1 z 9

Evolve Bamboo GT Street deskorolka elektryczna

od
skutery-elektr
5 999,00
Allegro Smart!
599,86 zł x 11 rat ()
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska0,00 zł
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch0,00 zł
Paczka480,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa0,00 zł
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie0,00 zł
sprawdź szczegóły
Kolor/wzór
Liczba sztuk
z 10 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Płeć:
  mężczyzna, kobieta

Opis

Deskorolka elektryczna Evolve Bamboo GT Street

Jeśli jakaś firma jest Merecdesem (lub BMW lub kto jak woli) w świecie skateboardów elektrycznych to jest właśnie Evolve. Entuzjastom skateboardingu nie trzeba tej deski przedstawiać. Niezrównany zasięg na jednym ładowaniu, prędkość maksymalna do 42km/h, zorientowanie na przyjemność jazdy, do tego możliwość zmiany kół w konfigurację terenową - to potrafi wyłącznie Evolve!

Super mocne dwa silnik silniki 3000W

Wystarczy lekko wcisnąć dźwignię gazu na pilocie i od razu poczujesz tę moc! Jako nieliczna deska umożliwia podjazd pod górkę o nachyleniu 25%, co oznacza, że nie powinieneś z niej zjeżdżać bo nie wyhamujesz :)

Profesjonalne koła

Jako jedyna deska elektryczna Evolve używa profesjonalnych kół Abec, Kegel. Możesz dobierać twardości oraz rozmiary do własnych potrzeb. Jako jedyna deska umożliwia zmianę kół na konfigurację terenową, co przy masie niespełna 10kg robi z niej najlżejszą deskę terenową na świecie! A do tego ta przyjemność!

Od dobranego rozmiaru koła zależy moment obrotowy oraz prędkość maksymalna.

Truk-i super carve

Jedyne na świecie profesjonalne traki które nie tylko powodują niskie zawieszenie deski, dodatkowo umożliwiają niezwykle ciasne skręty których pozazdroszczą profesjonalni skateboardziści! Szeroki rozstaw kół  powoduje niespotykaną stabilność i przyjemność z carving-owania. Duża możliwość regulacji sprawi, że bez problemu dostosujesz je do swojej wagi oraz stylu jazdy i doświadczenia.

Nowoczesna bateria

Niezwykle pojemna i lekka bateria starcza na 30km jazdy, jest to wynik o którym konkurencja może tylko pozazdrościć.

Nowoczesny pilot sterowania deską

Pracujący na częstotliwości 2,4GHz pilot jest niezwykle nowoczesnym i niezawodnym urządzeniem. Ekran LCD prezentuje dane na bieżąco takie jak prędkość, zasięg, stan urządzenia. Możliwość pełnej konfiguracji deski oraz wyboru trybu jazdy, do tego niezwykle ergonomiczny i konfigurowalny. 

Nowy pilot również współpracuje ze starszymi deskami Evolve. 

Jesteś zainteresowany?

Nie kupuj w ciemno ! Skontaktuj się z nami! W Łodzi masz możliwość przetestowania deski lub umożliwiamy Ci wypożyczenie deski na testy u Ciebie na miejscu.

Raz spróbujesz - będziesz musiał ją mieć!

Bamboo GT: prawdziwy longboard, który pokochasz dzięki wydajności, której potrzebujesz!

Moc - wydajność - wszechstronność

Właścicielem marki CleverBoard jest WPI.net Emil Wilmański. 

Zastrzega się, iż opis cech funkcjonalnych oferowanego produktu jak i elementy graficzne stanowią utwór w rozumieniu art. 1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, i podlegają ochronie.

Copyrights by WPI.net - wszystkie prawa zastrzeżone

WPI.net, 90-413 Łódź, ul. Piotrkowska 55, tel. 600718282, email: allegro@cleverboard.pl

Dostawa i płatność
od 0,00 zł

Lokalizacja: Łódź, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u skutery-elektr za co najmniej 300.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Paczka48
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka pobraniowa / Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
4-5 dni roboczych

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Do pobrania

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

WPI.net Emil Wilmański
Kopernika 64B/8
90-553 Łódź
Dodatkowe informacje

Na nasze wszystkie produkty DAJEMY GWARANCJĘ!!! Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz rzetelnym sprzedawcą, któremu zależy na jakości sprzedawanych produktów oraz zadowoleniu klienta, dlatego w przypadku wszelkich problemów prosimy o kontakt. 

Na deskorolki elektryczne sprzedawane przez nasz sklep marki CleverBoard otrzymują Państwo dwu letnią gwarancję. Reklamację moga Państwo zgłosić w nastepujący sposób:

 • na adres e-mail: reklamacje@cleverboard.pl, 
 • na stronie kontaktu: https://sklep.cleverboard.pl/kontakt, 
 • pod telefonem 600718282.

Reklamacje przyjmujemy również po wystawieniu przez Ciebie opinii o transakcji ;-)

W przypadku wymogu odesłania przedmiotu należy go dostarczyć w oryginalnym opakowaniu w celu zabezpieczenia go przed uszkodzeniami podczas transportu. W przypadku braku firmowego serwis nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie uszkodzenia powstałe podczas transportu do serwisu jak i spowrotem do klienta. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

WPI.net Emil Wilmański
Kopernika 64B/8
90-553 Łódź

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący lub za darmo dla wybranych metod Smart!
Dodatkowe informacje

Mają  Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez  podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa  po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy  lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa  weszła w posiadanie rzeczy.

Aby  skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo nas poinformować  mailowo (email: sklep@cleverboard.pl) lub pocztą (WPI.net Emil  Wilmański, ul. Kopernika 64B/8, 90-553 Łódź) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na  przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).
Aby  zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu wraz z zakupionymi produktami. Przesyłka zwrotna realizowana jest na koszt  zwracającego.

Zwracane  produkty nie mogą zawierać śladów użytkowania oraz musza być  dostarczone ze wszystkimi elementami wchodzącymi w skład opakowania  (np.: instrukcja obsługi, materiały promocyjne, itp) wraz z oryginalnym  niezniszczonym opakowaniem. Zwracany produkt musi być dodatkowo  zapakowany (np.: owinięty papierem do pakowania) celem zabezpieczenia  oryginalnego opakowania produktu. 

W  przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie  otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z  wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa  sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia  oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż  14 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy od Państwa zakupiony produkt wraz  z informacją o decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej  umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów  płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji,  chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym  przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

Proszę  odesłać lub przekazać nam rzecz na adres: WPI.net Emil Wilmański, ul.  Kopernika 64b/8, 90-553 Łódź, niezwłocznie, a w każdym razie nie później  niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od  niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz  przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

 • Umowy,  w których przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w  zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można  zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Możesz to zrobić na kilka sposobów:

 • Wysyłając oświadczenie drogą pocztową na adres: WPI.net Emil Wilmański, ul. Piotrkowska 55, 90-413 Łódź. Wzór formularza odstąpienia od umowy.
 • Wysyłając wiadomość e-mail na adres reklamacje@cleverboard.pl
 • Wypełniając formularz kontaktowy (proszę wybrać temat: Odstąpienie od umowy)

Wzór pisma odstąpienia od umowy znajdą Państwo pod poniższym adresem: 

https://sklep.cleverboard.pl/allegro/odstapienie_od_umowy.pdf

W  przypadku odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci wszystkie otrzymane od  Ciebie płatności (w tym koszty dostawy) maksymalnie w ciągu 14 dni od  daty poinformowania nas o Twojej decyzji dotyczącej odstąpienia od umowy  z zastrzeżeniem wstrzymania zwrotu płatności do czasu otrzymania  zwracanego towaru.

Zwrot środków otrzymasz na konto wskazane w  formularzu odstąpienia od umowy. W związku ze zwrotem środków nie  ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

Zwracany  towar należy odesłać lub przekazać na adres WPI.net Emil Wilmański, ul  Piotrkowska 55, 90-413 Łódź, maksymalnie w ciągu 14 dni od dnia  poinformowania nas o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeśli  odeślesz towar przed upływem 14 dni.
W związku z odstąpieniem od umowy, koszty odesłania towaru ponosi kupujący.

Zwrot z Allegro Smart!

Kupując Towar w ramach tej Oferty i wybierając metody dostawy:

 • Allegro Paczkomaty InPost, Paczkomaty 24/7,
 • Allegro Paczka w RUCHU, Paczka w RUCHU
 • Paczka 24 odbiór w punkcie, Paczka 48 odbiór w punkcie, Allegro Poczta Polska Odbiór w punkcie

możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o ile Sprzedający dopuszcza zwrot tego Towaru w ramach Oferty. W takim przypadku należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce Kupione. Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym.

O sprzedającym
skutery-elektr
skutery-elektr

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 2 lat i 6 miesięcy

Dane firmy

Emil Wilmański
WPI.net Emil Wilmanski
Piotrkowska 55
90-413 Łódź
REGON: 471628937
NIP: 7272227081

Kontakt

 • 600****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy jednym z pierwszych dystrybutorów deskorolek elektrycznych w Polsce. Nasze doświadczenie na rynku gwarantuje Państwu zakup doskonałych jakościowo urządzeń z najlepszą gwarancją. 

Na deskorolki marki CleverBoard dajemy 2-letnią gwarancję D2D (door to door) gwarantując Państwu zakup sprzętu najwyższej jakości. 

Od samego początku kiedy poznaliśmy deskorolki elektryczne - hoverboard - wiedzieliśmy, że podbiją one świat gdyż sprawdzają się nie tylko podczas zabawy, ale również w codziennym życiu ułatwiając przemieszczanie się. Aktualnie w krajach takich jak USA lub Wielka Brytania jest to gadżet "must have" - czyli taki bez którego trudno się obyć. Ze względu na ich popularność kraje te wprowadzają specjalne przepisy dotyczące użytkowania oraz sprzedaży pojazdów tego typu w celu zagwarantowania ich bezpieczeństwa. Jednym z takich przepisów jest posiadanie przez takie urządzenia certyfikatu UL gwarantującego bezpieczeństwo użytkowania baterii. Kupując nasze produkty są Państwo pewni najwyższej jakości urządzeń. 

Jednak CleverBoard to nie tylko deskorolki hoverboard! W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze hulajnogi elektryczne, oprzyżądowanie do sprzedawanych przez nas urządzeń oraz już niedługo monocykle elektryczne! W naszej ofercie są również inne produkty które sami i uważamy, że są najwyższej jakości.

Dlaczego my:

 • Bo jakość jest dla nas najważniejsza, 
 • Bo każdego klienta traktujemy indywidualnie. 
 • Bo szukamy zawsze najlepszych rozwiązań! Zawsze szukamy partnerów którzy gwarantują nam najwyższą jakość i wsparcie, drugorzędna dla nas jest cena, dlatego nasze produkty może nie są najtańsze ale są najlepsze! Produkty sprzedawane w naszym sklepie są dodatkowo sprawdzane przed wysyłką aby mieć pewność, że nie uległy uszkodzeniu podczas transportu i są w 100% sprawne. W ten sposób masz pewność, że po wyjęciu z pudełka będziesz mógł używać nasz produkt bez problemów. 
 • Zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, dlatego nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty oraz wymagane normy bezpieczeństwa. Przykładem jest certyfikat UL który posiadają nasze baterie i ładowarki do deskorolek elektrycznych abyś był pewien, że kupujesz produkt bezpieczny.
 • Na wybrane produkty dajemy gwarancję D2D co oznacza, że w przypadku problemów wzywamy kuriera i staramy się naprawić problem w możliwie najkrótszym czasie.

Istniejemy od 2006 roku.

Pozostałe informacje

WYSYŁKA

Zakupy o łącznej kwocie powyżej 300zł wysyłamy gratis za pomocą przewoźnika InPost lub Pocztą Polską z możliwością płatności przy odbiorze.

PŁATNOŚCI

Akceptujemy płatności za pośrednictwem PayU oraz przy odbiorze przesyłki.


Numer konta: 

WPI.net Emil Wilmański

ING BANK 64 1050 1461 1000 0092 2149 7192

IBAN: PL 64 1050 1461 1000 0092 2149 7192 

Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

Wyświetlenia:7097
Numer oferty:7244952280
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro