Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Bielizna idealnie dopasowana do Ciebie

Biustonosze

Biustonosz, najlepszy przyjaciel kobiety

Masz duży biust? A może wręcz przeciwnie? Niezależnie od kształtu i rozmiaru – wiedz, że Twoje piersi potrzebują wsparcia. Zapewni Ci je dobrze dopasowany biustonosz. Weź miarkę krawiecką i zmierz swój obwód w biuście (zrób to bez stanika lub w modelu z miękką miseczką). Następnie weź mocny wydech i sprawdź, jaki masz obwód tuż pod biustem. To bardzo ważne, byś odpowiednio dobrała rozmiar stanika. Tylko wtedy będziesz czuć się w nim naprawdę komfortowo.

Majtki wygodne jak nigdy dotąd

Figi, bokserki, a może modele z wysokim stanem? Każda z nas posiada w szufladzie swój ulubiony rodzaj. Najważniejsze, byś na co dzień wybierała modele z naturalnych materiałów – dzięki nim Twoja skóra oddycha. Jeśli chcesz poczuć się naprawdę sexy, postaw na stringi lub zmysłowe koronki.

Majtki
Bielizna modelująca

Bielizna modelująca – Twoja druga skóra

Każdego dnia staramy się pokochać swoje ciała. Wiemy, że nie są i nie będą idealne. Bo ideały nie istnieją. Jednak mamy XXI wiek i doskonale wiemy, jak korzystać z dobrodziejstw technologii. Dziś daje nam ona nie tylko nowoczesne tablety i smartfony, ale też inteligentne, modelujące ciało materiały, które dyskretnie ukryją to, co chciałabyś zamaskować i pięknie podkreślą to, z czego jesteś najbardziej dumna.