HOVERBOARD DESKOROLKA ELEKTRYCZNA DESKA 9 KOLORÓW

699,99 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
50,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 941 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Płeć:
  nie dotyczy

Opis

Hoverboard, czyli elektryczna deskorolka marki Elite Sports, która szturmem podbija świat.

Deskorolka elektryczna marki Elite Sports 15km/h.

Nasza firma zajmuje się dystrybucją deskorolek elektrycznych od kilku lat. Co wyróżnia nas i nasze produkty ?

Oferowane deskorolki posiadają zaawansowany system auto-kalibracji tzw. dual system - co to takiego?Jest to funkcja poziomująca deskę, dzięki czemu przy każdym włączeniu deski obie strony "łapią" poziom poprzez co użytkownikowi znacznie łatwiej jest rozpocząć jazdę.

Co więcej ?

Każda oferowana deskorolka wyposażona jest w takie dodatki jak: pilot, służący do wywoływania deski, zasilaczpokrowiec ułatwiający przenoszenie deski, wbudowaną funkcję bluetooth oraz głośnik, który pozwala deskorolce na odtwarzanie muzyki. Całość zestawu uzupełniona w instrukcję w języku polskim oraz estetyczne pudełko idealnie nadające się na prezent.

Bezpieczeństwo ?

Każda deskorolka posiada baterię zbudowaną z ogniw firmy Samsung, co daję Ci pewność że Twoje dziecko będzie mogło użytkować deskorolkę znacznie dłużej niż na zamiennikach niskiej jakości.

Deskorolka to za mało ?

Jeżeli sama deska to za mało, dodatkowo na innych naszych aukcjach możesz nabyć gokart/nakładkę z siedziskiem na deskorolkę, która zmieni urządzenie w prawdziwy bolid !

Wszystkie deskorolki naszej firmy posiadają dwa przednie kierunkowe światła LED oraz dwa czterokolorowe dodatkowe światła LED na nadkolach (widoczne na zdjęciu poniżej), które zmieniają barwę w trakcie jazdy.

Czterokolowe światła LED na nadkolach każdej deski.

Parametry deskorolki:

 • Model - Elektryczna deskorolka firmy Elite Sports
 • Dostępność - od ręki
 • Kolor - LÓD i OGIEŃ
 • 2 silniki - 2 x 350W
 • Bateria - 36V, 4.4AH na ogniwach Samsung
 • Wymiar kół - 6.5 cala
 • Pokrowiec
 • Pilot
 • Funkcja Bluetooth
 • Wbudowany głośnik
 • Wbudowany uchwyt, ułatwiający przenoszenie deski
 • System autokalibracji, tzw. dual-system
 • Maksymalna waga użytkownika - 100kg
 • Maksymalny kąt nachylenia powierzchni - 15°
 • Prędkość maksymalna 15km/h
 • Zasięg - do 20km
 • Klasa ochrony wodoszczelności – IP54
 • Waga urządzenia – ok. 10 kg
 • Wymiary – 58,4 × 18,6 × 17,8 cm
 • Czas ładownia – ok. 120 min
 • Gwarancja – 12 miesięcy*
Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
50,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

ZAZ SPORT
GALICYJSKA 23L
32-087 Zielonki
Dodatkowe informacje

  

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w funkcjonowaniu sprzętu prosimy o zgłaszanie reklamacji pod adresem e-mail: elite.sports.krakow@gmail.com.  

Zostanie do Państwa przesłany formularz reklamacyjny, który należy wypełnić i dołączyć do deskorolki.

Czas reklamacji jaki obowiązuje materiały naturalnie zużywające się tj. silniki oraz bateria wynosi 6 miesięcy od daty zakupu.  

Po wykryciu usterki, Nabywca zobowiązany jest do niezwłocznego jej zgłoszenia i niezwłocznego przekazania sprzętu do Serwisu, przy czym dalsze użytkowanie niesprawnego sprzętu może powodować jego dodatkowe uszkodzenia i skutkować utratą uprawnień gwarancyjnych.  

Przy reklamowaniu towaru zalecamy korzystanie podczas transportu z oryginalnego opakowania fabrycznego. W przypadku braku opakowania fabrycznego reklamowany towar musi być dostarczony do naprawy przez Nabywcę w sposób zapewniający bezpieczny transport. 

Przedmiot powinien zostać odesłany w opakowaniu, które uniemożliwia jego uszkodzenie.  

Wszystkie uszkodzone podzespoły/części wymienione podczas naprawy stają się własnością Serwisu.  

W przypadku nieuzasadnionej reklamacji Serwis może obciążyć Reklamującego kosztami ekspertyzy, testów i transportu sprzętu. Jednocześnie informujemy, iż nie przyjmujemy przesyłek pobraniowych. 

Gwarant odpowiada za wady wynikłe tylko z przyczyn tkwiących w sprzedanym sprzęcie, natomiast nie są objęte gwarancją uszkodzenia powstałe, po jego sprzedaży, z innych przyczyn, a w szczególności:

 

 • uszkodzenia wynikłe z nieprawidłowej       eksploatacji, instalacji, rekonfiguracji, konserwacji, przechowywania lub       transportu;
 • wywołanych zdarzeniami losowymi takimi jak       pożar, powódź, uderzenie pioruna, działaniami wojennymi, atakiem       terrorystycznym, nieprawidłowym napięciem zasilającym lub inną klęską       żywiołową czy na skutek uszkodzenia niezawinionego przez Gwaranta, w tym       uszkodzenia chemicznego i mechanicznego;
 • w wyniku uszkodzeń będących następstwem       niewłaściwej kompletacji, rozbudowy, zabudowy, instalacji oraz będących       następstwem naturalnego zużycia sprzętu;
 • szkody i uszkodzenia wynikłe z braku konserwacji       (np. zabrudzenia, zakurzenia elementów optycznych, itp.);

Gwarancja nie obejmuje:

 

 • uszkodzeń mechanicznych i wywołanych nimi wad;
 • uszkodzeń powstałych na skutek nieprzestrzegania       powszechnych zasad eksploatacji sprzętu elektronicznego, stosowania       sprzętu niezgodnie z przeznaczeniem oraz innych uszkodzeń powstałych z       winy lub niewiedzy Nabywcy;
 • czynności, do wykonania których zgodnie z       instrukcją obsługi i wymogami eksploatacyjnymi zobowiązany jest użytkownik
 • materiałów i elementów ulegających naturalnemu       zużyciu 

 Nabywca traci uprawnienia gwarancyjne w przypadku stwierdzenia przez Serwis:

 • naruszenia plomb lub nalepek gwarancyjnych, a      także usunięcia lub zatarcia numerów seryjnych;
 • wszelkich prób napraw, przeróbek lub zmian      konstrukcyjnych podejmowanych przez nieuprawnione osoby lub firmy;
 • niepoinformowania sprzedawcy o wadzie oraz dalsze      korzystanie ze sprzętu co może spowodować pogłębienie wady produktu.

Jednocześnie informujemy, iż Ustawa o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich wprowadziła zmiany w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014. 827).

Ustawodawca dodał nowy art. 7a, zgodnie z którym przedsiębiorca ma 30 dni czasu na udzielenie odpowiedzi na reklamację konsumenta. Niniejszy przepis dotyczy reklamacji składanych od dnia 10 stycznia 2017 roku.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ZAZ SPORT
GALICYJSKA 23L
32-087 ZIELONKI

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

WARUNKI ODSTĄPIENIA PRZEZ KONSUMENTA OD UMOWY SPRZEDAŻY TOWARU

Prosimy o sprawdzanie przy odbiorze paczki, czy przesyłka nie jest  uszkodzona lub czy zabezpieczenie nie nosi śladów ingerencji. Jeżeli są jakiekolwiek uszkodzenia, należy w obecności listonosza lub kuriera otworzyć i sprawdzić paczkę z zamówionym towarem. Jeśli produkty okażą się uszkodzone lub zniszczone, należy w obecności doręczyciela spisać protokół reklamacji. Prosimy również o sprawdzanie czy w paczce znajduje się towary jaki Państwo zamówili, oraz czy ilość zgadza się z paragonem/fakturą.

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od dnia otrzymania towaru.

Aby skutecznie odstąpić od umowy należy wysłać do Sprzedającego (skan drogą elektroniczną na elite.sports.krakow@gmail.com) podpisane oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Zwrot Towaru powinien nastąpić niezwłocznie, najlepiej wraz z wysłaniem oświadczenia o odstąpieniu, albo oddzielnie – jednak nie później niż w terminie czternastu (14) dni od dnia wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Do przesyłki ze zwracanym towarem powinien zostać dołączony oryginał podpisanego oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Konsument ponosi koszty zwrotu towaru Sprzedającemu. Informujemy, iż paczek za pobraniem nie przyjmujemy!

Przyjmiemy  i zwróci pełną cenę zakupu towarów, które w momencie zwrotu będą: 

a) w takim samym stanie jak w chwili ich wydania klientowi, 

b) rozpakowane, mogą być bez oryginalnego opakowania, o ile noszą wyłącznie takie ślady, które wynikają z użycia ich w sposób konieczny do stwierdzenia ich charakteru, cech i funkcjonowania. Zalecane jest, aby zwracany towar był zapakowany w oryginalne opakowanie. W innym przypadku należy zadbać o to, aby towar był bezpiecznie zapakowany w celu uniknięcia ryzyka uszkodzeń w transporcie. Oznacza to, że klient ma możliwość sprawdzenia towarów  w warunkach domowych, ale nie może ich użytkować. 

Nasza firma nie ma obowiązku przyjęcia towarów, z których klient korzystał w zakresie wykraczającym poza opisany powyżej w punktach a) i b) – jeżeli jednak Nasza firma podejmie decyzję o przyjęciu takich towarów (np. towarów, które posiadają zabrudzenia, rysy, wgniecenia), zastrzega sobie prawo do potrącenia kwoty odpowiadającej zmniejszeniu wartości towarów. Nie przyjmujemy towarów, które zostały zmontowane.

Po otrzymaniu zwróconego towaru, jako sprzedający mamy prawo 14 dni na zwrot kosztów poniesionych przez konsumenta.

Konsument powinien zwrócić towar w takim składzie ilościowym i jakościowym, w jakim go otrzymał. W szczególności do towaru powinny być dołączone wszelkie otrzymane wraz z towarem części, akcesoria, instrukcje, warunki użytkowania i inne dokumenty, a także dokument poświadczający zakup. Przesyłkę przed nadaniem należy oznaczyć właściwym adresem Sprzedającego (po uprzednim kontakcie e-mail), do którego towar jest zwracany.

O sprzedającym
Looch_Trade
Looch_Trade
97,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

833

 

21

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,8

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,8

Dane firmy

Piotr Zarzycki
Elite-Sports
Stańczyka 9/40
30-126 Kraków
REGON: 121294551
NIP: 677-225-22-71

Kontakt

 • 791******** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Kontakt z magazynem 791-599-447 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 15:00, ze względu na rodzaj wykonywanej pracy nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać telefon, w takim przypadku prosimy o wiadomość sms.  

Kontakt e-mail dział sprzedaży: elite.sports.krakow@gmail.com 

Jesteśmy sklepem interentowym, nie stacjonarnym. Nasza firma zajmuje się wyłącznie sprzedażą wysyłkową.   

Zwrotu i reklamacji dokonuje się w ten sam sposób jak zakup - wysyłką, po uprzednim kontakcie z firmą (regulamin zwrotów oraz regulamin reklamacji)   

Koszty wysyłki na aukcjach są kosztami obowiązującymi na terenie Polski, wysyłka za granicę ustalana jest indywidualnie z działem sprzedaży.  

Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.  

Zgodnie z prawem mamy 30 dni na ustosunkowanie się do reklamacji.  

Kupujący ponosi koszty transportu przesyłki w obie strony, jeśli zamówi towar a następnie odmówi odbioru i zapłaty za przesyłkę. 

Pozostałe informacje

email: elite.sports.krakow@gmail.com
telefon: 791-599-447
Wyświetlenia:7962
Numer oferty:6999790567
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry