Sprzedaż zakończona

Fibar do czyszczenia usuwania wykwitów nalotów 1 L

9,90 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
18,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
25,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Uszkodzony:
  Nie

Opis

 • Usuwa wykwity i naloty.
 • Pakowany w kanistry o pojemności 1 litra.
 • Do czyszczenia powierzchni przed renowacją i impregnacją.
Trwałość: 12 miesięcy od daty produkcji podanej na opakowaniu. Data produkcji jest jednocześnie oznaczeniem partii.
Przechowywać w temperaturze od 5 o C do 25 o C. Przechowywać w pomieszczeniach zamkniętych. Nie nagrzewać. Nie zamrażać.
PRODUCENT MEEX
TYP preparat czyszczący, zmywacz
BARWA

bezbarwny

ODCZYN PH kwaśny
ZASTOSOWANIE usuwanie białych wykwitów wapiennych na kostkach brukowych, cegłach klinkierowych i innych materiałach budowlanych

usuwanie zabrudzeń z zapraw murarskich na płytach chodnikowych, ścianach, szkle, drewnie, cegle, cegle klinkierowej, dachówkach betonowych i ceramicznych, eternicie, futrynach metalowych

usuwanie wykwitów węglanowych powstających w postaci białych plam i nacieków na modułowych ogrodzeniach betonowych itp.


usuwanie pozostałości betonowych z form plastikowych

czyszczenie powierzchni betonowych przed impregnacją i malowaniem
czyszczenie narzędzi i maszyn budowlanych z wszelkich pozostałości po zaprawach i klejach na bazie cementu lub wapnia (np. kielnie, łopaty, betoniarki, rusztowania itp.)

utrzymanie w czystości form, blatów i całych ciągów technologicznych stosowanych przy produkcji galanterii i prefabrykatów betonowych

Sposób użycia i bezpieczeństwo pracy


Fibar nakładamy pędzlem lub natryskujemy na zabrudzoną powierzchnię, czekamy 5 minut. W razie konieczności zabieg powtarzamy. Uwaga, reakcja może zachodzić burzliwie z wydzielaniem piany. W przypadku usuwania wykwitów z materiałów budowlanych nie zalecane jest zmywanie powierzchni wodą, gdyż mogą pojawić się tzw. wtórne wykwity, czasami bardziej intensywne od pierwotnych usuniętych Fibarem. Powstawanie wykwitów to proces naturalny, wynikający z mineralnego pochodzenia materiałów budowlanych. Możemy minimalizować ryzyko ich powstawania odpowiednio impregnując powierzchnię. Wszelkie inne powierzchnie, np. formy plastikowe lub narzędzia należy bez obaw spłukać wodą.

FIBAR jest substancją kwaśną, nie palną, gotową do bezpośredniego użycia. Jest to mieszanina kwasów nieorganicznych, środków powierzchniowo czynnych. Przy pracach należy stosować rękawice ubranie i okulary ochronne oraz zachować ogólne zasady higieny i bezpieczeństwa pracy, jak w chemii budowlanej.

Uwaga: podane informacje nie zwalniają użytkownika z obowiązku samodzielnego zbadania przydatności produktu do indywidualnych zastosowań, w szczególności wykonania próby celem określenia ewentualnego działania niepożądanego np. uszkodzenia lub odbarwienia czyszczonej powierzchni. Preparatu nie wolno stosować i łączyć z innymi. Należy zachować podstawowe środki ochrony, stosować okulary i rękawice ochronne, nie wdychać oparów.

Kontakt

Centrum Płytek LumiGO

Telefon: 694 833 103 lub 608 396 333

E-Mail: skleplumigo@gmail.co­m

Płatności

 • System PayU
 • Idea Bank: 09 1950 0001 2006 8517 7574 0001
 • Przesyłka pobraniowa

Wysyłka

 • Kurier
 • Kurier paletowy

Inne nasze aukcje

Dostawa i płatność
od 18,00 zł

Lokalizacja: Jurków, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
2-3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

LUMIGO Małgorzata Kaim
Chyszówki 20
34-643 Jurków
Dodatkowe informacje

 W sytuacji zaistnienia reklamacji produktu, prosimy o kontakt e-mail lub tetefonoczny w celu uzgodnienie szczegułów. Czas na rozpatrzenie reklamacji do 14 dni, w wyjątkowych sytuacjach może zostać predłużone do 30 dni przez producenta. Koszty odesłania produktu na reklamacjeę pokrywa kupujący. 


Sklep jest zobowiązany do dostarczenia Klientom sprzedawanych rzeczy bez wad fizycznych i prawnych (rękojmia). W przypadku wadliwości nabytych towarów Klientom przysługują uprawnienia przewidziane w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz.U. z 2014 r. poz. 121 z późn. zm.), w szczególności w części odnoszącej się do rękojmi (art. 556 i nast.). Reklamacje składa się na adres mailowy Sklepu Centrum Płytek LUMIGO. Reklamacja powinna zawierać dane kontaktowe Klienta, informację o rodzaju wad i dacie ich stwierdzenia, żądanie Klienta, a w razie wątpliwości również jakiegoś rodzaju potwierdzenie dokonania zakupu reklamowanego towaru w Sklepie. Powyższa treść reklamacji ma formę zalecenia, a reklamacje o innej treści również będą rozpatrywane przez Sprzedawcę. Jeśli do rozpoznania reklamacji konieczne okaże się zapoznanie się przez Sprzedawcę ze sprzedaną rzeczą, Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, będzie zobowiązany na koszt Sprzedawcy dostarczyć rzecz do miejsca oznaczonego w umowie sprzedaży, a gdy takiego miejsca nie określono w umowie - do miejsca, w którym rzecz została wydana Klientowi. Jeżeli ze względu na rodzaj rzeczy lub sposób jej zamontowania dostarczenie rzeczy przez Klienta byłoby nadmiernie utrudnione, Klient obowiązany jest udostępnić rzecz Sprzedawcy w miejscu, w którym rzecz się znajduje. Sklep ustosunkuje się do reklamacji Klienta w terminie 14 dni.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

LUMIGO Małgorzata Kaim
Chyszówki 20
34-643 Jurków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 W sytuacji zaistnienia reklamacji produktu, prosimy o kontakt e-mail lub tetefonoczny w celu uzgodnienie szczegułów. Czas na rozpatrzenie reklamacji do 14 dni, w wyjątkowych sytuacjach może zostać predłużone do 30 dni przez producenta. Koszty odesłania produktu na reklamacjeę pokrywa kupujący. 


Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. W przypadku zwrotu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy.

O sprzedającym
centrumplytek
centrumplytek
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

39

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Małgorzata Kaim
LUMIGO Małgorzata Kaim
Chyszówki 20
34-643 Chyszówki
REGON: 363220105
NIP: 737-206-17-34

Kontakt

 • 694 *** *** (pokaż)
 • 608 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
12:00 - 20:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Centrum Płytek LUMIGO to przede wszystkim:

*bogaty asortyment -wciąż dodajemy nowe produkty do sprzedaży, jesteśmy na bieżąco z nowościami i wdrażamy je do naszego sklepu.

*gwarancja jakości -w sprzedaży posiadamy znanych i cenionych marek takich jak Paradyż, Ceramika Color, Ceramika Końskie, Ceramstic, Tubądzin, Nowa Gala, Ceramika Gres, Aparici, Newker.

*szybka i bezpieczna wysyłka -dokładamy wszelkich starań, aby towr wyjechał od nas pełnowartościowy i jak najlepiej zabezpieczony. Płytki wysyłane są na podłożu twardym i stabilnym jakim jest paleta.

*konkurencyjne ceny -przy większych projektach istnieje możliwość indywidualnej wyceny i uzyskania rabatu.

Pozostałe informacje

W sytuacji zaistnienia reklamacji produktu, prosimy o kontakt e-mail lub tetefonoczny w celu uzgodnienia szczegółów. Czas na rozpatrzenie reklamacji do 14 dni, w wyjątkowych sytuacjach może zostać predłużony do 30 dni przez producenta. Koszty odesłania produktu pokrywa kupujący.

Wyświetlenia:228
Numer oferty:6011551482
Zgłoś naruszenie zasad

Szukana oferta jest nieaktualna - może podobny przedmiot?

Do góry