1 z 16

Fairytale Pierścionek Zaręczynowy SAVICKI z.białe

od
SAVICKI_1976
2 997,00
299,68 zł x 11 rat ()
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska0,00 zł
sprawdź szczegóły
Kolor/wzór
Liczba sztuk
z 10 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Kup w zestawie

Fairytale Pierścionek Zaręczynowy SAVICKI z.białeFairytale Złota Zawieszka SAVICKI Szafiry
W zestawie taniej o 500
5694,00 zł5194,00 zł
Fairytale Pierścionek Zaręczynowy SAVICKI z.białeFairytale Kolczyki z Szafirami SAVICKI białe złoto
W zestawie taniej o 1000
8391,00 zł7391,00 zł
Fairytale Pierścionek Zaręczynowy SAVICKI z.białeFairytale Złota Zawieszka SAVICKI SzafiryFairytale Kolczyki z Szafirami SAVICKI białe złoto
W zestawie taniej o 1500
11088,00 zł9588,00 zł

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  1 kg
 • Płeć:
  Produkt damski
 • Materiał:
  Złoto białe
 • Kamień:
  Szafir
 • Rozmiar/Średnica wew. (mm):
  7/14,67
 • Kolor dominujący:
  złoty
 • Motyw:
  Brak
 • Cechy:
  możliwość wykonania graweru
 • Dostawa z Polski:
  tak
 • Próba złota:
  585
 • Rodzaj:
  Klasyczne, Rękodzieło, Wyrób jubilerski

Opis

Dla kogo: Damskie

Kamień: Biały Szafir, Różowy Szafir

Kolekcja: Fairytale

Kruszec: Złoto białe

Łączna masa kamieni:  Biały Szafir 0,50 ct, Różowy Szafir 0,18 ct (zapytaj nas o inną wielkość)

Okazja: Zaręczyny

Rozmiar: Dostępne wszystkie rozmiary

Próba: 585

ELEGANCKIE OPAKOWANIE

Opakowanie, w którym wręczysz pierścionek swojej wybrance, również stanowi ważny element całości prezentu. Pudełeczko musi być eleganckie, a zarazem skromne, ponieważ najważniejsza rzecz znajduje się właśnie w jego środku.

Wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby pierścionkom i obrączkom nic się nie stało podczas transportu.

Postaw na wysoką jakość i subtelność z Savicki.

CERTYFIKATY JAKOŚCI

Wszystkie produkty z diamentami posiadają certyfikat potwierdzający ich wartość oraz właściwości:

 • kamienie o masie powyżej 1,00 ct posiadają certyfikaty wystawiane przez Międzynarodowy Instytut Gemmologiczny (IGI), HRD Antwerp lub Amerykański Instytut Gemmologiczny (GIA),
 • diamenty o masie mniejszej niż 1,00 ct opatrzone są dokumentem wystawianym bezpośrednio przez naszych dyplomowanych ekspertów w dziedzinie wyceny diamentów.

DYSKRETNA WYSYŁKA GRATIS

Przy zakupach online, zyskujesz czas, ale także pomoc ekspertów w godzinach 8-24, 7 dni w tygodniu. Dzięki dyskretnej wysyłce masz pewność, że tylko ty będziesz wiedział co jest w środku. Na twoje życzenie jesteśmy w stanie zmienić opis paczki, aby wyglądał na całkowicie inny kupiony produkt. Skontaktuj się z nami po więcej informacji!

ZASADA 4C

 • CARAT (Karat)
 • CUT (Szlif)
 • CLARITY (Czystość)
 • COLOR (Kolor)

NASZE SALONY

SAVICKI posiada dwa salony na terenach Lubelszczyzny, w Lublinie, przy ul. Lubartowskiej 17 oraz ul. Zamojskiej 14. Fachowi, uprzejmi oraz zawsze gotowi do pomocy konsultanci sprawiają, że zakupy w salonach SAVICKI są prawdziwą przyjemnością. Mogą również Państwo zlecić odbiór osobisty zakupionego pierścionka do jednego z naszych salonów.

Serdecznie zapraszamy!

PŁATNOŚCI - PAYU

Umożliwiamy Państwu płatności za zakupy naszych produktów za pomocą płatności Online PayPal, przelewu bankowego oraz wysyłki za pobraniem.

Doskonale wiemy, jak ważną i trudną decyzją jest wybór idealnej biżuterii dla siebie oraz dla swoich bliskich. Dlatego dajemy Państwu aż 120 dni na spokojne zapoznanie się z zakupionym u nas towarem jubilerskim.

22% ZNIŻKI NA OBRĄCZKI PO ZAKUPIE PIERŚCIONKA ZARĘCZYNOWEGO

Jeżeli zdecydowałeś się na pierścionek zaręczynowy to pierwszy ważny krok za Tobą! Wkrótce czeka Cię wspaniała chwila w trakcie, której oświadczysz się swojej wybrance. Wierzymy, że podczas tego wyjątkowego momentu usłyszysz magiczne “TAK!”.

Po zaręczynach przychodzi czas na planowanie ślubu i wesela. Jednym z nieodłącznych elementów, które towarzyszą ceremonii zaślubin są obrączki. Kupując pierścionek zaręczynowy w SAVICKI otrzymasz rabat na obrączki w wysokości 22%.

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: lublin, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
15-16 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
14 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Punkty odbioru

Lublin SAVICKI
ul. Zamojska 14
20-115 Lublin
woj. lubelskie
email: kontakt@savicki.pl
tel.: +48 81 756 02 06

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Lublin SAVICKI
ul. Lubartowska 17
20-115 Lublin
woj. kujawsko-pomorskie
email: kontakt@savicki.pl
tel.: +48 81 756 02 06

 • poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00

płatność kartą i gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności
Gwarancja
dożywotnia

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

dożywotnia

Do pobrania

Dodatkowe informacje

1. Jubiler udziela gwarancji wieczystej na diamenty  znajdującej się w ofercie handlowej Jubilera oraz zakupione w Sklepie na  zasadach i warunkach określonych w Regulaminie.

2. Gwarancja wieczysta dotyczy biżuterii z diamentami o wartości co najmniej 1000,00 zł (tysiąc złotych).  Gwarancją wieczystą objęte są wady diamentów w postaci ich  rozdrobnienia, ułamania lub utrącenia, pod warunkiem oryginalnego  osadzenia i położenia diamentu w biżuterii. Gwarancja wieczysta nie  obejmuje znamion wewnętrznych lub zewnętrznych istniejących w diamencie w  chwili jego wydania Nabywcy.

3. W ramach gwarancji wieczystej Jubiler jest  zobowiązany do usunięcia wady fizycznej diamentu lub do dostarczenia  biżuterii wolnej od wad.

4. W przypadku korzystania z uprawnień, o których mowa  w niniejszym rozdziale Nabywca jest zobowiązany dostarczyć Towar objęty  gwarancją wieczystą na koszt Jubilera na adres ul. Lubartowska 17,  20-115 Lublin.

5. Jubiler jest zobowiązany usunąć wadę fizyczną  Towaru objętego gwarancją wieczystą niezwłoczne, jednakże nie później  niż w terminie 30 (trzydziestu) dni od dnia otrzymania Towaru  objętego gwarancją wieczystą. W przypadku niemożliwości usunięcia wady  fizycznej we wskazanym wyżej terminie Jubiler jest zobowiązany  poinformować o tym fakcie Nabywcę oraz wskazać nowy termin na usunięcie  wady, jednakże nie dłużej niż o kolejne 30 (trzydzieści) dni. W przypadku, gdy wada okaże się nieusuwalna Nabywca ma prawo żądać obniżenia ceny lub od umowy odstąpić.

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Jubiler SAVICKI
Lubartowska 17
20-115 Lublin
Dodatkowe informacje

CZAS ROZPATRYWANIA REKLAMACJIPROCEDURA ZGŁOSZENIA REKLAMACJI

KTO MOŻE DOKONAĆ REKLAMACJI


Każdy klient SAVICKI ma prawo dokonać reklamacji w ciągu 2  lat od daty zakupu, jeśli zakupiony produkt posiada wady fabryczne lub  jest niezgodny z umową.

Czas rozpatrywania reklamacji wynosi maksymalnie 14 dni  od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej od Klienta. Klient zostanie  poinformowany o rozstrzygnięciu reklamacji za pośrednictwem poczty  elektronicznej na adres email jaki został podany w zgłoszeniu  reklamacyjnym. Klientowi zostanie również udzielona informacja na temat  czasu potrzebnego na realizację postanowień decyzji reklamacyjnej.

Jeśli chcesz zgłosić reklamacje dotyczące jakości obsługi  lub trybu realizacji zamówienia skontaktuj się z nami mailowo lub  telefonicznie.


 • Telefon:
  +48 801 090 170 (dla tel. stacjonarnych)
  +48 81 451 1976 (dla tel. komórkowych)
 • E-mail:
  kontakt@savicki.pl

120 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

120 dni

Adres do zwrotu

Jubiler SAVICK
Lubartowska 17
20-115 Lublin

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 

1. Nabywca będący Konsumentem może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 120 (stu dwudziestu) dni liczonych od dnia wydania mu Towaru. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Zwracany towar nie może posiadać żadnych znamion noszenia i uszkodzeń mechanicznych.

2. W razie odstąpienia od umowy umowa jest uważana za niezawartą, a Nabywca będący Konsumentem jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. To, co Strony świadczyły sobie wzajemnie w związku z zawarciem umowy, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni. W przypadku, gdy Nabywca będący Konsumentem dokona jakichkolwiek przedpłat na zakup Towaru, należą się od nich odsetki ustawowe od daty dokonania przedpłaty.

3. Nabywca będący Konsumentem, który skorzystał z przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy, zobowiązany jest odesłać na własny koszt zamówiony Towar na adres Jubilera bądź dostarczyć zwracany Towar bezpośrednio do Jubilera. Nabywca będący Konsumentem wraz z Towarem jest zobowiązany dostarczyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz wskazać numer rachunku bankowego, na jaki ma zostać zwrócona wpłacona cena za Towar.

4. Akceptacja treści Regulaminu przez Nabywcę będącego Konsumentem jest równoznaczna z poświadczeniem otrzymania informacji o prawie do odstąpienia od umowy oraz otrzymania dokumentu stanowiącego wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy, stanowiącego Załącznik nr 1 do Regulaminu.

5. Jeżeli Towar jest niezgodny z umową, Nabywca będący Konsumentem może żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowy, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Koszt naprawy Towaru lub jego wymiany na nowy ponosi Jubiler.

6. Jeżeli Nabywca będący Konsumentem, z przyczyn określonych w ust. 5 powyżej, nie może żądać naprawy ani wymiany albo jeżeli Jubiler nie zdoła uczynić zadość takiemu żądaniu w odpowiednim czasie lub gdy naprawa albo wymiana narażałaby Nabywcę będącego Konsumentem na znaczne niedogodności, ma on prawo domagać się stosownego obniżenia ceny albo odstąpić od umowy; od umowy nie może odstąpić, gdy niezgodność Towaru z umową jest nieistotna. Wzór odstąpienia stanowi załącznik nr 2 do Regulaminu.

7. Nabywca będący Konsumentem traci uprawnienia przewidziane w ust. 5 i 6 powyżej, jeżeli przed upływem 2 (dwóch) miesięcy od stwierdzenia niezgodności Towaru z umową nie zawiadomi o tym Jubilera. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem.

8. Jubiler odpowiada za niezgodność Towaru z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem 2 (dwóch) lat od wydania tego Towaru Nabywcy będącego Konsumentem; termin ten biegnie na nowo w razie wymiany Towaru.

9. Nabywca będący Konsumentem ma prawo składać reklamacje, w przypadkach wskazanych w obowiązujących przepisach prawa lub udzielonej gwarancji. Reklamacje towarów można złożyć poprzez:
a) przesłanie reklamacji na piśmie drogą pocztową na adres: Jubiler SAVICKI, ul. Lubartowska 17, 20-115 Lublin,
b) przekazanie reklamacji obsłudze dowolnego salonu SAVICKI.

Zwrócony towar należy dostarczyć w bezpieczny sposób,  z otrzymanym paragonem lub fakturą. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej do 14 dni roboczych od otrzymania reklamowanego towaru.Towar wadliwy zostanie naprawiony lub wymieniony na nowy. Jeśli naprawa nie będzie możliwa, sklep zwróci Konsumentowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru. 

O sprzedającym
SAVICKI_1976
SAVICKI_1976

100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 7 lat i 9 miesięcy

Dane firmy

Savicki Sp. z o.o. Sp. komandytowa
ul. Stefana Batorego 126a pok. 213
65-735 Zielona Góra
REGON: 368535233
NIP: 973-104-60-27

Kontakt

 • +48 ** *** **** (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ADRES SAVICKI ul. Lubartowska 17 / ul. Zamojska 14 Pon - Pt 10:00 - 18:00 / Sobota 10:00 - 14:00 20-115 Lublin Polska NIP: 9462502841 KONTAKT Obsługa Klienta: kontakt@savicki.pl Diamenty i złoto inwestycyjne: inwestycje@savicki.pl Skup metali szlachetnych i diamentów: skup@savicki.pl Hurtowa sprzedaż dla salonów jubilerskich: hurt@savicki.pl ZADZWOŃ DO NAS +48 801 090 170 (z tel. stacjonarnych) +48 81 451 19 76 (z tel. komórkowych) +48 81 532 61 89 (ul. Lubartowska 17) +48 81 532 51 20 (ul. Zamojska 14)

Pozostałe informacje

Na naszych aukcjach dostępne są rozmiary pierścionków zaręczynowych oraz obrączek od 7 do 30.
Wyświetlenia:252
Numer oferty:6999632520
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro