Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

FIRANA GOTOWA PATRICK 140X250 KÓŁKA

59,20 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 10,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 13,00 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 3 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Kolor:
  czarny
 • Sposób zawieszania:
  Kółka

Opis

Niecodzienne aranżacje
w codzienności
OFERTA
SPECJALNIE DLA CIEBIE
lampy ceramika koce
ręczniki inne...
KOLEKCJA TRENDY

OPIS PRODUKTU
FIRANA GOTOWA PATRICK 140X250 KÓŁKA

OPIS PRODUKTU SZCZEGÓŁY

Firana gotowa PATRICK w kolorze biało - czarnym do zawieszenia na kółkach - uszyta z ekskluzywnej organdyny Devore. Zdobiona gęstym wzorem atłasowych pasów o różnej grubości w ciekawy pasowy wzór o marmurkowej fakturze.

Dane techniczne:

wysokość: 250 cm

szerokość: 140 cm

kolor: biały/czarny
skład: 100% poliester


ZAPYTAJ O PRODUKT

Dostawa i płatność
od 10,00 zł

Lokalizacja: Żywiec, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Eurofirany za co najmniej 250.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
10,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
30

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna
Ul. Sienkiewicza 81
34-300 Żywiec
Dodatkowe informacje


 1.Sprzedawca zobowiązany jest do dostarczenia zakupionych towarów w stanie wolnym od wad. Sprzedawca ponosi odpowiedzialność za wady rzeczy (towarów) na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa, w szczególności Kodeksu cywilnego dotyczących rękojmi.2.Reklamacja powinna być zgłoszona na adres: „EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna, 34-300 Żywiec, ul. Sienkiewicza 81.

 • Prosimy aby zgłoszenie reklamacyjne zawierało:
 • dane klienta (imię i nazwisko Kupującego, dane kontaktowe, tj. nr telefonu lub / oraz adres e-mail),
 • dane dotyczące reklamowanego towaru (tj. nazwę, kod towaru, ilość, rodzaj wad (opis przyczyny reklamacji), datę stwierdzenia wady, numer zamówienia,

3.określenia sposobu załatwienia reklamacji (żądania sposobu doprowadzenia towaru do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży).

4.Do zgłoszenia reklamacyjnego zaleca się dodanie zdjęcia uszkodzonego towaru oraz (jeżeli to możliwe) dołączenie dowodu zakupu towaru (nie jest to warunek rozpatrywania reklamacji).

5.W razie dostrzeżenia zewnętrznych i widocznych uszkodzeń mechanicznych opakowania powinien zostać sporządzony w obecności kuriera doręczającego protokół szkody. Jeśli spisanie protokołu szkody nie było możliwe w przypadku doręczenia paczki należy wezwać kuriera ponownie w celu sporządzenia protokołu szkody. Dopuszcza się nawiązanie kontaktu ze Sprzedawcą, który w imieniu Klienta, wzywa kuriera w celu spisania protokołu szkody. Nie jest to jednak warunek rozpatrywania reklamacji.

6.W razie zwrotu uszkodzonego towaru lub konieczności doręczenia towaru do Sprzedawcy w celu prawidłowego rozpatrzenia reklamacji Sprzedawca zleca firmie kurierskiej odbiór uszkodzonego towaru od Klienta i instruuje Klienta co do wydania towaru.

7.Zwrot reklamowanego towaru do Sprzedawcy nie może być dokonany w formie przesyłki za pobraniem.

8.Sprzedawca rozpatrzy każdą reklamację złożoną przez Kupującego, zobowiązując się do rzetelnego zbadania zgłoszenia reklamacyjnego i ustosunkowania się do żądania Kupującego w terminie czternastu dni.

9.Sprzedawca nie odpowiadają za różnice pomiędzy towarem w rzeczywistości a na zdjęciu, które wynikają z indywidualnych ustawień komputera Kupującego. Mowa tutaj o różnicach kolorów, proporcji, saturacji i innych podobnych parametrów, które mają wpływ na błędne postrzeganie oferowanego towaru przez Kupującego. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

„EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy Spółka Jawna
Sienkiewicza 81
34-300 Żywiec

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

 1. Na warunkach określonych ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r. poz. 827) Konsument może odstąpić od umowy sprzedaży towaru zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym Konsument wszedł w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie towaru. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, że Konsument wyśle informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument powinien poinformować Sprzedawcę o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo przesłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).
 4. Konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy - pobierz, jednak nie jest to obowiązkowe.
 5. W przypadku gdy Konsument odstąpi od umowy zawartej na odległość, Sprzedawca zwróci Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności (również koszt dostarczenia zamówionego towaru), za wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia zwrotu do Sprzedawcy, innego aniżeli najtańszy zwykły sposób dostarczenia towaru w ofercie Eurofirany). Płatności, o których mowa w zdaniu poprzedzającym, zostaną zwrócone niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o decyzji Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrot płatności nastąpi przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że zgodzi się on na inne rozwiązanie.
 6. Koszty zwrotu towaru ponosi Konsument.
 7. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy, które wynika z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne w celu stwierdzenia charakteru, cech oraz funkcjonowania rzeczy.
 8. Jeżeli to możliwe, prosimy zwrócić towar w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu wraz z dowodem jego zakupu.
 9. Zwrot towaru do Sprzedawcy nie może być dokonany w formie przesyłki za pobraniem.
 10. W razie gdy Konsument zwraca towar do którego był dołączony gratis promocyjny, zobowiązany jest on również do zwrotu tego gratisu.
 11. Towary o właściwościach określonych indywidualnie przez Konsumenta (np. wyroby szyte, haftowane itp.) nie podlegają zwrotom. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje także w pozostałych przypadkach wskazanych w art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827).
  Adres na jaki należy odesłać towar:
  „EUROFIRANY” B.B. Choczyńscy
  Spółka Jawna z siedzibą w Żywcu
  34-300 Żywiec, ul. Sienkiewicza 81

O sprzedającym
Eurofirany
Eurofirany
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

119

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Eurofirany B.B. Choczyńscy Sp. J.
Sienkiewicza 81
34-300 Żywiec
REGON: 240238276
NIP: 5532336625

Kontakt

 • 519 *** *** (pokaż)
 • 33 *** ** ** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

email: allegro@eurofirany.com.pl
telefon: 519 333 111
telefon: 33 865 23 66
Wyświetlenia:1632
Numer oferty:6912087677
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry