1 z 9

FOLIA CZARNA SZCZOTKOWANE ALUMINIUM SZCZOTKOWANA

od
alegro-chromy
13,50
Allegro Smart!
dla zakupu od 40 zł
7 osób kupiło 13 sztuk
Przesyłka płatna z góry
PACZKA W RUCHu6,70 zł
za darmo z pakietem
Allegro Smart!
dla zakupu od 40 zł
Kurier GLS12,99 zł
sprawdź szczegóły
Kolor/wzór
Stan
Liczba sztuk
z 99206 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Dane kontaktowe firmy oraz dane do wpłaty w przypadku przelewu tradycyjnego dostępne są poniżej aukcji w odpowiednich zakładkach.

Folie samochodowe od bezpośredniego importera

Wysokiej jakości samochodowa folia czarna o wyczuwalnej w dotyku strukturze szczotkowanej (struktura szczotkowana przebiega w kierunku długości folii). Folia jest termoplastyczna, idealnie nadaje się do oklejania samochodów, a także wnętrza pojazdu, deski rozdzielczej, progów, słupów itp. Posiada unikalny system mikrokanalików ułatwiający wypychanie pęcherzyków powietrza podczas aplikacji dzięki czemu montaż jest znacznie łatwiejszy od oklejania zwykłymi foliami. W folii zastosowano bardzo mocny klej dzięki czemu trzyma się świetnie i nie odkleja. Folia jest też odporna na promienie UV, czynniki atmosferyczne, temperaturę (od -38 do + 135 stopni), wodę, zarysowania, środki chemiczne.

Cała rolka ma 30 metrów długości o szerokości 152cm i sprzedawana jest na metry.

Zakup 1 sztuki "Kup Teraz" oznacza 50cm długości folii o stałej szerokości 152cm.

Przykładowo:

-Jeżeli kupimy 1 sztukę "Kup Teraz" otrzymamy odcinek 0,5m x 152cm. (wybierając paczka w ruchu otrzymamy odcinek 47cm x 152cm ze względu na maks. długość tej przesyłki 50cm, przy zakupionej długości powyżej 50cm wysyłka przesyłką kurierską)

-Jeżeli kupimy 8 sztuk "Kup Teraz" to otrzymamy odcinek 4m x 152cm.

-Jeżeli kupimy 20 sztuk "Kup Teraz" to otrzymamy odcinek 10m x 152cm.

itp...Folię wysyłamy zawsze w jednym kawałku sumując liczbę zakupionych sztuk na tej aukcji , (tolerancja błędu +/- 1cm)

Folia cięta jest na metry, z tego względu wysyłki realizowane tylko po wpłacie z góry, za pobraniem możliwość zakupu jedynie pełnych rolek.

Na pozostałych aukcjach wystawiona jest cała rolka 30 metrów x 152cm w cenie hurtowej 550 zł.

Zalety folii samochodowych:

Foliami oklejamy pojazdy w przypadku gdy chcemy zmienić kolor nadwozia, zatuszować rysy na lakierze, a coraz częściej oklejane są nowe samochody, aby zabezpieczyć powłokę lakierniczą przed rysami, promieniowaniem UV, blaknięciem lakieru, korozją, działaniem kamieni. Foliowanie samochodów jest tańsze niż profesjonalne lakierowanie całego nadwozia. Folie posiadają klej usuwalny, w przypadku demontażu nie pozostawiają śladów na lakierze.

Montaż: Przed klejeniem należy starannie odtłuścić powierzchnię np. benzyną ekstrakcyjną, oraz zadbać o odpowiednią temperaturą podczas montażu aby klej mocno związał (zalecane powyżej 10 stopni). Wymierzyć element oraz przyciąć odpowiedni kawałek z niewielkim zapasem, oraz stopniowo naklejać. Przy oklejaniu wyprofilowanych elementów folię należy podgrzewać, co wpływa na plastyczność folii oraz lepszą przyczepność, podgrzewać opalarką, jeżeli ktoś nie ma opalarki można użyć suszarki jeżeli elementy nie są mocno skomplikowane), aby pozbyć się pęcherzyków powietrza, folię należy wygładzać od środka ku brzegom przy użyciu rakli. W przypadku kiedy chcemy coś poprawić, folię można delikatnie odkleić przy użyciu wyższej temperatury oraz ponownie przykleić w granicach rozsądku, bo zbyt mocne naciągnięcie folii lub naciągnięcie bez odpowiedniej temperatury może spowodować że folia może pęknąć, kiedy oklejamy pierwszy raz należy uwzględnić dodatkową ilość na ewentualne poprawki, nie zawsze za pierwszym razem uda się okleić skomplikowany element a wprawy oraz doświadczenia nabiera się z każdym oklejonym elementem. Zimą oklejanie samochodów tylko w garażu, ogrzewając pomieszczenie, po montażu pozostawić samochód na jakiś czas w garażu aby uniknąć różnicy temperatury co niekorzystnie może wpłynąć na folię.

Specyfikacja:

Długość rolki 30 metrów

Szerokość 152 cm

Klej samoprzylepny

Folia PVC wysokopolimerowa

Klej akrylowy usuwalny

Odporność na promieniowanie UV

Wysoka elastyczność

Wytrzymałość temp: -38C / +135 C

Grubość: 100 mikronów

Materiał: Eko PVC

Na pozostałych aukcjach dostępna szeroka oferta pozostałych oklein samochodowych oraz narzędzia niezbędne do oklejania, rakla do wygładzania, lub cały zestaw 7 narzędzi (6 różnych rakli + nożyk)

Folie wysyłane są w twardych tubach aby nie uległy zniszczeniu w trakcie wysyłki.

Dostawa i płatność
od 6,70 zł

Lokalizacja: Będzin, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
PACZKA W RUCHu
pierwsza sztuka
za darmo z pakietem dla zakupu od 40 zł
6,70 zł
kolejna sztuka
6,70 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
za darmo z pakietem dla zakupu od 40 zł
Kurier GLS
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
60
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Dodatkowe informacje

W przypadku odbioru osobistego proszę o kontakt telefoniczny przed przyjazdem 790 885 870.

Płatności
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Dariusz Supeł
Zielona 62
42-512 Sarnów
Dodatkowe informacje

tel. 790 885 870

e-mail: allegro.chromy@interia.pl


Kupujący może  składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej  umowy pod adresem allegro.chromy@interia.pl, lub w formie pisemnej na  adres firmy. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania, odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez kupującego adres e-mail.


Produkty przed wysyłką są sprawdzane pod względem wad technicznych lub produkcyjnych.  

W chwili doręczenia należy sprawdzić stan zewnętrzny opakowania, czy przesyłka nosi ślady uszkodzenia, np. naruszone opakowanie lub taśmy, wgniecenia, pęknięcia itp. 

Po podpisaniu odbioru na liście przewozowym zakupiony towar można obejrzeć w obecności kuriera aby sprawdzić czy nie został uszkodzony , w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad, kurier zobowiązany jest do spisania protokołu szkody, który jest wyłącznym dowodem w procesie reklamacyjnym (ubezpieczenie przesyłki obejmuje zaginięcie, uszkodzenie w czasie transportu ). Protokół szkody należy wysłać na adres mejlowy, po otrzymaniu sprzedawca niezwłocznie wymienia uszkodzony towar.

Protokół szkody powinien posiadać kurier, bądź można go spisać na zwykłej kartce. 

 

Poprawnie wypełniony protokół szkody powinien zawierać następujące informacje:

 • data odbioru przesyłki i wykrycia uszkodzenia powinny być identyczne
 • Adres nadawcy oraz odbiorcy
 • Numer przesyłki
 • opis uszkodzenia towaru - bardzo dokładny, każde najmniejsze  wgniecenie, naderwanie, pękniecie, rysy itd. (haczykiem należy zaznaczyć  możliwe opcje w raporcie lub dodać opis)
 • dokładny opis opakowania zewnętrznego - krzyżykami należy zaznaczyć  opcje oraz w polu opis wpisać "ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA,  DODATKOWY KARTON ZEWNĘTRZNY
 • dokładny opis uszkodzeń opakowania - należy zaznaczyć każde najmniejsze uszkodzenie - wgniecenie, pęknięcie, dziury, namoknięcie
 • informacje o zamknięciu - należy zaznaczyć opcje: taśma plastikowa ciśnieniowa, taśma samoprzylepna
 • dokładne informacje o opakowaniu wewnętrznym 
 • opis rozmieszczenia towaru w opakowaniu - zaznaczyć, że towar NIE dotyka innych towarów lub kartonu
 • Czytelny podpis kuriera 

na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

Dariusz Supeł Firma Handlowa
Zielona 62
42-512 Sarnów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

tel. 790 885 870

e-mail: allegro.chromy@interia.pl

Zgodnie z obowiązującymi przepisami praw kosnumenta w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których odstąpić nie można. Zwroty przyjmowane są tylko towarów pełnowartościowych w oryginalnie wyprodukowanym rozmiarze.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza  lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w  odniesieniu do umów:

w której przedmiotem  świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb.

Konsument nie będzie mógł odstąpić od umowy zakupu w przypadku, gdy  określi indywidualne cechy towaru, a przedsiębiorca zgodnie z  wytycznymi taki towar przygotuje. Przykładami takich zamówień indywidualnych mogą być przedmioty które zostaną przygotowane w rozmiarze innym niż w tym w którym zostały wyprodukowane, np. jeżeli folia samochodowa bądź listwa samochodowa jest w 30 metrowej rolce, to istnieje możliwość zwrotu tylko w przypadku zakupu pełnej rolki (długości poszczególnych towarów opisane są na każdej aukcji). W przypadku zakupu przedmiotu na metry wg. indywidualnej potrzeby, w innym wymiarze niż fabryczna długość towaru, po przycięciu/przygotowaniu takiego zamówienia zwrot towaru możliwy nie będzie. 

Koszt przesyłki zwrotnej ponosi kupujący, zwroty rozpatrywane są do 14 dni od daty otrzymania produktu na wskazany numer konta bankowego (nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem).

Zwrot z Allegro Smart!

Kupując Towar w ramach tej Oferty i wybierając metody dostawy:

 • Allegro Paczkomaty InPost, Paczkomaty 24/7,
 • Allegro Paczka w RUCHU, Paczka w RUCHU
 • Paczka 24 odbiór w punkcie, Paczka 48 odbiór w punkcie, Allegro Poczta Polska Odbiór w punkcie

możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o ile Sprzedający dopuszcza zwrot tego Towaru w ramach Oferty. W takim przypadku należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce Kupione. Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym.

O sprzedającym
alegro-chromy
alegro-chromy

99,2%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 3 lat i 3 miesięcy

Dane firmy

Dariusz Supeł
Dariusz Supeł Firma Handlowa
Zielona 62
42-512 Sarnów
REGON: 273726969
NIP: 954-118-38-09

Kontakt

 • 790****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Tel. 790 885 870  

Nr konta do wpłaty:  93 1050 1269 1000 0092 0427 6621

Adres e-mail: allegro.chromy@interia.pl


Forma płatności:  

-gotówka - odbiór osobisty towaru od wartości powyżej 10 zł.

-przelew - płatność przed wysyłką, nr konta do wpłaty 93 1050 1269 1000 0092 0427 6621 

-pobranie - płatność za towar przy odbiorze. 

Odbiór osobisty realizowany jest od kwoty powyżej 10 zł (mniejsze zamówienia tylko wysyłkowo) - w sprawie odbiórów osobistych proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny.Firma jest bezpośrednim importerem akcesoriów samochodowych bądź tuningowych. Zajmujemy się sprzedażą hurtową oraz detaliczną, od wielu lat zaopatrujemy sklepy tuningowe oraz firmy zajmujące się oklejaniem pojazdów, w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór folii samochodowych (zmiana koloru samochodu) , folie do szyb, folie do lamp, listwy chromowane.


Przesyłki wysyłane są codziennie od poniedziałku do piątku za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz kiosku "Ruch (paczka w RUCHu). Koszt przesyłek zagranicznych ustalany jest indywidualnie w zależności od gabarytu i wagi przedmiotu. Firma może odmówić realizacji zamówienia z płatnością przy odbiorze towaru kiedy koszt przesyłki znacznie przewyższa wartość towaru. 


Ochrona danych osobowych: 

W związku z przepisami dotyczącymi Ochrony danych osobowych, podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak nie podanie ich skutkuje brakiem możliwości realizacji zamówienia. Otrzymane dane osobowe przetwarzane są przez okres 5 lat oraz w celach niezbędnych (realizacja zamówień, reklamacje, spółki realizujące dostawy zamówionych przedmiotów, rozliczenia finansowo-księgowe, operator płatności online w przypadku płatności przez takiego operatora. Osoby, których dane dotyczą, posiadają prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, prawo do przenoszenia danych, w przypadku danych przetwarzanych na podstawie zgody – prawo do usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. 

Pozostałe informacje

tel. 790 885 870 

e-mail: allegro.chromy@interia.pl

Wyświetlenia:7059
Numer oferty:7135561592
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro