FOTELIK SAMOCHODOWY 4BABY VOYAGER 9-36 +OCHRANIACZ

199,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
0,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
15,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 100 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga dziecka:
  9-36 kg

Opis

FOTELIK SAMOCHODOWY

VOYAGER (9-36kg)

Wygodny fotelik samochodowy o solidnej konstrukcji montowany pasami przodem do kierunku jazdy.

Montowany przodem do kierunku jazdy

Poliestrowa tapicerka

Bawełniana wkładka redukcyjna

5-cio punktowe pasy

Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm):

Siedzisko: 35/36/60 cm

Zewnętrzne: 46/45/67 cm

Waga: 5.25 kg

DOSTĘPNE KOLORY

Przed zakupem prosimy o kontakt w sprawie dostępności wybranego koloru aby uniknąć nieporozumień.

PODSTAWĄ GWARANCJI JEST PARAGON LUB FAKTURA, KTÓRĄ ZAWSZE ZAŁĄCZAMY DO ZAKUPIONYCH U NAS PRZEDMIOTÓW.

PO ZAKUPIE PROSIMY wypełnić formularz Allegro opisując kolory poszczególnych elementów oraz formę wysyłki. Podanie tych informacji znacznie ułatwia nam pracę i znacznie przyśpiesza realizację zamówienia.

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ W SMYKOLANDII?

1. NASZYM CELEM ZAWSZE JEST ZADOWOLENIE NASZYCH KLIENTÓW

2. KUPUJESZ OD LEGALNIE DZIAŁAJĄCEJ FIRMY WPISANEJ DO REJESTRU GUS.

3. POSIADAMY PONAD 11 LAT DOŚWIADCZENIA W SPRZEDAŻY ART. DZIECIĘCYCH! DOŚWIADCZENIE NIE TYLKO MERYTORYCZNE ALE TEŻ EMPIRYCZNE ZDOBYTE PODCZAS WYCHOWYWANIA WŁASNYCH DZIECI!

ZAKUPIONY PRZEDMIOT MOŻNA ODEBRAĆ OSOBIŚCIE

W NASZYM SKLEPIE

PO WCZEŚNIEJSZYM UMÓWIENIU SIĘ

W WARSZAWIE KOŁO HALI WOLA

UL.CZŁUCHOWSKA 25/58

ZAPRASZAMY :)

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
15,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Jomis Michał Smułkowski (Smykolandia.pl)
Człuchowska 25 paw. 58
01-360 Warszawa
Dodatkowe informacje

  

Rękojmia i reklamacje z tytułu rękojmi 


 1. Firma Jomis (Smykolandia.pl)      jest obowiązany dostarczyć produkt bez wad. Firma Jomis (Smykolandia.pl)      jest odpowiedzialny wobec Klienta, jeżeli sprzedany produkt ma wadę      fizyczną lub prawną (rękojmia), gdzie wada fizyczna polega na niezgodności      sprzedanego produktu z umową. Firma Jomis (Smykolandia.pl) odpowiada z      tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 2      (dwóch) lat od dnia wydania produktu Klientowi. Jakiekolwiek postanowienie      niniejszego § 11 nie wyłączają ani nie ograniczają uprawnień Klientów,      nabywających produkty jako Konsumenci, przewidzianych w obowiązujących      przepisach prawa, w tym w szczególności w art. 556 – 576 Kodeksu      cywilnego.
 2. Firma Jomis (Smykolandia.pl) w      ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych ustosunkuje się do reklamacji      Klienta z tytułu rękojmi i powiadomi go o sposobie dalszego postępowania.
 3. Reklamacja z tytułu rękojmi      powinna zawierać dane osoby lub podmiotu składającego reklamację (imię i      nazwisko lub pełna nazwa, dane kontaktowe) jak również wskazanie przyczyny      reklamacji oraz treść żądania. W celu rozpatrzenia reklamacji z tytułu      rękojmi przez Firma Jomis (Smykolandia.pl), Klient powinien dostarczyć      reklamowany produkt lub produkty wraz z dowodem zakupu tego produktu      (produktów) do Firma Jomis (Smykolandia.pl) i opisem reklamacji: 


 1. W przypadku gdy produkt był       dostarczany za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub       Paczkomatu InPost, reklamację z tytułu rękojmi (tj. reklamowany produkt,       dowód zakupu i opis reklamacji) należy odesłać na adres Naszej firmy       (rekomendujemy wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym       lub paczką ekonomiczną).
 2. W przypadku, gdy produkt      odebrany został w Salonie Firma Jomis (Smykolandia.pl), reklamacje należy      składać w tym Salonie Firma Jomis (Smykolandia.pl), w którym nastąpił      odbiór tego produktu lub stosownie do postanowień lit. a powyżej. 
 3. W przypadku rozpatrzenia      reklamacji na korzyść Klienta – Firma Jomis (Smykolandia.pl) niezwłocznie      wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Nie wpływa to na      możliwość złożenia przez Klienta oświadczenia o obniżeniu ceny albo      odstąpieniu od umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami. W przypadku      braku możliwości wymiany produktu, usunięcia wady produktu lub obniżenia      ceny Firma Jomis (Smykolandia.pl) zwróci należność niezwłocznie, zgodnie z      obowiązującymi przepisami prawa.
 4. Klient nabywający produkt w      celu związanym bezpośrednio z jego z działalnością zawodową lub      gospodarczą (Klient niebędący Konsumentem) ma prawo złożyć reklamację      stosownie do obowiązujących w tej mierze przepisów prawa, przy czym      odpowiedzialność Firma Jomis (Smykolandia.pl) z tytułu rękojmi za wady      fizyczne produktów ogranicza się do uprawnienia Klienta do żądania      usunięcia wady. W takim przypadku Firma Jomis (Smykolandia.pl) wedle swego      wyboru niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo wadę      usunie. Firma Jomis (Smykolandia.pl) może również odstąpić od umowy      zwracając takiemu Klientowi niebędącemu Konsumentem cenę zapłaconą za      produkt dotknięty wadą fizyczną. W pozostałym zakresie odpowiedzialność Firma      Jomis (Smykolandia.pl) z tytułu rękojmi za wady produktu w stosunku do      Klientów niebędących Konsumentami jest wyłączona. Z zastrzeżeniem      bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa, w maksymalnym dopuszczalnym      przez prawo zakresie odpowiedzialność Firma Jomis (Smykolandia.pl) za      szkody wyrządzone Klientom niebędącym Konsumentami ogranicza się do kwoty,      jaką taki Klient zapłacił Firma Jomis (Smykolandia.pl) za nabycie danego      produktu.

Warunki gwarancji 


 1. Produkty sprzedawane przez Firma      Jomis (Smykolandia.pl) mogą być objęte gwarancją udzieloną przez      producenta, dystrybutora lub przez inny podmiot trzeci (gwaranta). Firma      Jomis (Smykolandia.pl) nie udziela żadnej gwarancji na jakiekolwiek      sprzedawane produkty. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać      zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej lub oświadczeniu      gwarancyjnym gwaranta. Gwarancja (jeżeli jest nią objęty sprzedany      produkt) nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego      wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej. W celu      uzyskania bliższych informacji dotyczących gwarancji prosimy o kontakt z nami      pod telefonem 792-793-730.
 2. W przypadku produktu, na który      producent, dystrybutor lub inny gwarant udzielił gwarancji, Klient może      reklamować produkt posiadający wady: 


 1. korzystając z uprawnień       wynikających z udzielonej gwarancji – w tym wypadku Klient reklamuje       produkt bezpośrednio do gwaranta (podmiotu udzielającego gwarancji), a Firma       Jomis (Smykolandia.pl) może być tylko pośrednikiem przekazującym       reklamację; Klient według swego wyboru może zgłosić się bezpośrednio do       serwisu gwarancyjnego albo do Firma Jomis (Smykolandia.pl);
 2. korzystając z uprawnień       przysługujących mu w stosunku do sprzedawcy z tytułu rękojmi – w takim       przypadku należy złożyć reklamację stosownie do postanowień niniejszego regulaminu.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Jomis Michał Smułkowski (Smykolandia.pl)
Człuchowska 25 paw.58
01-360 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Jako  konsument możesz zwrócić‡ wię™kszość przedmiotów kupionych od Firm  na  Allegro. Poinformuj  sprzedają…cego o odstąpieniu od umowy (nie musisz  podawać‡  powodu odstąpienia). Masz na to 10 dni kalendarzowych od  otrzymania  towaru, chyba że sprzedają…cy wyznacza na to dł‚uższy  termin.
 

Od daty oś›wiadczenia o odstąpieniu od umowy masz kolejne 14 dni kalendarzowych na  odesł‚anie towaru. Sprzedawca powinien wypłacić‡ Ci pienią…dze w cią…gu 14  dni od chwili  otrzymania oś›wiadczenia o odstą…pieniu od  umowy. 

O sprzedającym
smykolandiapl
smykolandiapl
92,6%
kupujących poleca tego sprzedającego

114

 

9

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,6

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

michał smułkowski
jomis michał smułkowski
Człuchowska 25 paw. 58
01-360 Warszawa
REGON: 140610744
NIP: 522-235-56-63

Kontakt

 • 792****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
11:00 - 17:00
sobota
11:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: po-moc@o2.pl
telefon: 792793730
Wyświetlenia:70
Numer oferty:7016324753
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry