1. Grafika główna
  1. Grafika główna

Olśniewająca sukienka

Każda z nas marzy o kreacji, która przyciągnie wszystkie spojrzenia. Pamiętaj jednak, by nie odkrywała zbyt wiele i nie była zbyt odważna - w końcu nie chcesz narazić się nauczycielom na ostatniej prostej. Wybierzesz klasyczną małą czarną, zjawiskową tiulówkę, a może postawisz na model o długości maxi?

Piękne szpilki

Jak na prawdziwą księżniczkę przystało, potrzebujesz pary magicznych pantofelków. Wygodnych (by móc przetańczyć w nich całą noc) i pięknych (by olśnić Twego księcia!). Sprawdź wyjątkowe modele z Allegro i znajdź parę idealną - taką, która przyda się nie tylko na Studniówkę, ale również na inne wielkie wyjścia.

Elegancka torebka

W studniówkową noc przyda Ci się niezastąpiona kopertówka - spakuj do niej tylko to, czego naprawdę potrzebujesz. Możesz dopasować ją kolorystycznie do swojej kreacji, postawić na kontrast lub wybrać totalnie wystrzałowy (i najmodniejszy w tym sezonie) model z cekinami!

Wyjątkowa biżuteria

Piękna biżuteria będzie perfekcyjnym uzupełnieniem Twojej studniówkowej kreacji. Jeśli postawiłaś na prostą sukienkę, możesz zaszaleć z ekstrawaganckimi kolczykami lub naszyjnikiem! Wybrałaś kreację, w której nie przejdziesz niezauważona? W tym wypadku postaw na subtelną biżuterię.