Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

HASBRO DUŻY SPIDERMAN STRZELA SIECIĄ DŹWIĘKI 35 cm

od Super Sprzedawcy BEMISIE
109,00 zł
8 monet
6 osób kupiło 6 sztuk
Przesyłka płatna z góry
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 8,99 zł
 • Kurier GLS 11,00 zł
 • Allegro Kurier24 InPost 11,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Kurier GLS pobraniowy 15,00 zł
 • Allegro Kurier24 InPost 15,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 50 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Marvel
 • Rodzaj:
  figurka akcji
 • Typ:
  figurka
 • Bohater:
  Spiderman
 • Wiek dziecka:
  5 lat +
 • Certyfikaty, opinie, atesty:
  CE
 • Wysokość produktu (cm):
  35
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki
 • Materiał:
  Karton, Plastik, Inny

Opis

SUGEROWANA CENA DETALICZNA 199 zł

Cena na AMAZON: 58,90 USD

Nasza cena 109 zł

Oficjalna zabawka filmu SPIDERMAN. Wyprodukowana przez HASBRO na licencji MARVEL. Posiada ruchome ręce i nogi. Dodatkowo po założeniu sieci i naciśnięciu jednego z dwóch przycisków z tyłu - bohater strzela wbudowaną siecią.

Podczas strzelania siecią, figurka odtwarza dźwięk wystrzału oraz oczy bohatera zaczynają świecić. Na każdą z rąk można nałożyć maksymalnie 3 szt sieci i wystrzelić nimi za jednym razem. W zestawie znajduje się 6 sztuk sieci.

Filmy demonstracyjne można obejrzeć w kanale YouTube po wklejeniu do przeglądarki poniższego adresu www:

 • https://www.youtube.com/watch?v=ZfL783-11Po

Idealna zabawka dla młodego bohatera. Dzięki niej Twój syn będzie mógł się wcielić w postać niezwyciężonego SPIDER-MAN'a. 

Figurka wykonana jest z bardzo dobrej jakości materiału.

Produkt idealny na prezent. Zapakowany ładny i kolorowy karton, który wchodzi w skład zestawu.

 • Wiek: 5+
 • Funkcje interaktywne: Tak (wyrzut sieci, dźwięki, świecące oczy)
 • Wysokość figurki: około 35 cm
 • Zasilanie: baterie 2 x AA (brak w zestawie)

DLACZEGO MY?

W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo tylko nowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Na rynku Polskim działamy od ponad 10 lat. Większość produktów, które są w naszej ofercie importujemy głównie z krajów Unii Europejskiej. Za wyszukiwanie atrakcyjnych przedmiotów odpowiedzialnych jest kilkunastu agentów z ponad 12 krajów, którzy na bieżąco śledzą europejski rynek. Robiąc u nas zakupy, mogą być Państwo pewni, że cena jaką płacą za produkt jest niska i bez zbędnych marży jakie pobierają pośrednicy.

Dostawa i płatność
od 8,99 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u BEMISIE za co najmniej 300.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
1 dzień roboczy
Kurier GLS
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
1-2 dni robocze
Allegro Kurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Kurier GLS pobraniowy
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
natychmiast
Allegro Kurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
6
czas realizacji
1-2 dni robocze
Dodatkowe informacje

Oryginalne kolorowe opakowanie lalki zabezpieczany jest na czas transportu dodatkowo specjalnym szarym kartonem. Dzięki temu zabiegowi zmniejszamy możliwość uszkodzenia produktu w trakcie dostawy do minimum.

Punkty odbioru

Sklep Bemisie
Okrętowa 95
01-309 Warszawa
woj. mazowieckie
email: bemisie@gmail.com
tel.: 660223239

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 17:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 1 dzień roboczy
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

1. Delta Line s.c. udziela Nabywcy towaru gwarancji jakości na  sprawne działanie towaru wyszczególnionego na dokumencie sprzedaży.  Okres gwarancyjny to 2 lata liczony od daty zakupu sprzętu.


2. Obowiązkiem gwaranta jest naprawienie wadliwej rzeczy, a w zaleleżności od decyzji Serwisu wymiana lub zwrot ceny.


3. Niniejsza gwarancja jakości ma zastosowanie do towarów nabytych na  podstawie umów sprzedaży zawieranych pomiędzy Delta Line s.c., a  Klientami.


4. Gwarancja obowiązuje tylko na terenie Polski.


5. Uprawnienia Nabywcy towaru z tytułu udzielonej Gwarancji wygasają  automatycznie: po upływie okresu Gwarancji; w przypadku dokonania  jakichkolwiek zmian, modyfikacji, uzupełniania lub wymiany towaru lub  którejkolwiek z jego części przez Klienta lub podmiot inny niż Delta  Line s.c.; jakiegokolwiek urazu mechanicznego,w przypadku stwierdzenia  naruszenia, uszkodzenia lub zerwania plomb lub numerów seryjnych towaru  albo zakrycia ich w jakikolwiek sposób uniemożliwiający identyfikację towaru.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Delta Line s.c.
Okrętowa 95
01-309 Warszawa
Dodatkowe informacje

 

Zasady reklamacji


1.Każdemu klientowi, który zawarł umowę sprzedaży przysługuje prawo do reklamacji.


2. Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się, że otrzymany towar jest uszkodzony, nie działa prawidłowo lub stwierdziłeś inną niezgodność towaru z zawartą umową,  a towar nabyłeś jako konsument, masz prawo złożyć reklamację na  podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. „o prawach konsumenta".


3. W celu identyfikacji i usprawnienia procedury reklamacyjnej,  Klientowi, który dokonuje reklamacji produktu zakupionego i doręczonego  za pośrednictwem Internetu zaleca się, by w ramach takiej reklamacji  wypełnił elektroniczny formularz znajdujący się na stronie internetowej www.reklamacje.bemisie.pl   co pozwoli na przyśpieszenie czasu rozpatrywania zgłoszenia. Po  wypełnieniu elektronicznego formularza, Klient otrzymuje zwrotnie  komunikat informujący o przyjęciu zgłoszenia do rozpatrzenia przez  Sprzedającego.


4. Po rozpatrzeniu zgłoszenia reklamacyjnego przez Sprzedawcę Klient  otrzymuje wiadomość e-mail zawierającą dalszą instrukcję postępowania  reklamacyjnego oraz numer zgłoszenia serwisowego.


5. Reklamowany towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego będącej miejscem zakupu towaru.


6. W celu usprawnienia procedury reklamacyjnej Klientowi, który  dokonuje reklamacji produktu zakupionego i doręczonego za pośrednictwem  Internetu zaleca się, by w ramach takiej reklamacji wysłał produkt  bezpośrednio na adres siedziby Sprzedającego:
Delta Line s.c. Serwis, ul. Okrętowa 95, 01-309 Warszawa.


7. Zaleca się, aby każdy Klient czytelnie oznaczył przesyłkę  reklamacyjną ze szczególnym uwzględnieniem oznaczenia przesyłki numerem  zgłoszenia serwisowego. Sprawny przebieg procedury reklamacyjnej, jest  uzależniony od prawidłowego i widocznego oznaczenia przesyłki numerem.  Jego brak uniemożliwia identyfikację zgłoszenia reklamacyjnego i  znacznie opóźnia rozpatrzenie sprawy.


8. Jeżeli zakupiony towar zawiera wady, koszty zwrotu przesyłki pokrywa Delta Line s.c., po otrzymaniu faktury na usługę transportową.  Jeżeli chcesz nas obciążyć kosztem przesyłki, poinformuj Nas o tym  przed wysyłką towaru. Dostarczenie towaru w ramach reklamacji jest  bezwarunkowe. Towar powinien zawierać oryginale opakowanie umożliwiające  bezpieczny transport do specjalistycznego serwisu. Dopuszczalne jest  zastosowanie opakowania zastępczego, jednak powinno ono gwarantować  odpowiednią ochronę podczas transportu.


9. Pokwitowanie wydawane Klientowi w salonie przy przyjmowaniu  sprzętu do serwisu firmy Delta Line s.c. jest jedynym dokumentem  uprawniającym do odbioru sprzętu bez sprawdzania danych odbierającego.


10. Reklamowany sprzęt należy odebrać w terminie 30 dni od  powiadomienia Klienta o zakończeniu procedur serwisowych. Jeżeli sprzęt  nie zostanie odebrany w ww. terminie Sprzedający wezwie pisemnie Klienta  do odbioru sprzętu w terminie 15 dni od daty doręczenia wezwania. Po  bezskutecznym upływie dodatkowego terminu Sprzedający jest uprawniony do  naliczania opłat z tytułu bezumownego przechowywania sprzętu. Opłata ta  wynosi 5% aktualnie obowiązującej stawki za 1 m2 powierzchni  magazynowej w mieście siedziby sprzedającego naliczanej za każdy miesiąc  przechowywania.


11. Klient ma możliwość skorzystania z alternatywnych, pozasądowych  sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Klient będący  konsumentem uprawniony jest do złożenia swojej skargi m.in. za  pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Delta Line s.c.
Okrętowa 95
01-309 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

ZWROT PRODUKTU – GWARANTOWANE 14 DNI NA ZWROT. Kupujący który zawarł  umowę na odległość poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni  od wydania rzeczy odstąpić od niej bez podania przyczyny i ponoszenia  kosztów z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust.2 i art.  35 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U.2014.827).  Klient może odstąpić od umowy składając stosowne oświadczenie na  piśmie-formularzu, którego wzór stanowi załącznik nr 2 w/w ustawy. 


Delta Line s.c. umożliwia złożenie oświadczenia także drogą  elektroniczną, wypełniając formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie  internetowej www.reklamacje.bemisie.pl, co pozwoli na przydzielenie  klientowi indywidualnego numeru w celu szybkiej identyfikacji przesyłki.  Numer ten można również uzyskać za pośrednictwem pracownika sklepu  internetowego realizującego zamówienie. Numer powinien być opisany w  widocznym miejscu na przesyłce. Brak numeru nie stanowi przeszkody w  zwrocie produktu.Bardzo prosimy o włożenie kopii oświadczenia do  przesyłki z produktem.


Termin 14-sto dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, rozumianego  jako objęcie rzeczy w posiadanie przez konsumenta lub wskazaną przez  konsumenta osobę trzecią inną niż przewoźnik. Klient ponosi  odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem  korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia  charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Pamiętaj: Zwrot rzeczy do  sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, jednak nie później niż w  terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy.Produkt, w miarę  możliwości powinien posiadać oryginalne opakowanie i być w stanie  niezmienionym.Koszt zwrotu rzeczy ponosi konsument. Delta Line s.c. nie  zwraca konsumentowi dodatkowych kosztów przesyłki, tj. innych niż  najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Delta Line s.c


Wyjątek: 

Informujemy, że w przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako  firma/przedsiębiorca prawo odstępienia od umowy w ramach 14 dniowego  zwrotu nie przysługuje. Kupując na firmową fakturę, potiwerdzają Państwo  iż zakup miał bepośrednio związek z działalnością gospodarczą

Ustwa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz.U.z 24 czerwca 2014  r. poz.827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest  ustwą konsumenką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a  Konsumentem, czyli osobą firzyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności  prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub  zawadową.

O sprzedającym
BEMISIE
99,9%
kupujących poleca tego sprzedającego

22302

 

29

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Delta Line S.C.
Okrętowa 95
01-309 Warszawa
REGON: 142739436
NIP: 522-296-79-81

Kontakt

 • 660****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Delta Line s.c. z siedzibą w Warszawie, ul. Okrętowa 95, wpisana do CEIDG prowadzonej przez Ministra Gospodarki. NIP: 5222967981, REGON: 142739436.


Numer konta bankowego:

MBank:     90 1140 2017 0000 4102 1226 9579

Delta Line s.c.

Pozostałe informacje

ODBIÓR OSOBISTY

Jeżeli przy zakupie produktu - wybrali Państwo "ODBIÓR OSOBISTY" - po produkt można podjechać w każdej chwili w godzinach otwarcia sklepu PON-PT 10:00 - 17:00 (ul. Okrętowa 95).

OBOWIĄZEK DOSTARCZENIA RZECZY BEZ WAD

Sprzedawca ma obowiązek dostarczenia rzeczy wolnych od wad zgodnie z postanowieniami art. 556 oraz 5561 – 5563 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny

(t.j. Dz. U. 2014, poz. 121 ze zm.).

Wyświetlenia:4681
Numer oferty:7016170963
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry