nie są objęte gwaracją.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

Magazyn DOOKIEN.pl
Piaskowa 1
95-030 Starowa Góra
Dodatkowe informacje

Reklamację należy zgłaszać poprzez e-mail kontakt@dookien.pl

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Magazyn DOOOKIEN.pl
Piaskowa 1
95-030 Starowa Góra

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 1. Klient będący konsumentem, który zawarł umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. 2. Bieg terminu na odstąpienie od umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia rzeczy w posiadanie przez klienta będącego konsumentem. 3. Klient może odstąpić od umowy sprzedaży, składając sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. 4. Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży, składając sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej poniżej: Formularz odstąpienia od umowy Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej 5. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą. 6. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia klienta o odstąpieniu od umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt dostarczenia rzeczy do klienta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od klienta do chwili otrzymania z powrotem rzeczy lub dostarczenia przez klienta dowodu odesłania rzeczy, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 7. Jeżeli klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 8. Klient ma obowiązek zwrócić rzecz sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy na adres sprzedawcy przed upływem tego terminu. 9. W wypadku odstąpienia klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. 10. Jeśli ze względu na swój charakter rzecz nie może zostać w zwykłym trybie odesłana pocztą, sprzedawca informuje klienta o kosztach zwrotu rzeczy. 11. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 12. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył klient chyba, że klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 13. Prawo odstąpienia od umowy sprzedaży nie przysługuje klientowi będącemu konsumentem w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu. 

O sprzedającym
dookien_pl
dookien_pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

584

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Lidia Helman
dookien.pl Lidia Helman
Ustronna 57a
93-341 Łódź
REGON: 472949780
NIP: 729-234-32-70

Kontakt

  • 509****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witam. Platforma Handlu Hurtowego Dookien.pl jest sklepem internetowym gdzie łatwo i bezpiecznie zakupisz interesujące cię produkty a nasi pracownicy chętnie doradzą i odpowiedzą na wszelkie pytania. Nasza firma powstała w 2009 r. zajmujemy się importem jak i dystrybucją  profesjonalnych materiałów budowlanych, w szczególności pianek klei pouliretanowych membran epdm uszczelniaczy  . Jeżeli to czytasz to jesteś na dobrej stronie, więc nie trać czasu i zacznij zakupy w naszym sklepie .Każdy znajdzie u nas dogodną formę płatności oraz wysyłki.  


Sprzedaż obsługa klienta.  Radosław Emche  tel: 509-296-010 


 e-mail: radek.emche@dookien.pl  lub kontakt@dookien.pl

Pozostałe informacje

Zapraszmy do naszego magazynu gdzie można zakupić wszystkie dostępne produkty na allegro jak i nie tylko. (Łódź) - Starowa Góra ul: Piaskowa 1 pracujemy w godz 8 -15 od poniedziałku do piątku.

Wyświetlenia:67
Numer oferty:7137245061
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry