Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

EXTRA FIDGET SPINNER TĘCZA + ETUI WYSYŁKA 24H Z PL

9,99 zł
Przesyłka płatna z góry
 • List polecony ekonomiczny 11,99 zł
 • List polecony priorytetowy 12,99 zł
 • List ekonomiczny 4,99 zł
 • List priorytetowy 6,99 zł
 • Pocztex Kurier48 17,99 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  inna
 • Wiek dziecka:
  3 lata +
 • Bohater:
  inny
 • Płeć:
  Chłopcy, Dziewczynki
 • Materiał:
  Metal, Inny

Opis


Właścicielem aukcji jest:
BZ OMNIA Sp. z o.o.
ul. Raczkowskiego 11, lok. 2.
85-862 Bydgoszcz

tel. 730 053 255

e-mail: biuro@manufakturatr.­pl

czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 10.00. - 17.00.


Nasz rachunek bankowy:
21 1090 1072 0000 0001 3441 0508Zapłata PayU przyspiesza wysyłkę towaru

Dostawa za pośrednictwem

Konto FirmaFABRYCZNIE NOWY, WYSOKIEJ JAKOŚCI

FIDGET SPINNER

Sprzedajemy wyłącznie towar najwyższej jakości, dający 100% satysfakcji naszym klientom.
Spinnery są nowe, zapakowane w opakowanie oraz objęte 3-miesięczną gwarancją.
Fidget hand spinner to produkt, który od dłuższego czasu podbija rynek zabawek! Spinner oferowany przez naszą Manufakturę wyposażony jest w wysokiej jakości stalowe, centralne łożysko kulkowe. Wykonanie z wytrzymałego metalu trwałość produktu. Spinner posiada jedno, centralne łożysko. Fidget Spinner to doskonała zabawka pozwalająca na rozładowanie stresu i relaks. Przeznaczony zarówno
dla dzieci, jak i dorosłych. Świetnie nadaje się do robienia tricków oraz zabawy!
Zupełnie gratis dodajemy poręczne etui, dzięki któremu Twój spinner będzie bezpieczny w transporcie!
Atrakcyjna kolorystyka sprawia, że podczas obrotu spinner wygląda bardzo ciekawie! Solidne wykonanie z ciężkiego metalu powoduje, iż produkt jest solidny i wytrzymały.
Zaskocz znajomych swoim nowym spinnerem!

Zobacz nasze pozostałe aukcje:
.
Z uwagi na gabaryt, konieczna jest wysyłka jako gabaryt B, stąd wyższe ceny przesyłek.
Sprzedaż wyłącznie wysyłkowa, detaliczna.

ETAP 1

Wybierz potrzebną Ci ilość
tonerów i kliknij:
"KUP TERAZ"

ETAP 2

Wybierz sposób dostawy
spośród wielu przez nas
oferowanych

ETAP 3

Opłać zamówienie
za pomocą wybranej
metody płatności

ETAP 4

Towar wysyłamy w ciągu
24 godzin roboczych
od zaksięgowania zapłaty

ETAP 5

Odbiór zakupionego
towaru u listonosza
lub kuriera
JAKOŚĆ GWARANCJA
ZADOWOLENIA
RZETELNOŚĆ

Masz dodatkowe pytania? Dzwoń pod numer: 730 053 255.
Chętnie służymy pomocą od poniedziałku do piątku w godz. 10.00. - 17.00.

Dostawa i płatność
od 4,99 zł

Lokalizacja: Bydgoszcz, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u MANUFAKTURATR_PL za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
11,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
12,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
2-3 dni robocze
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
4,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych
List priorytetowy
pierwsza sztuka
6,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
pierwsza sztuka
17,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

24 miesiące
3 miesiące dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

Warunki udzielenia gwarancji:

1. Podmiotem odpowiedzialnym za rozpatrzenie oraz przeprowadzenie procedury gwarancyjnej jest BZ OMNIA SP. Z O.O  z siedzibą przy ulicy Raczkowskiego 11/2 w Bydgoszczy.

2. Czas trwania gwarancji podany jest w opisie aukcji każdego produktu indywidualnie. Może różnić się między produktami z uwagi na ich specyfikacje.

3. Procedurę gwarancyjną musi poprzedzać złożenie reklamacji zgodne z procedurą reklamacyjną opisaną w zakładce "Informacje dla sprzedającego".

4. Przedmiot poddany procedurze gwarancyjnej powinien być czysty, bez zabrudzeń, zapakowany w oryginalnym opakowaniu - jeśli w takim otrzymał je kupujący. 

5. Towary niekompletne, uszkodzone mechanicznie lub z uwagi na nieprawidłowe użytkowanie nie podlegają gwarancji oraz reklamacji.

6.  Reklamacje oraz późniejsze przedmioty przesłane do gwarancji należy przesyłać na adres siedziby spółki BZ OMNIA SP. Z O.O  z  dołączonym opisem usterki.  Towary odsyłane na reklamację powinny być odpowiednio zabezpieczone  przed uszkodzeniami podczas transportu. Sprzedawca zobowiązuje się do  rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni roboczych, a gdyby to nie było  możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja lub gwarancja  zostanie rozpatrzona. 

7. W przypadku serwisu gwarancyjnego, koszt dostarczenia produktu pokrywa Kupujący, zaś jego odesłania Sprzedający.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

BZ OMNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
RACZKOWSKIEGO 11/2
85-862 BYDGOSZCZ
Dodatkowe informacje

  Opis procedury reklamacyjnej  

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@manufakturatr.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.  Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji.Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.   
 2. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. 
 3.  W przypadku procedury reklamacyjnej konieczny jest zwrot przedmiotu sprzedaży na adres wskazany powyżej (tj. ul. Bogdana Raczkowskiego 11/2, 85-862 Bydgoszcz). Koszta przesyłki zwrotnej oraz koszta związane z ponownym dostarczeniem towaru poreklamacyjnego do Kupującego pokrywa on sam. Płatności za ponowne wysłanie towaru po reklamacji należy dokonać z góry na wskazany przez Sprzedającego rachunek bankowy. Jeśli reklamacja okaże się zasadna, a przedmiot będacy jej przedmiotem wykaże wady, wszelkie koszta związane z przesyłką ponosi Sprzedający.
 4. Gwarancja obejmuje wyłącznie wady występujące w sprzęcie. Gwarancja nie obejmuje:  uszkodzeń mechanicznych urządzeń - wszelkich uszkodzeń powstałych z winy użytkownika - samowolnych napraw, przeróbek lub zmian konstrukcyjnch urządzenia - uszkodzeń spowodowanych przeciążeniem urządzenia wynikającym z nadmiernej eksploatacji urządzenia lub pracy w niewłaściwych warunkach - elementów naturalnie zużywających się takich jak np. elementy grzejne, wtyki GSM, wszelkiego rodzaju złącza izaciski - uszkodzeń wynikających z przepięć sieci elektrycznej 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

BZ OMNIA SPÓŁKA Z O.O
RACZKOWSKIEGO 11 LOK 2
85-862 BYDGOSZCZ

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Prawo odstąpienia od umowy: w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci otrzymane od Kupującego płatności, tj. kwotę stanowiącą równowartość towaru oraz kwotę stanowiącą równowartość najtańszej formy dostawy przewidzianej w danej ofercie. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez przedsiębiorcę, przedsiębiorca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. (Art. 33 u.p.k. z dn. 25 grudnia 2014 r.).  Aby odstąpić od umowy zawartej w serwisie Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@manufakturatr.pl lub zawiadamiając poprzez formularz Allegro. Kupujący w odpowiedzi otrzyma wzór odstąpienia od umowy, który wypełniony i w formie pisemnej należy wysłać wraz z towarem na wskazany adres. Przesyłkę należy nadać na adres: BZ OMNIA Sp. z o.o., ul. Raczkowskiego 11, lok. 2, 85-862 Bydgoszcz.  W tym celu Kupujący może skorzystać z usług Poczty Polskiej, dowolnej firmy kurierskiej lub darmowego zwrotu InPost (jeśli wybrany przez Niego sposób dostawy przewiduje darmowy zwrot).  Kupujący odstępujący od umowy zobowiązany jest do zwrotu towaru nie później niż w terminie 14 dni od momentu przekazania sprzedającemu informacji o woli odstąpienia od umowy. Ponadto, Kupujący zobowiązany jest odpowiednio zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem podczas transportu. Konsument (tj. kupujący) może ponieść odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy (sprzedający obniży zwracaną kwotę) będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy       Brak możliwości odstąpienia od umowy w następujących przypadkach: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:    1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;  2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;  3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;  4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;  5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;  7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;  8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;  9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;  11) zawartej w drodze aukcji publicznej;  12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.  14) Kupujący zobowiązany jest do akceptacji wniosku o zwrot prowizji pobranej przez serwis Allegro.pl w przypadku odstąpienia od umowy.

O sprzedającym
MANUFAKTURATR_PL
MANUFAKTURATR_PL
99,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

786

 

5

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

BZ OMNIA SP. Z O.O.
Bogdana Raczkowskiego 11/2
85-862 Bydgoszcz
REGON: 367005697
NIP: 9532709235

Kontakt

 • +48********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Informujemy, iż sklep Manufaktura Towarów Różnych realizuje zamówienia wyłącznie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Kupujący automatycznie udziela sprzedającemu pełnomocnictwa do zawarcia umowy na dostarczenie zamówionego towaru w jego imieniu i na jego rzecz.

Pozostałe informacje

Opis procedury reklamacyjnej Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem biuro@manufakturatr.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Prawo odstąpienia od umowy: w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@manufakturatr.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: BZ OMNIA Sp. z o.o., ul. Raczkowskiego 11, lok. 2, 85-862 Bydgoszcz. Brak możliwości odstąpienia od umowy. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi; 13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. Obowiązek dostarczenia rzeczy bez wad:Sprzedający oświadcza, że zobowiązuje się dostarczyć rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur:Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. 14) Procedura reklamacyjna poprzedza procedurę gwarancyjną i jest konieczna do jej uznania. Warunki udzielenia gwarancji:1. Podmiotem odpowiedzialnym za rozpatrzenie oraz przeprowadzenie procedury gwarancyjnej jest BZ OMNIA SP. Z O.O W ORGANIZACJI z siedzibą przy ulicy Raczkowskiego 11/2 w Bydgoszczy.2. Czas trwania gwarancji podany jest w opisie aukcji każdego produktu indywidualnie. Może różnić się między produktami z uwagi na ich specyfikacje.3. Procedurę gwarancyjną musi poprzedzać złożenie reklamacji zgodne z procedurą reklamacyjną opisaną w zakładce "Informacje dla sprzedającego".4. Przedmiot poddany procedurze gwarancyjnej powinien być czysty, bez zabrudzeń, zapakowany w oryginalnym opakowaniu - jeśli w takim otrzymał je kupujący. 5. Towary niekompletne, uszkodzone mechanicznie lub z uwagi na nieprawidłowe użytkowanie nie podlegają gwarancji oraz reklamacji.6. Reklamacje oraz późniejsze przedmioty przesłane do gwarancji należy przesyłać na adres siedziby spółki BZ OMNIA SP. Z O.O W OGRANIZACJI z dołączonym opisem usterki. Towary odsyłane na reklamację powinny być odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas transportu. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni rboczych, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja lub gwarancja zostanie rozpatrzona. Prawo odstąpienia od umowy: w ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: biuro@manufakturatr.pl. Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres: BZ OMNIA Sp. z o.o., ul. Raczkowskiego 11, lok. 2, 85-862 Bydgoszcz. Brak możliwości odstąpienia od umowy. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; 2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; 3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; 4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia; 5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami; 7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; 8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; 9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; 11) zawartej w drodze aukcji publicznej; 12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
Wyświetlenia:79
Numer oferty:6912090550
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry