ETUI SHINING SAMSUNG NOTE 8 Srebrny-Rose Gold

9,99 zł
Przesyłka płatna z góry
List ekonomiczny
4,99 zł
List polecony ekonomiczny
7,99 zł
List polecony priorytetowy
9,99 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 30 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT
 • Kolor:
  wielokolorowy
 • Przeznaczenie:
  Samsung
 • Typ:
  plecki
 • Materiał:
  tworzywo sztuczne

Opis

ETUI SHINING

SAMSUNG GALAXY NOTE 8

SHINING CASE to niezwykle nowoczesne i efektowne etui. Mieniące się drobinki błyszczącego proszku na plecach futerału przyciągają wzrok, a etui nie tylko świetniesię prezentuje, ale także stanowi doskonałą ochronę.

Etui składa się z trzech warstw zrobionych z materiału TPU, PC oraz drobinek błyszczącego proszku. Całość jest bardzo lekka i cienka.

Etui zapewnia urządzeniu perfekcyjną ochronę, zabezpieczając przed uszkodzeniami i zarysowaniami.

Shining Case bardzo dobrze dopasowuje się do urządzenia, a podniesione ranty chronią ekran oraz aparat. Dzięki niezbędnym wycięciom zapewnia łatwy dostęp do aparatu, portów i głośnika

SPECYFIKACJA ETUI

 • Case jest zaprojektowany do danego modelu telefonu
 • Nowoczesny designe
 • Zapewnia ochrone urządzeniu
 • Posiada dostęp do wszystkich czujników i przycisków
 • KOLOR: Ombre SREBRNY-ROSE GOLD

ZDJĘCIE PRODUKTU MA CHARAKTER POGLĄDOWY. ETUI JEST IDEALNIE DOPASOWANE DO WYBRANEGO MODELU TELEFONU !

Dostawa i płatność
od 4,99 zł

Lokalizacja: INTERNET, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List ekonomiczny
pierwsza sztuka
4,99 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
3-4 dni robocze
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,99 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
3-4 dni robocze
List polecony priorytetowy
pierwsza sztuka
9,99 zł
kolejna sztuka
1,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
1-2 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Dodatkowe informacje

BRAK ODBIORÓW OSOBISTYCH !!!

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje


INFORMACJA O GWARANCJI


1. Na wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

2. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz naturalnego zużycia przedmiotu .

3 . W celu odesłania produktu na gwarancje prosimy o skontaktowanie się z naszą firmą poprzez e-mail : MultiGSM@onet.pl , w e-mailu zwrotnym otrzymają Państwo wszystkie informację dotyczące odesłania produktu.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

ATRO Arkadiusz Tochowicz
Jana Kilińskiego 18
32-090 Słomniki
Dodatkowe informacje

Prosimy o skontaktowanie się drogą mailową na adres: MultiGSM@onet.pl przed odesłaniem produktu na reklamacje , pozwoli to na szybszą weryfikację zaistniałego problemu.


Przesyłkę z reklamowanym produktem oraz z formularzem reklamacji ( który otrzymają państwo w zwrotnym e-mailu po skontaktowaniu się z naszą firmą ) prosimy odesłać na adres :


ATRO Arkadiusz Tochowicz

Jana Kilińskiego 18

32-090 Słomniki


Sklep rozpatruje reklamacje niezwłocznie, najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji wysłanej przez Klienta. W przypadku braku informacji o sposobie rozpatrzenia reklamacji, w terminie określonym powyżej, reklamację uznaje się za rozpatrzoną na korzyść Klienta 


Koszt przesyłki pokrywa kupujący.

Przesyłki za pobraniem nie są odbierane.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

ATRO Arkadiusz Tochowicz
Jana Kilińskiego 18
32-090 Słomniki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupujący otworzył zapieczętowane opakowanie towaru, którego po otwarciu nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub względy higieniczne (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

1.Konsument może odstąpić od umowy bez podania przyczyny, składając w terminie 14 dni od dnia doręczenia mu produktu stosowne oświadczenie w jakiejkolwiek formie. Do zachowania powyższego terminu wystarczy wysłać oświadczenie/produkt przed jego upływem na adres ATRO Arkadiusz Tochowicz ul. Kilińskiego 18 32-090 Słomniki e-mail: MultiGSM@onet.pl  2. Konsument wyraża wolę skorzystania z uprawnienia odstąpienia od umowy również poprzez odesłanie towaru, postępując zgodnie z procedurami wskazanymi w zd. 1 niniejszego rozdziału. 3. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: ATRO Arkadiusz Tochowicz ul. Kilińskiego 18 32-090 Słomniki 4. Bezpośrednie koszty zwrotnego dostarczenia towaru w związku ze skorzystaniem z uprawnienia, ponosi Konsument, chyba że Sklep zgodził się je ponieść lub nie poinformował konsumenta o jego prawie odstąpienia od umowy. 5. Koszty przesłania towaru są zwracane przez Sklep, ale jeżeli Konsument wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, zwykły sposób dostarczenia oferowany przez sprzedawcę, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 6. W przypadku odstąpienia Klienta od umowy, Sklep dokona zwrotu ceny produktu w ciągu 14 dni od daty otrzymania oświadczenia Konsumenta. Zwrot nastąpi na wskazany przez Konsumenta rachunek bankowy. Sklep wydaje pisemne poświadczenie o zwrocie świadczenia. 7. Konsument ma obowiązek zwrócić towar nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy, chyba że przedsiębiorca zaproponował, że sam odbierze rzecz. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towaru przed jego upływem. 8. Wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy znajduję się na stronie Sklepu oraz wysyłany jest w wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożenia zamówienia. 9. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w wypadkach: - świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb; w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu

O sprzedającym
MultiGSM-NET
MultiGSM-NET
92,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

626

 

48

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,7

Czas wysyłki

4,5

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,7

Dane firmy

Arkadiusz Tochowicz
Arkadiusz Tochowicz ATRO
Kilińskiego 18
32-090 Słomniki
REGON: 123235475
NIP: 6821728272

Kontakt

poniedziałek - piątek
08:00 - 14:00
sobota - niedziela
zamknięte

Pozostałe informacje

List ekonomiczny - jest to list zwykły nierejestrowany (nieubezpieczony)

 Czas dostarczenia przez Pocztę Polską takiej przesyłki to od 4 do 10 dni ROBOCZYCH. Jest to przesyłka bez numeru nadania, co uniemożliwia śledzenie jej losów przemieszczania się .

 Przesyłki list ekonomiczny nie zawsze są awizowane przez listonosza co uniemożliwia dowiedzenia się o oczekującej przesyłce na odbiór ,dlatego prosimy o udanie się do swojej placówki Poczty Polskiej, ponieważ często są to przesyłki w gabarycie B i listonosz nie jest w stanie umieścić jej w skrzynce pocztowej.


X POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz Ustawy  

z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej.

2. Sklep zmieni postanowienia Regulaminu zobowiązując się do niezwłocznego poinformowania Użytkowników poprzez publikację jednolitego tekstu Regulaminu na łamach konta na Serwisie Allegro oraz wysłania jego treści na adres email wskazany przez Użytkownika. Zmieniony lub zmodyfikowany regulamin ma moc wiążącą, po spełnieniu pozostałych warunków przewidzianych prawem, jedynie dla stosunków prawnych powstałych po wejściu w życie zmian lub modyfikacji.

Wyświetlenia:7
Numer oferty:7210091467
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry