Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Postaw na jeans - wybierz fason dla siebie

Proste

Proste męskie jeansy nie muszą być nudne. Ten i nadchodzące sezony należeć będą do dżinsów nawiązujących do swobodnego stylu nowojorskiej bohemy lat 80’ i 90’. W męskiej szafie pełnią tą samą rolę, co w damskiej boyfriendy - są wyrazicielami swobodnego, bezkompromisowego stylu. Zestawione z męskimi trzewikami sprawdzą się w codziennych stylizacjach, a podwinięte będą świetnie wyglądać ze sneakersami. To sprawia, że nie może ich zabraknąć zarówno w szafie mężczyzny stawiającego na nowoczesny sportowy look, co tego, który wybiera klasyczne rozwiązania

Rurki

Męskie rurki to wybór dla odważnej osoby, która jest świadoma trendów. Będą idealną bazą zarówno do biurowej stylizacji w stylu smart casual, co młodzieżowych stylizacji na deskorolkę. Podkreślające sylwetkę rurki to element garderoby, który zagościł w trendach na bardzo długo.

Luźne

Luźne dżinsy męskie to wyraz pełnego powrotu do stylistyki schyłku lat 90’. Jeśli inspiruje cię miejski uliczny styl, a w twojej szafie nie brakuje najmodniejszych sneakersów, czy ubrań niszowych marek streetstylowych, powinieneś sięgnąć po ten właśnie fason.

Upoluj okazję!