Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

Sponsorowane oferty z tej kategorii

EKO METKI ETYKIETY DUŻE KWIAT 7,5cm 3szt ZAWIESZKI

od
mineralart_pl
1,49
Przesyłka płatna z góry
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie8,00 zł
Allegro Pocztex Kurier 489,90 zł
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost8,99 zł
sprawdź szczegóły
Liczba kompletów
z 1000 kompletów
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Technika wykonania:
    inny

Opis

Serdecznie zapraszamy do zakupu

EKOLOGICZNE METKI ZAWIESZKI ETYKIETKI NA PRODUKTY, NA RĘKODZIEŁO, NA PREZENTY itd.

(*do wyboru 3 kolory,*z dziurkami lub bez)

- ZAWIESZKI DUŻE "KWIATY " ok. 7,5 cm (+/-)

1,49 zł komplet = 3 sztuki zawieszek (1 koloru !)

(np. kupujesz 1 komplet czyli 3 sztuki metek w opakowaniu w jednym kolorze! Kupując np. 10 kompletów metek możesz wybrać np. 3 komplety zawieszek białych, 3 komplety zawieszek czarnych i 4 komplety zawieszek EKO brązowych czyli łącznie 10 kompletów, w których są 3 kolory zawieszek)

typ/materiał: metki, etykiety, zawieszki, bileciki na prezenty, papier kraft eko, gramatura 160-170

rozmiar: ok. 7,5 cm , dziurka ok. 3 mm (+/-5%)

kolor: odcienie brązów, beży, bieli, czerni

Opis przedmiotu: Etykiety, metki, zawieszki duże, ok. 7,5 cm wysokiej jakości, model "KWIATY". Etykietki wykonane z papieru o gramaturze ok. 160-170 g (papier kartonikowy, metki eko brązowe z papieru EKO KRAFT). 

- Doskonałe zawieszki ekologiczne idealne do eleganckiego oznakowania biżuterii np. swoim logiem firmowym, pseudonimem artystycznym, imieniem i nazwiskiem (kolczyków, korali, naszyjników, bransoletek, zegarków, kompletów biżuterii, pierścionków itd.), przedmiotów ręcznie wykonanych lub materiałów reklamowych, podarunkowych, prezentów, do oznakowania słoików, wypieków, butelek z winem itd. Na naszych zawieszkach/ bilecikach można np. przyklejać cenówki z metkownic, opisać towar, jego wagę, cechy, skład, można umieścić podziękowania dla swoich pracowników, podpisać na bilecikach prezenty, umieścić życzenia (można przykleić na nich naklejki z tekstem, umieścić pieczątkę, opisać długopisem czy piórem).

- Nasze ekologiczne metki zawieszki bileciki są klasyczne, proste, a jednocześnie niebanalne i przyciągające wzrok, dzięki nim można samemu niewielkim kosztem i wysiłkiem ozdobić swoje prace artystyczne, prezenty czy podziękowania dla gości, pracowników czy rodziny.

- Chroń środowisko, bądź EKO, zaskocz obdarowaną osobę wspaniałym opakowaniem, daj się zapamiętać swoim klientom umieszczając na swoich pracach nasze piękne metki. (Przykładowe zastosowanie/ możliwość pakowania, ozdobienia metek itp. przedstawione na naszych zdjęciach jest poglądowe, kupujesz same metki w wersji SUROWEJ czyli bez wstążek, zdobień, naklejek, opisów itd. - tylko same metki z dziurką)  

 DOSTĘPNE KOLORY ZAWIESZEK:

1. BIAŁE (4341)

2. CZARNE (4342)

3. EKOLOGICZNE (EKO KRAFT) (4343)

- UWAGA: Odrazu po dokonaniu zakupów prosimy o podanie w formularzu wpłaty i dostawy koloru zawieszek. *W przypadku braku informacji kolory zawieszek wysyłamy losowo wybrane.

- UWAGA: Jeśli chcesz aby zawieszki były bez dziurek odrazu po dokonaniu zakupów prosimy o napisanie w formularzu wpłaty i dostawy hasło: "BEZ DZIUREK". *W przypadku braku informacji/ hasła "bez dziurek" zawieszki standardowo wysyłamy zawsze z dziurkami.

- UWAGA - PRZECZYTAJ ZANIM DOKONASZ ZAKUPU:

*Wysyłka tego produktu nastąpi DO 3 DNI ROBOCZYCH (od daty odnotowania wpłaty na naszym koncie bankowym, a nie na koncie PayU). Podany czas dostawy na stronie głównej aukcji (w dziale "dostawa i płatność" jest czasem przybliżonym/ orientacyjnym, a nie gwarantowanym). W przypadku braku lub błędnie podanych przez klienta informacji dotyczących koloru, modelu, ilości itd. zakupionego na aukcji przedmiotu (jeśli aukcja wymaga wyboru), błędach związanych z płatnościami, nieprawidłowym adresem dostawy, danych do FV itp.  czas realizacji zamówienia wydłuża się o kolejne dni do momentu wyjaśnienia niezgodności

*Kupując na wielu naszych aukcjach ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ

*Odcień koloru w realu może (ale nie musi) różnić się od koloru widzianego na monitorze (w zależności od indywidualnych ustawień każdego monitora,  rodzaju oświetlenia podczas oglądania produktu w rzeczywistości (światło sztuczne lub naturalne) czy indywidualnych ustawień użytego sprzętu fotograficznego

*Kupuj bezpiecznie - do każdego zamówienie wystawiamy paragon lub (na życzenie) fakturę VAT

*Zakup na naszych aukcjach oznacza przeczytanie oraz akceptację regulaminu na stronie "informacje od sprzedającego"

Dostawa i płatność
od 8,00 zł

Lokalizacja: Internet, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u mineralart_pl za co najmniej 350.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
8,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Allegro Pocztex Kurier 48
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
4-5 dni roboczych
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

F.H.U. CATICO Katarzyna Winiarska
Sowińskiego 9 lok. 32
40-018 Katowice
Dodatkowe informacje

Reklamacje prosimy zgłaszać poprzez pocztę elektroniczną Allegro "pytanie do sprzedającego" oczekując dalszych wskazówek od obsługi naszego sklepu. W treści należy uwzględnić aukcję, której reklamacja dotyczy (nr aukcji, tytuł aukcji). Nie odbieramy przesyłek za pobraniem, nie odbieramy przesyłek, które nie zostaną z nami wcześniej omówione drogą e-mail Allegro, nie uwzględniamy reklamacji bez formularza reklamacyjnego (adres do reklamacji może ulegać zmianie niezbędny jest wcześniejszy kontakt e-mail ze sprzedawcą). kupujący może składać sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej umowy za pośrednictwem e-mail Allegro "pytanie do sprzedającego". Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej (przykładowe uzupełnienie pisma reklamacyjnego, z którego może skorzystać kupujący): 

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail kupującego, 

- datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

- przedmiot reklamacji (opis wady/ uszkodzenia, nr aukcji Allegro, nazwa przedmiotu), ze wskazaniem żądania kupującego, 

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację 

- nr konta bankowego klienta, na które ma być dokonany ewentualny zwrot kosztów 

Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej. Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej. Informacje o sposobie dostępu do w/w. trybu i procedur rozstrzygania sporów znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. Wszelkie niejasności związane z reklamacjami prosimy omawiać z nami w formie emaili z Allegro "pytanie do sprzedającego".

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U. CATICO Katarzyna Winiarska
Sowińskiego 9 lok. 32
40-018 Katowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 - na podstawie Dz.U.z 2000 r. Nr22, poz.271 konsument ma możliwość zwrotu towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny (zakup konsumencki). Podstawą zwrotu konsumenckiego jest paragon. W takim przypadku sprzedający zwróci otrzymane od kupującego płatności. W przypadku odstąpienia od umowy sprzedawca nie ponosi kosztu  odesłania towaru. Przedmiot/ przedmioty zwracane do sprzedawcy powinny być bez śladów użytkowania, w oryginalnych opakowaniach, wraz z dołączonymi metkami, ulotkami, gratisami, z paragonem fiskalnym, odpowiednio zapakowane/ zabezpieczone podczas odesłania do sprzedawcy tak aby nie uległy uszkodzeniu, zdeformowaniu, rozerwaniu, zagubieniu itp. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail Allegro  "Pytanie do sprzedającego". Przesyłki zwrotne "za pobraniem", bez  wypełnionego formularza zwrotu, wcześniejszego kontaktu e-mail nie będą odbierane. Kupujący może skorzystać z wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej. Przesyłkę należy nadać na adres podany przez sprzedawcę w e-mailu po uprzednim porozumieniu się ze sprzedawcą poprzez  wiadomość e-mail Allegro. Najpóźniej do 14 dni roboczych pieniądze za  transakcję zostają zwrócone na konto bankowe kupującego podane we wniosku odstąpienia od umowy sprzedaży, licząc od dnia odebrania przez sprzedawcę zwróconych, nienaruszonych, bez wad, zgodnych ze stanem pierwotnym przedmiotów zakupionych przez kupującego. 

- wzór oświadczenia o odstąpieniu od umowy (oświadczenie to należy  wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy): [adres Sprzedającego podany w wiadomości e-mail od sprzedawcy] Ja konsument [imię, nazwisko kupującego] niniejszym informuję o moim odstąpieniu od  umowy sprzedaży następujących rzeczy: [nazwy kupionych przedmiotów], numery oferty/ aukcji w Allegro [numery]. Data zawarcia umowy to [data], data odbioru przedmiotów [data]. Imię i nazwisko: [imię i nazwisko kupującego] Login Allegro: [login kupującego] Adres: [adres kupującego] Nr konta bankowego, na które sprzedawca zwróci otrzymane od kupującego koszty: [nr konta bankowego kupującego] Data: [data odstąpienia od umowy] Podpis: [tylko jeżeli formularz jest wysyłany w wersji papierowej]. Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: 

- o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za  wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem  świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci  prawo odstąpienia od umowy; 

- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. przedmioty wykonane na zamówienie klienta, sprowadzone specjalnie na jego życzenie/ zamówienie, dodatkowe aukcje wystawiane na specjalne życzenie klienta itp.); 

- w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami; 

- zawartej w drodze aukcji publicznej (np. licytacje na Allegro); 

- w której przedmiotem świadczenia jest przedmiot uszkodzony, zepsuty, z widocznymi ubytkami, śladami użytkowania, zniekształcenia, niekompletny  itd. spowodowany przez/ z winy kupującego lub przedmiot z wadami/ ubytkami, o których klient wiedział dokonując zakupu. Wszelkie niejasności związane ze zwrotem konsumenckim prosimy omawiać z nami w formie emaili z Allegro 

- umowa jest uważana za niezawartą, a konsument  ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy (z widocznymi śladami użytkowania, plamy,  zagniecenia, rozdarcia itp.) 

O sprzedającym
mineralart_pl
mineralart_pl

100,0%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 6 lat

Dane firmy

Katarzyna Winiarska
CATICO Katarzyna Winiarska
ul. Sowińskiego 9 lok. 32
40-018 Katowice
REGON: 243122516
NIP: 626-268-59-30

Kontakt

Pozostałe informacje

REGULAMIN ZAKUPÓW. Towarów nie wysyłamy za pobraniem. Sprzedaż, wysyłka, odbiór towarów odbywa się TYLKO wysyłkowo.NIE MA MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO TOWARÓW.Zakup przedmiotów sprzedawanych przez sklep mineralart_pl jest równoznaczny z zawarciem jednorazowej umowy kupna-sprzedaży wiążącej obie strony z wszystkimi konsekwencjami. Kupujący udziela sprzedającemu jednorazowego pełnomocnictwa na usługę dostarczenia zakupionych u sprzedawcy przedmiotów za pośrednictwem Poczty Polskiej/ firmy InPost.Procedury zwrotu konsumenckiego oraz reklamacji opisane są w zakładce ZWROTY oraz REKLAMACJE.Towar standardowo wysyłamy w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie bankowym+ ok.1-3 dni robocze należy doliczyć jako czas na dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską/ InPost (korzystamy z usług dostawczych firm InPost oraz Poczta Polska).Termin dostawy i wysyłki przy poszczególnych aukcjach Allegro jest terminem tylko orientacyjnym. ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY WEDŁUG KOLEJNOŚCI ZGŁOSZEŃ NASZYCH KLIENTÓW. CZAS REALIZACJI POSZCZEGÓLNYCH ZAMÓWIEŃ MOŻE WYDŁUŻYĆ SIĘ W PRZYPADKU DUŻEJ ILOŚCI ZAMÓWIEŃ ORAZ W OKRESACH NATĘŻONEJ SPRZEDAŻY.Jeżeli nie odpowiada Ci czas w jakim realizujemy zamówienia nie kupuj na naszych aukcjach. Pracujemy w godzinach 7-14 od poniedziałku do piątku. Zamówienia można składać całą dobą 7 dni w tygodniu.Do prawidłowego zrealizowania transakcji KONIECZNE JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA OPCJI ZAPŁATY I DOSTAWY ALLEGRO odrazu po zakupie. Zamówienia dokonane bez formularza Allegro, w e-mailach, bez dokończenia i wybrania opcji dostawy będą wstrzymane, anulowane z rozpoczęciem procesu zwrotu prowizji, do czasu prawidłowego zakończenia zakupów, co może opóźnić wysyłkę. Jeżeli wysyłka ma być na inny adres ZAZNACZ OPCJĘ DOSTAWY (ZMIANA ADRESU) W FORMULARZU ZAPŁATY I DOSTAWY ALLEGRO (w przypadku braku takiej informacji w formularzu wysyłkę automatycznie nadamy na adres standardowo podany na Allegro, osobne wiadomości e-mail nie będą przez nas respektowane).W tytule przelewu prosimy wpisać wyłącznie nazwę użytkownika Allegro. Płatności można dokonywać w systemie PayU lub przelewem bankowym/ przedpłata.Płatności PayU dochodzą do nas najszybciej (do kilku minut, w przypadku dni roboczych oraz prawidłowej pracy Allegro-PayU), przelewy bankowe do 2-3 dni roboczych, przelewy dokonane na poczcie nawet do 5 dni roboczych. Wybierając formę zapłaty sam określasz czas, w którym zostanie zrealizowane Twoje zamówienie!Wszystkie PRZESYŁKI MONITORUJEMY (od momentu nadania do momentu odebrania przez klienta). W przypadku nieodebrania przesyłki w czasie określonym w regulaminie Poczty Polskiej wraca ona do nas odpłatnie (tak samo w przypadku błędnie podanego adresu doręczenia), ponowne jej nadanie będzie możliwe w momencie pokrycia przez klienta kosztów odesłania oraz ponownego nadania (wg. aktualnego Regulaminu oraz cennika Poczty Polskiej). Monitorujemy przesyłki InPost, czas na odebranie takiej przesyłki podawany jest klientowi w formie email/ sms bezpośrednio od firmy InPost (regulamin nadawania/ odbierania paczek w paczkomatach do wglądu dla klienta na stronie Inpost.pl). Regulamin odbierania przesyłek oraz korzystania z usługi Kurier Pocztex 48 wraz z możliwością odbioru w wybranym przez klienta punkcie dostępny w każdym urzędzie pocztowym oraz na stronie poczta-polska.pl).Na wpłaty czekamy 7 dni od momentu dokonania zakupu.W przypadku podejrzenia nie uiszczenia przez klienta zapłaty za zakupiony towar procedurę w/w rozpoczynamy wcześniej, a w przypadku klienta niezarejestrowanego na Allegro zastrzegamy sobie prawo anulowania zamówienia w przypadku braku natychmiastowej wpłaty. Prosimy o dokładne wyliczenie kwoty zakupu, wraz z kosztami przesyłki (bez zaokrąglania sumy). Wszelkie niezgodności, źle wyliczone kwoty będą traktowane jako BRAK WPŁATY, a zamówienie zostanie zrealizowane dopiero po uregulowaniu prawidłowej sumy za zamówienie. Wszelkie nadpłaty zwracamy przelewem bankowym tylko od kwoty powyżej 10 zł.Nadpłaty poniżej 10 zł "wyrównujemy" w postaci losowo przez nas wybranego towaru dołożonego do zamówienia, nie wysyłamy"reszty" w kopertach dlatego prosimy o dokładnie wyliczanie wpłacanych kwot za swoje zamówienia (wraz z kosztami wybranej wysyłki).Do każdej wysyłki dołączamy paragon, istnieje możliwość wystawienia faktury VAT -na wyraźne życzenie, zgłoszone w momencie składania zamówienia w formularzu wpłaty i dostawy Allegro - prosimy o wysyłanie niezbędnych danych NATYCHMIAST po dokonaniu zakupu (NIP, ew. REGON, nazwę firmy, imię i nazwisko właściciela firmy, adres firmy).Przy braku wymienionych danych firmowych (lub błędnych, niepełnych danych) wystawiamy automatycznie standardowo paragon. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie wynikające z winy przewoźników (Poczta Polska, InPost) oraz za błędy techniczne na łamach stron Allegro wynikające ze strony Allegro, PayU czy dostawcy usługi InPost. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieprawidłowo wypełnione przez klienta nasze dane do przelewu bankowego oraz za błędy bądź niepełne (nie jasne) dane klienta w podanym przez niego adresie do wysyłki.W przypadku błędnie podliczonego zamówienia na Allegro, nie zgadzającego się z cenami wystawianych przez nas produktów prosimy o kontakt poprzez "Pytanie do sprzedającego" przez Allegro w celu upewnienia się co do zgodności podsumowania zamówienia.W przypadku zwrotu towaru, przypadkowego/ omyłkowego zakupu lub nie uiszczenia opłaty za zakupiony towar zawsze występujemy do Allegro o zwrot prowizji z tytułu braku wpłaty.Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć kupującemu zakupiony przedmiot/ przedmioty wolny/e od wad (rzeczy nowe, nie używane), chyba, że dany przedmiot/ przedmioty mają wady fabryczne, ubytki, towary z przeceny itp. o czym kupujący będzie poinformowany pod każdą taką aukcją sprzedaży na Allegro w opisie przedmiotu oraz/lub w regulaminie zakupów.Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, uzyskane w trakcie naszej działalności dane są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim ani innym podmiotom. Zgodnie z tą ustawą klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz żądania usunięcia ich z bazy. Klient składając zamówienie na aukcjach wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach wysyłkowych, statystycznych i marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od właściciela firmy Catico.Oferowany przez nas towar jest nowy i oryginalny.Sprzedawane przez sklep mineralart produkty/półprodukty nie są wyrobami z metali szlachetnych w rozumieniu Ustawy z dnia 1 kwietnia 2011 roku "Prawo probiercze" (Dz.U. 2011 nr 92 poz. 529).Wszelkie oznaczenia prób na produktach/półfabrykatach dotyczą wyłącznie elementów, na których się znajdują i są nanoszone przez dostawcę lub ich producenta.Informacja o próbach, o których mowa mają jedynie charakter informacyjny i nie są weryfikowane przez sklep mineralart.Sprzedawane przez nas produkty gotowe oraz półprodukty/półfabrykaty nie są zabawkami, nie są przeznaczone do kontaktu z dziećmi. Wszystkie sprzedawane przez nas artykuły są przeznaczone do użytku przez osoby pełnoletnie. Prezentowane na zdjęciach towary mogą (choć nie muszą) różnić się odcieniem w realu (w zależności od ustawień każdego monitora) oraz rodzaju oświetlenia podczas oglądania produktu w rzeczywistości (światło sztuczne lub naturalne, intensywność naświetlenia itp.).Towar pakujemy zawsze bezpiecznie.Kupując kilka przedmiotów na naszych aukcjach za przesyłkę zawsze płacisz tylko raz, bez względu na ilość zakupionych przedmiotów.Metki/ zawieszki realizujemy NA ZAMÓWIENIE INDYWIDUALNE rozpoczynając ich wykonanie dla konkretnego klienta po dokonaniu przez niego wpłaty za zamówienie. Realizacja zamówień indywidualnych NIE PODLEGA ZWROTOM.Nie odwołujemy ofert, licytuj rozważnie !!!Jeżeli nie możesz/nie chcesz czegoś kupić - nie kupuj! Jeżeli nie masz zamiaru zapłacić za zakupione przedmioty- nie kupuj! Nie uznajemy tłumaczeń typu"przypadkowy zakup" itp. Jeżeli nie odpowiadają ci warunki niniejszego Regulaminu Zakupów- nie kupuj! Jako sprzedający komentarz transakcji wystawiamy zawsze po tobie.Koszt wysyłki płacony jest tylko raz bez względu na ilość zakupionych przedmiotów/ tylko przedpłata (chyba, że na poszczególnych aukcjach zaznaczone jest inaczej). W kosztach przesyłek zawarta jest drobna opłata pakowania (bezpieczne koperty, taśmy, folie, wypełniacze, kartony itp.).Jeżeli zależy ci na czasie wybierz zawsze płatność z góry poprzez Allegro PayU. Jeżeli masz jakieś pytania, wątpliwości napisz do nas poprzez Allegro PRZED DOKONANIEM ZAKUPÓW . Zadając nam pytania poza Allegro (e-mailem zwrotnym) nie masz pewności, że ci odpiszemy gdyż większość wiadomości nasz system odczytuje jako spam, który automatycznie jest usuwany (bez naszej wiedzy).Jeżeli masz jakieś pytania, uwagi, przed wystawieniem komentarza skontaktuj się z nami poprzez email z Allegro- pamiętaj-nie myli się tylko ten, kto nic nie robi, a każdy problem idzie rozwiązać. Staramy się odpisywać na wszystkie wiadomości jednak są pytania, na które nie odpowiadamy ponieważ odpowiedź na nie znajduje się w niniejszym Regulaminie Zakupu lub w opisach pod naszymi aukcjami, w automatycznych wiadomościach e-mail od Allegro itd.Zdjęcia oraz opisy wykorzystane w naszych aukcji są własnością Firmy Catico. Bez naszej pisemnej zgody nie zgadzamy się na kopiowane, przetwarzane oraz rozpowszechniane. Zgodnie z Dz.U.94 nr 24 poz. 83 jest to niedozwolone oraz stanowi naruszenie praw autorskich-może skutkować karą grzywny lub pozbawienia wolności (art. 115.1). Kupując na naszych aukcjach oświadczasz, że zapoznałeś się z niniejszym Regulaminem Zakupów oraz w pełni go akceptujesz.

Wyświetlenia:4
Numer oferty:7112989786
Zgłoś naruszenie zasad

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro