HAK HOLOWNICZY+WIĄZKA FORD MONDEO MK3 2000do2007

239,00 zł
3 osoby kupiły 3 sztuki
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
50,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
55,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 128 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent:
  Bizub Hak-Pol
 • Rodzaj kuli:
  Odkręcana
 • Wiązka w zestawie:
  7 PIN

Opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

NOWY HAK HOLOWNICZY

MARKI HAK-POL

Z UNIWERSALNĄ WIĄZKĄ ELEKTRYCZNĄ w zestawie

Z NAJWIĘKSZYM UCIĄGIEM SPOŚRÓD WSZYSTKICH HAKÓW NA ALLEGRO AŻ 2000 kg !!!

Kula haka jest demontowana na dwie śruby - odkręcana .

do samochodu:

FORD MONDEO MK3

HATCHBACK, SEDAN

LIMUZYNA 4+5 DRZWIOWA

MODELE od 2000 do 2007

...

>> Uciąg - 2000 kg

>>Nacisk na kulę 80 kg

HAK POSIADA HOMOLOGACJĘ E20

Kula haka jest odkręcana.Hak jest z homologacją.

-=Real Foto haka=-

SYMBOL: A07289

W komplecie otrzymacie Państwo :

-> Hak Holowniczy z kulą odkręcaną

-> HOMOLOGACJA potrzebna do zarejestrowania haka

-> Gniazdo 7 PIN,podkładka i śruby do gniazda, przewód

-> UNIWERSALNĄ WIĄZKĘ ELEKTRYCZNĄ

-> Wszystkie śruby, podkładki i tulejki potrzebne do montażu

-> Tabliczka znamionowa

-> INSTRUKCJĘ MONTAŻU HAKA HOLOWNICZEGO

Dostawa i płatność
od 50,00 zł

Lokalizacja: Starogard Gdański, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
50,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
55,00 zł
kolejna sztuka
55,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

Gwarantem może być zarówno producent, jak importer lub sam sprzedający. Udzielenie gwarancji polega na umieszczeniu stosownego oświadczenia w dokumencie gwarancyjnym, opisie transakcji, a nawet w reklamie towaru. Udzielenie gwarancji jest dobrowolne: to gwarant decyduje, czy udzieli  konsumentom gwarancji na swój produkt oraz jaka będzie jej treść oraz  zakres, czyli np. jaka będzie liczba napraw, warunki, w jakich może być  dokonana wymiana sprzętu na nowy, czy będą podane adresy serwisów itp.  Jeżeli towar jest wprowadzany do obrotu w Polsce, dokument gwarancyjny powinien być sporządzony w języku polskim, powinien być też jasny i  zrozumiały. Musi też zawierać podstawowe dane potrzebne do dochodzenia  roszczeń:  nazwę i adres gwaranta lub jego przedstawiciela w Polsce,czas trwania i  terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej,obowiązki gwaranta,uprawnienia  przysługujące w razie stwierdzenia wady,stwierdzenie, że gwarancja nie  wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego  wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.  Towary sprzedawane na naszych aukcjach objęte są minimum 12 miesięczną  gwarancją lub dłuższą jeżeli zapisane jest to w opisie przedmiotu.  Zakres gwarancji obejmuje wyłącznie wady jakościowe wynikające z winy  producenta.  Gwarancja nie obejmuje natomiast uszkodzeń zawinionych przez nabywcę,  wynikających z niewłaściwego montażu, użytkowania lub konserwacji,  uszkodzeń mechanicznych, normalnego zużycia podczas eksploatacji itp.  Gwarancja udzielana na zakupiony towar nie wyłącza, nie ogranicza ani  nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z  umową.  Reklamacje należy zgłaszać w punkcie sprzedaży, patrz dział  "Reklamacje".  Usunięcie "wady" następuje po stwierdzeniu przez punkt sprzedaży  wspólnie z procentem słuszności złożonej reklamacji.  Reklamacja powinna być załatwiona w ciągu 14 dni od dnia uznania  reklamacji.  


PRECYZYJNE WARUNKI GWARANCJI ZAŁĄCZONE SĄ RÓWNIEŻ DO KAŻDEGO  SPRZEDAWANEGO TOWARU.    MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I  DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR  


Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego  sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed stałym  polubownym sądem konsumenckim.   

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

AUTOCZĘŚCI PIOTR SZARMACH
POMORSKA 29A
83-200 STAROGARD GDAŃSKI
Dodatkowe informacje

 

 Jeżeli zakupiony towar zawiera wady, należy wykonać zgłoszenie  reklamacyjne. Zgłoszenie odbywa się poprzez kontakt telefoniczny lub  e-mail. Paczkę należy odesłać na adres siedziby firmy. Sprzedający nie  przyjmuje paczek wysłanych za pobraniem, koszt przesyłki poniesionej  przez klienta zostanie zwrócony w przypadku pozytywnego rozpatrzenia  reklamacji.  


Reklamacja złożona w prawidłowej postaci zostanie rozpatrzona przez sprzedawcę nie później niż w ciągu 14 dni od jej złożenia. Jeżeli podane w zgłoszeniu reklamacyjnym dane lub informacje wymagają uzupełnienia przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o ich uzupełnienie we wskazanym zakresie. O  rozstrzygnięciu reklamacji Sprzedawca informuje klienta telefonicznie lub drogą elektroniczną na adres e-mail podany przez klienta. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

AUTOCZĘŚCI PIOTR SZARMACH
POMORSKA 29A
83-200 STAROGARD GDAŃSKI

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług –  zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez  podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci  wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.  
 Aby odstąpić od zawartej umowy należy złożyć Sprzedającemu stosowne  oświadczenie, na przykład pisząc na adres e-mail: holowniczehaki@gmail.com lub przesyłając je pocztą bądź kurierem pod adres  naszej firmy podany w nagłówku. 


 Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak  nie jest to obowiązkowe. Przykładowy wzór formularza odstąpienia od  umowy dostępny jest na stronie www.holowniczehaki.pl. 


 WARUNKI I KOSZT ZWROTU TOWARU W PRZYPADKU ODSTĄPIENIA OD UMOWY W przypadku odstąpienia od umowy będą Państwo musieli: 
- złożyć jednoznaczne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. 
- ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów  - Bezpośrednie koszty zwrotu towarów z poza Polski uzależnione są od kraju i adresu oraz kursu walut. 
- odbiór towaru nastąpi za pośrednictwem firmy kurierskiej na  podstawie wystawionego przez nas zlecenia odbioru przesyłki. 
Wysokość tych kosztów dla  przesyłek o wadze do 30 Kg z opakowaniem szacowana jest  na kwotę ok 58 PLN. - Miejscem odbioru przesyłki jest miejsce do którego towar został  wysłany lub miejsce uzgodnione i potwierdzone przez Pracownika Naszej  firmy.   Zgodnie z art. 34 pkt. 4 Dz.U. 2014 poz. 827 Ustawy o prawach  konsumenta: konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości  rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza  konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.  
 CHARAKTERYSTYKA SPRZEDAWANEGO TOWARU Sprzedawany na naszych aukcjach towar jest produktem fabrycznie nowym  chyba, że opis aukcji stanowi inaczej. 

O sprzedającym
HolowniczeHaki
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

4309

 

26

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

PIOTR SZARMACH
AUTO CZĘŚCI PIOTR SZARMACH
POMORSKA 29A
83-200 STAROGARD GDAŃSKI
REGON: 191597596
NIP: 592-116-15-39

Kontakt

 • 58 *** ** ** (pokaż)
 • 500 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 18:00
sobota
08:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Masz pytania, wątpliwości...? Nasz dział pomocy technicznej odpowie na wszelkie Twoje Pytania  

tel: 792 626 608  

tel: 792 339 768

tel: 500 089 528 

tel: 795 947 768  

tel: 58 560 04 68 


Jesteśmy dużą hurtownią motoryzacyjną działającą na terenie północnej Polski. Na rynku istniejemy od 1990 roku. Przez ten czas udało nam się zyskać szacunek i zadowolenie wielu klientów, dlatego teraz przedstawiamy Państwu Naszą ofertę za pośrednictwem Allegro. Na naszych aukcjach znajdziecie Państwo części motoryzacyjne solidnej produkcji o dobrej jakości i zarazem w niskiej cenie! W swojej ofercie posiadamy produkty wielu producentów, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni i lepiej dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

   Głównym przedmiotem Naszej działalności na Allegro są haki holownicze oraz akcesoria z nimi związane. Posiadamy haki do WIĘKSZOŚCI MODELI AUT!!!

   Sprzedajemy haki posiadające homologację E20 lub e20, certyfikat jakości"B" oraz spełniające normę jakości ISO 50 dzięki czemu można je użytkować we wszystkich krajach Unii Europejskiej oraz krajach wspólnoty ONZ.


Prowadzimy wyłącznie sprzedaż wysyłkową

Pozostałe informacje

Gwarantem może być zarówno producent, jak importer lub sam sprzedający. Udzielenie gwarancji polega na umieszczeniu stosownego oświadczenia w dokumencie gwarancyjnym, opisie transakcji, a nawet w reklamie towaru.

Udzielenie gwarancji jest dobrowolne: to gwarant decyduje, czy udzieli konsumentom gwarancji na swój produkt oraz jaka będzie jej treść oraz zakres, czyli np. jaka będzie liczba napraw, warunki, w jakich może być dokonana wymiana sprzętu na nowy, czy będą podane adresy serwisów itp.

Jeżeli towar jest wprowadzany do obrotu w Polsce, dokument gwarancyjny powinien być sporządzony w języku polskim, powinien być też jasny i zrozumiały. Musi też zawierać podstawowe dane potrzebne do dochodzenia roszczeń:

nazwę i adres gwaranta lub jego przedstawiciela w Polsce,czas trwania i terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej,obowiązki gwaranta,uprawnienia przysługujące w razie stwierdzenia wady,stwierdzenie, że gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Towary sprzedawane na naszych aukcjach objęte są minimum 12 miesięczną gwarancją lub dłuższą jeżeli zapisane jest to w opisie przedmiotu.

Zakres gwarancji obejmuje wyłącznie wady jakościowe wynikające z winy producenta.

Gwarancja nie obejmuje natomiast uszkodzeń zawinionych przez nabywcę, wynikających z niewłaściwego montażu, użytkowania lub konserwacji, uszkodzeń  mechanicznych, normalnego zużycia podczas eksploatacji itp.

Gwarancja udzielana na zakupiony towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Reklamacje należy zgłaszać w punkcie sprzedaży, patrz dział "Reklamacje".

Usunięcie "wady" następuje po stwierdzeniu przez punkt sprzedaży wspólnie z procentem słuszności złożonej reklamacji.

Reklamacja powinna być załatwiona w ciągu 14 dni od dnia uznania reklamacji.

PRECYZYJNE WARUNKI GWARANCJI ZAŁĄCZONE SĄ RÓWNIEŻ DO KAŻDEGO SPRZEDAWANEGO TOWARU.

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed stałym polubownym sądem konsumenckim.


Polityka Ochrony Prywatności obowiązująca od 25 maja 2018 r (RODO) 

Od dnia 25 maja 2018 roku, obowiązuje rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. U. UE L119/1). W związku z powyższym, przedstawiamy Państwu niezbędne informacje, dotyczące wdrożenia powyższego rozporządzenia w AUTO CZĘŚCI PIOTR SZARMACH w zakresie ich przetwarzania. 

1. Administratorem danych jest firma: Auto Części Piotr Szarmach z siedzibą w Janowie ul. Pelplińska 11, NIP: 592-116-15-39. 

2. W celu kontaktu w sprawie przetwarzania i ochrony danych osobowych można kontaktować się poprzez e-mail: autobiuro@gmail.com 

3. Państwa dane przetwarzane będą drogą elektroniczną i papierową: - w celu zawarcia i wykonania umowy kupna sprzedaży;    /będą to dane osobowe Użytkownika, umożliwiające Kupującemu i Sprzedającemu zawarcie umowy, przesłanie wiadomości, komunikowanie się ze Sprzedającym i dokonywanie płatności przez Kupującego/ - w celu wypełnienia obowiązków prawnych i publicznych, do których zobligowany jest Administrator (na podstawie Art. 6, ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego ) 

4. Dane osobowe jakie będą przetwarzane przez Auto Części Piotr Szarmach to: imię i nazwisko; adres e-mail; numer telefonu, adres zamieszkania, nick Allegro, dane o zakupach. 

5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej. 

6. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się wyłącznie za zgodą Administratora i jest niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez  Administratora lub przez stronę trzecią i dotyczy: - podstawowych działań związanych z wykonaniem umowy; - udostępnienia i przetwarzania danych przez podmioty wspierające wykonanie umowy (m.i n.: firmy kurierskie; operatora płatności, firmy windykacyjne; dostawców towaru) - usług doradczych świadczonych przez Administratora (m. in.: konsultacje, realizowanie próśb Kupującego, udzielenia odpowiedzi na zadane pytania; udzielania pomocy technicznej) - Kontaktowania się z Kupującymi; w tym w celach związanych ze świadczeniem usług, rozpatrywaniem reklamacji, obsługą Kupujących, dozwolonymi działaniami marketingowymi, poprzez dostępne kanały komunikacji, w szczególności e-mail oraz telefon,  

7. Posiadane dane osobowe będą przechowywane przez okres obowiązywania Umowy, a w przypadku dochodzenia roszczeń – do czasu ich przedawnienia. 

8. W związku z przetwarzaniem przez Administratora danych osobowych przysługują   Pani/Panu: - prawo dostępu do danych osobowych, które Pani/Pana dotyczą; - prawo do sprostowania danych; - prawo do usunięcia danych, z ograniczeniem dokumentacji przetwarzanej zgodnie z prawem; - prawo do ograniczenia przetwarzania; - prawo do przenoszenia danych; - prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych; 

9. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych, jeżeli uważają Państwo, iż przetwarzanie i przechowywanie danych przez Auto Części Piotr Szarmach narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Wyświetlenia:4950
Numer oferty:6475189502
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry