Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

EXPERT 95-06 PODNOŚNIK SZYBY MANUALNY PRAWY PRZOD:

39,99 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
20,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
22,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Producent części:
  Peugeot (oryginalne OEM)

Opis

DCI

 • O nas
 • Komentarze
 • Nasze aukcje
 • Dodaj do ulubionych
 • Zapytaj
 • Regulamin
 • Kontakt

  Kontakt

 • 504 502 442
 • 500 656 554
 • 508 011 007
 • sklep@czesci-francus­kie.com
 • mm-auto@wp.pl
 • Kolonia Dębniak 3
  97-225 Ujazd

  Godziny otwarcia

  poniedziałek-piątek: 8.00-18.00


  sobota: 8.00-14.00

  Płatności

  Akceptujemy płatność za pobraniem przy odbiorze paczki lub przelewem na konto

  PKO BP :
  MM AUTO MAJEWSKI MICHAŁ

  75102039160000050201­280593

  W tytule przelewu proszę podać nick z Allegro, nr aukcji, dane do wysyłki oraz – ewentualnie - chęć otrzymania faktury VAT.

  Wysyłka

  Wysyłka odbywa się od poniedziałku do piątku do godziny 15.00.


  Paczki wysyłamy za pobraniem firmą kurierską DPD.

  Regulamin

  Zapoznaj się z

  regulaminem

  DUŻY WYBÓR UŻYWANYCH CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW FRANCUSKICH – RENAULT, PEUGEOT, CITROEN.


  Sprawdzone i oryginalne części sprowadzane bezpośrednio z Francji.

  Przedmiotem aukcji jest:

  Nazwa PODNOŚNIK SZYBY PRAWY PRZÓD Numer części: Marka: PEUGEOT Model: EXPERT Silnik: 1.9 DW8 Kod lakieru: Rok produkcji: 2006 Przebieg: REKLAMACJE ROZPATRUJEMY PO ODESŁANIU TOWARU, ZWROT NALEŻNOŚCI PRZELEWAMY NA KONTO KLIENTA.

  Zalecamy spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej "Protokołu Reklamacji", który może pomóc w przypadku rozpatrzenia ewentualnej reklamacji.

  JAK DO NAS DOJECHAĆ?

  3 km od trasy S8 (Warszawa-Katowice), 4 km od Tomaszowa Mazowieckiego,


  25 km od Piotrkowa Trybunalskiego, 45 km od Łodzi,
  około 100 km od Warszawy i Częstochowy.

  Zobacz nasze pozostałe aukcje:

  Strona "o mnie" Wszystkie aukcje 13.10.2017r. KD
 • Dostawa i płatność
  od 20,00 zł

  Lokalizacja: tomaszów mazowiecki, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  20,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  1

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  Przesyłka kurierska pobraniowa
  pierwsza sztuka
  22,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  1
  Odbiór osobisty
  pierwsza sztuka
  0,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  -

  Punkty odbioru

  MM AUTO MICHAŁ MAJEWSKI
  KOLONIA DĘBNIAK 3
  97-225 UJAZD
  woj. łódzkie

  • poniedziałek - piątek 08:00 - 18:00
  • sobota 08:00 - 14:00

  płatność tylko gotówką
  prosimy umówić się na odbiór

  Płatności

  Faktura

  Nie wystawiam faktury
  Reklamacja
  1 rok

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  1 rok
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  MM AUTO MICHAŁ MAJEWSKI
  KOLONIA DĘBNIAK 3
  97-225 UJAZD
  Dodatkowe informacje

   

  1. Części zakupione od firmy MM AUTO objęte są 14 dniowym terminem gwarancji od chwili otrzymania towaru. 

  2. Silniki z zamontowanym rozrządem, do ukończenia czasu próby czyli 14 dni, mogą być tylko i wyłącznie montowane i odpalane na tym właśnie rozrządzie, bez jego naruszenia. Zmiana rozrządu przed ukończeniem czasu próby, powoduje utratę gwarancji. 

  3.Gwarancja nie obejmuje uszczelnień silnika takich jak: uszczelki miski olejowej, pokryw zaworów, termostatu, pompy wody, uszczelnień wału korbowego oraz wałków rozrządu. Są to elementy wymienne. 

  4.Gwarancja dotyczy jedynie uszczelki pod głowicą oraz uszczelniaczy zaworów. 

  5.Gwarant zapewnia zamianę towaru lub zwrot ceny w przypadku uznania reklamacji przez Gwaranta. Gwarant zobowiązuje się zamienić wadliwy towar w terminie 7 dni od daty zgłoszenia usterki w przypadku zgłoszenia takiego żądania i uznania reklamacji. W przypadku braku części na zamianę Gwarant zwraca Nabywcy kwotę zakupu w terminie do 7 dni. 

  6.Osoby które nabyły towar w celach związanych z działalnością gospodarczą nie podlegają tej ustawie , NIE MAJĄ PRAWA DO ZWROTU TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY . Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami. 

  7.Do przesyłki należy dołączyć w pełni wypisane „Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość” oraz Paragon lub kopię faktury VAT, 

  8. Zgodnie z ustawą w przeciągu 14 dni od otrzymaniu przesyłki przez nasza firmę dokonamy zwrotu na rachunek bankowy podany w przedmiotowym oświadczeniu. 

  9.W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi, sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z firmą MM AUTO. 

  10.Stan techniczny części wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia. 

  11.Nabywca traci uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku: - nieprawidłowego zamontowania części, silnika lub skrzyni biegów w pojeździe, - zastosowania olejów (jeżeli chodzi o stan i ilość) nie zgodnie z zaleceniami producenta. 

  12.Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków lub poniesionych kosztów montażu części w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany po stwierdzeniu usterki. 

  13.Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta klient będący konsumentem może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

  14.Odstąpienie od umowy dotyczy umów sprzedaży zawartych z konsumentami na odległość lub poza lokalem sprzedającego. 

  15.Prosimy przestrzegać regulamin odesłania towaru, brak dowodu zakupu lub dokumentu reklamacyjnego wydłuży czas oczekiwania na wyjaśnienie sprawy. 

  16.Towar należy spakować odpowiednio aby nie został uszkodzony w przesyłce. 

  17.Towar należy do nas odesłać BEZ POBRANIA na adres MM AUTO MICHAŁ MAJEWSKI, KOLONIA DĘBNIAK 3, 97-225 UJAZD. Koszty zwrotu towaru każdorazowo obciążają nabywcę, stąd przesyłki za pobraniem nie będą odbierane przez MM AUTO. 

  18. W sytuacji przesyłania do nas przesyłki w związku z odstąpieniem od umowy lub reklamacją należy dołączyć w pełni wypisany „Formularz zwrotu/wymiany towaru” oraz Paragon lub kserokopie Faktury Vat 

  19.Reklamacje towarów rozpatrujemy do 7 dni. Wymiany towaru dokonamy na nasz koszt w przeciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas zwrotnej przesyłki w przypadku uznania reklamacji. FORMULARZ ZWROTU ZNAJDUJĘ SIĘ NA STRONIE www.czesci-fransuckie.com 

  LINK BEZPOŚREDNI DO FORMULARZA:

  http://czesci-francuskie.com/wp-content/uploads/2014/03/Formularz-zwrotu-towaru.pdf

  14 dni na odstąpienie od umowy

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  MM-AUTO
  KOLONIA DĘBNIAK 3
  97-225 UJAZD

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Dodatkowe informacje

  § 8. Reklamacje i gwarancje 1. Części zakupione od firmy MM AUTO objęte są 14 dniowym terminem gwarancji od chwili otrzymania towaru. 2. Silniki z zamontowanym rozrządem, do ukończenia czasu próby czyli 14 dni, mogą być tylko i wyłącznie montowane i odpalane na tym właśnie rozrządzie, bez jego naruszenia. Zmiana rozrządu przed ukończeniem czasu próby, powoduje utratę gwarancji. 3.Gwarancja nie obejmuje uszczelnień silnika takich jak: uszczelki miski olejowej, pokryw zaworów, termostatu, pompy wody, uszczelnień wału korbowego oraz wałków rozrządu. Są to elementy wymienne. 4.Gwarancja dotyczy jedynie uszczelki pod głowicą oraz uszczelniaczy zaworów. 5.Gwarant zapewnia zamianę towaru lub zwrot ceny w przypadku uznania reklamacji przez Gwaranta. Gwarant zobowiązuje się zamienić wadliwy towar w terminie 7 dni od daty zgłoszenia usterki w przypadku zgłoszenia takiego żądania i uznania reklamacji. W przypadku braku części na zamianę Gwarant zwraca Nabywcy kwotę zakupu w terminie do 7 dni. 6.Osoby które nabyły towar w celach związanych z działalnością gospodarczą nie podlegają tej ustawie , NIE MAJĄ PRAWA DO ZWROTU TOWARU BEZ PODANIA PRZYCZYNY . Prawo do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa sprzedającego lub usługodawcy albo umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny w ciągu 14 dni nie dotyczy nabywców towarów lub usług, którzy są przedsiębiorcami. 7.Do przesyłki należy dołączyć w pełni wypisane „Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość” oraz Paragon lub kopię faktury VAT, 8. Zgodnie z ustawą w przeciągu 14 dni od otrzymaniu przesyłki przez nasza firmę dokonamy zwrotu na rachunek bankowy podany w przedmiotowym oświadczeniu. 9.W chwili odbioru towaru Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia przesyłki. Ewentualne uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić pracownikom obecnym przy dostawie lub kurierowi, sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z firmą MM AUTO. 10.Stan techniczny części wynika z ich dotychczasowej eksploatacji i uwzględnia naturalny stopień zużycia. 11.Nabywca traci uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku: - nieprawidłowego zamontowania części, silnika lub skrzyni biegów w pojeździe, - zastosowania olejów (jeżeli chodzi o stan i ilość) nie zgodnie z zaleceniami producenta. 12.Uprawnienia z tytułu gwarancji nie obejmują prawa Nabywcy do domagania się zwrotu utraconych zysków lub poniesionych kosztów montażu części w przypadku gwarancyjnej konieczności wymiany po stwierdzeniu usterki. 13.Zgodnie z Ustawą z 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta klient będący konsumentem może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą lub paragonem. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 10 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 14.Odstąpienie od umowy dotyczy umów sprzedaży zawartych z konsumentami na odległość lub poza lokalem sprzedającego. 15.Prosimy przestrzegać regulamin odesłania towaru, brak dowodu zakupu lub dokumentu reklamacyjnego wydłuży czas oczekiwania na wyjaśnienie sprawy. 16.Towar należy spakować odpowiednio aby nie został uszkodzony w przesyłce. 17.Towar należy do nas odesłać BEZ POBRANIA na adres MM AUTO MICHAŁ MAJEWSKI, KOLONIA DĘBNIAK 3, 97-225 UJAZD. Koszty zwrotu towaru każdorazowo obciążają nabywcę, stąd przesyłki za pobraniem nie będą odbierane przez MM AUTO. 18. W sytuacji przesyłania do nas przesyłki w związku z odstąpieniem od umowy lub reklamacją należy dołączyć w pełni wypisany „Formularz zwrotu/wymiany towaru” oraz Paragon lub kserokopie Faktury Vat . 19.Reklamacje towarów rozpatrujemy do 7 dni. Wymiany towaru dokonamy na nasz koszt w przeciągu 7 dni od daty otrzymania przez nas zwrotnej przesyłki w przypadku uznania reklamacji. FORMULARZ ZWROTU ZNAJDUJĘ SIĘ NA STRONIE www.czesc-fransuckie.com

  O sprzedającym
  mm-auto-
  mm-auto-
  98,7%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  5788

   

  72

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  4,9

  Czas wysyłki

  4,9

  Koszt wysyłki

  4,8

  Obsługa kupującego

  4,9

  Dane firmy

  MICHAŁ MAJEWSKI
  MMAUTO MICHAŁ MAJEWSKI
  smugowa 87
  97-200 tomaszów mazowiecki
  REGON: 100417197
  NIP: 7732293287

  Kontakt

  • 504****** (pokaż)
  • 500****** (pokaż)
  poniedziałek - piątek
  08:00 - 18:00
  sobota
  08:00 - 14:00
  niedziela
  zamknięte

  Informacje o sprzedającym

  ODBIÓR CZĘŚCI: 

  MM-AUTO

  Kolonia Dębniak 3

  97-225 Ujazd

  504 502 442

  500 656 554

  508 011 007

  sklep@czesci-francuskie.com


  Numer Konta PKO BP:  

  75 1020 3916 0000 0502 0128 0593 


  DUŻY WYBÓR UŻYWANYCH CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW FRANCUSKICH – RENAULT, PEUGEOT, CITROEN. Sprawdzone i oryginalne części sprowadzane bezpośrednio z Francji i Anglii 


  Tylko oryginalne i sprawdzone części samochodowe 

  Posiadamy jedynie oryginalne produkty! 

  Każdą część przed wystawieniem do sprzedaży uważnie sprawdzamy i weryfikujemy jej działanie, dzięki czemu – po zamontowaniu w samochodzie – ich użytkownicy znów mogą się cieszyć jazdą swoim autem. 

  Na towar udzielamy gwarancji rozruchowej po zamontowaniu w naszym zaprzyjaźnionym warsztacie. Sprzedaż części używanych: Części używane do Citroena Części używane do Renault Części używane do Peugeot Duży i zróżnicowany asortyment Specjalizujemy się w handlu częściami do samochodów takich marek jak Renault, Peugeot, Citroen.

   Części sprowadzamy bezpośrednio z Francji, dbając o to, żeby znalazły się wśród nich zarówno części zamienne do najnowszych modeli, jak i do starszych typów francuskich samochodów. 

  Nasza oferta obejmuje zarówno mniejsze elementy mechaniczne i podzespoły, jak i większe części blacharskie do wszystkich typów samochodów francuskich. Cały czas poszerzamy swój asortyment, żeby każdy mógł znaleźć to, czego potrzebuje.

  Pozostałe informacje

  Dodatkowy numer telefonu: 

  508 011 007


  REKLAMACJE ROZPATRUJEMY PO ODESŁANIU TOWARU, ZWROT NALEŻNOŚCI PRZELEWAMY NA KONTO KLIENTA

   Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy spedycyjnej Protokołu Reklamacji 

  Wyświetlenia:8
  Numer oferty:6999480378
  Zgłoś naruszenie zasad

  Sponsorowane oferty z tej kategorii

  Do góry