Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Frotki Gumki Do Włosów z Cyrkoniami

1,40 zł
Przesyłka płatna z góry
 • List ekonomiczny 3,00 zł
 • List polecony ekonomiczny 6,00 zł
 • List polecony priorytetowy 8,00 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 16,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 20 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

GUMKI DO WŁOSÓW Z Z DUŻYM BRYLANCIKIEM W RÓŻNYCH KOLORACH

DOSTĘPNE KOLORY: MALINOWY, RÓZOWY, ŻÓŁTY, NIEBIESKI, POMARAŃCZOWY.

Dostawa i płatność
od 3,00 zł

Lokalizacja: Siedlce, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u 44853716 za co najmniej 200.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
3,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
6,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
16,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

Domanice
08-113 Domanice
woj. mazowieckie

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

ATN Tomasz Niedziółka
Zażelazna 1
08-113 Domanice
Dodatkowe informacje

 Reklamacje można składać na adres e-mail lub pisemnie na adres firmy.  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię,  nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy  stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem  żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia,  przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający  rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w  prawidłowej postaci. Jeżeli określenie zasadności reklamacji wymaga  odesłania towaru, to termin ten będzie liczył się od dnia jego  otrzymania przez firmę ATN. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na  podany przez Kupującego adres e-mail. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ATN Tomasz Niedziółka
Zażelazna 1
08-113 Domanice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Poniższe prawo odstąpienia od zawartej umowy dotyczy tylko zakupu na  potrzeby prywatne i nie ma zastosowania dla zakupów z fakturą na firmę.  Odstąpienie od umowy ( adres do zwrotu taki sam jak adres firmy). W  ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący może odstąpić od  umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Termin ten wygasa po  upływie 14 dni od dnia, w którym przewoźnik dostarczył pod wskazany  adres zamówiony towar. Kupujący może poinformować drogą elektroniczną o  zamiarze zwrotu, jednak firma ATN wymaga przesłania oświadczenia o  odstąpieniu od umowy drogą pisemną z własnoręcznym podpisem.  Oświadczenie takie może być wysłane razem z towarem, a jeżeli osobno to  od daty jego podpisania Kupujący ma 14 dni na dosłanie towaru. Zwrot  należności z tytułu odstąpienia od umowy następuje w ciągu 14 dni od  momentu otrzymania oświadczenia na podane w nim konto bankowe. Firma  ATN ma prawo do zabezpieczenia roszczenia do momentu otrzymania i  sprawdzenia towaru (art 496 KC). Koszty odesłania towaru ponosi  Kupujący. Zgodnie z obowiązującym prawem, firma ATN zwraca oprócz  ceny towaru, koszt najtańszej dostawy jaka była dostępna w momencie  zakupu, a nie koszt dostawy jaką wybrał Klient. Prawo odstąpienia od  umowy dotyczy zwrotu całości zamówienia, nie reguluje zwrotu  pojedynczych jego elementów. Dlatego zwracając tylko część zamówienia,  firma ATN zwróci pieniądze za sam towar, a koszt najtańszej dostawy  tylko przy zwróceniu całości zamówienia. Zwracana w tym trybie rzecz  powinna być w pełni kompletna, a sam produkt oraz akcesoria muszą być  nieuszkodzone i nie mogą nosić śladów używania, wykraczających poza  granice zwykłego zarządu. W innym przypadku odpowiadacie Państwo za  zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób  wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy, co w konsekwencji obniży kwotę zwrotu. Proszę  jednak mieć na uwadze, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na  odległość nie przysługuje w odniesieniu do rzeczy, której po otwarciu  opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze  względów higienicznych. Szczególnie to ostatnie może mieć zastosowanie  do sporej części oferowanego przez nas towaru. Poniżej wzór  oświadczenia: Ja [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim  odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych  przedmiotów], numery oferty w Allegro [numery] . Data zawarcia umowy to  [data], data odbioru przedmiotów [data] . Imię i nazwisko: [imię i  nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres  kupującego] Adres email: [adres email kupującego] Data: [data  odstąpienia od umowy] Podpis: [własnoręczny podpis] Numer konta  bankowego : [numer konta] 

O sprzedającym
44853716
44853716
97,3%
kupujących poleca tego sprzedającego

72

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Tomasz Niedziółka
ATN Tomasz Niedziółka
Zażelazna 1
08-113 Domanice
REGON: 364201506
NIP: 821-235-71-94

Kontakt

 • 514******** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

ATN Tomasz Niedziółka

Zażelazna 1

08-113 Domanice

NIP 821-235-71-94

Pozostałe informacje

Do sprzedawanych produktów dołączamy paragony fiskalne,, a na życzenie wystawiamy Faktury VAT Zaraz po kupnie towaru otrzymasz od ALLEGRO nr konta, na który należy wpłacić pieniądze. Po pojawieniu się pieniędzy na kocie wysyłamy towar. Wpłaty można dokonać też przez PayU, informacja o takiej wpłacie przekazywana jest natychmiastowo. Jeżeli w aukcji jest możliwość wyboru koloru/rodzaju towaru, koniecznie podaj go w formularzu dostawy (wiadomość dla sprzedającego). Brak takiej informacji może skutkować wyborem losowym lub opóźnieniem wysyłki. Zmiany adresy wysyłki prosimy dokonywać w przeznaczonym do tego celu formularzu. Na wpłatę czekamy 14 dni od daty zakupu. Po tym czasie występujemy do ALLEGRO z wnioskiem o zwrot prowizji i wystawiamy przedmiot ponownie. Nie wysyłamy przesyłek zagranicznych. Odbiór w punkcie po przedpłacie możliwy tylko dla właściciela konta allegro Przesyłka pobraniowa - kupujący musi posiadać co najmniej 10 pozytywnych komentarzy -------------------------- W razie stwierdzenia uszkodzeń paczki należy spisać protokół szkody wraz z osobą doręczającą przesyłkę. W innym przypadku nie ma możliwości reklamacji na Poczcie i w firmie kurierskiej. Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później niż 14 dni od daty otrzymania zwrotu towaru. Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy w celu wyjaśnienia sytuacji. Prosimy o umieszczenie w paczce ze zwrotem kartki z krótką informacją zawierająca nick kupującego, imię i nazwisko, adres mailowy/nr telefonu kontaktowego i ewentualny opis powodu zwrotu towaru. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania, posiadać nienaruszone plomby (jeżeli takowe występują), musi znajdować się w oryginalnych opakowaniach (ew. folii jeżeli takowa znajdowała się na produkcie) oraz musi być kompletny. W przypadku zwrotu to kupujący ponosi koszt odesłania towaru. Ewentualne zwroty należności pieniężnych wykonujemy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania zwrotu towaru wraz z oświadczeniem konsumenta o odstąpieniu od umowy kupna, lub rozpatrzenia reklamacji. Dane do przelewu należy przesłać drogą mailową. Ewentualne zwroty wszelkich należności wynikających z przebiegu transakcji wykonujemy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania drogą mailową danych do przelewu. LISTY ZWYKŁE NIE PODLEGAJĄ REKLAMACJI W PRZYPADKU ZAGINIĘCIA ( NIE MAJĄ ONE POTWIERDZENIA NADANIA, GINIE DO 4% LISTÓW).
Wyświetlenia:67
Numer oferty:7016080750
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry