Zimowa garderoba malucha

Ferie czas zacząć. Zimowa szafa dziecka nie może się obyć bez wodoodpornych spodni. Te ocieplane do przedszkola lub solidne nowe i używane spodnie narciarskie sprawią, że zima stanie się niezapomnianą przygodą.

Zobacz więcej

Zobacz więcej

Ciepło od stóp do głów

Koszulki termoaktywne

Zobacz więcej

Getry

Zobacz więcej

Skarpety narciarskie

Zobacz więcej

Kominiarki

Zobacz więcej

Rękawiczki

Zobacz więcej

Czapki

Zobacz więcej

Kombinezony dla najmłodszych

Twój maluszek po raz pierwszy może się pobawić na śniegu. Spraw, by ta zabawa była naprawdę beztroska i wybierz dla niego jego pierwszy kombinezon: ciepły i wodoodporny.

zobacz więcej

Pora na śniegowce

Wygodne, ciepłe, wodoodporne - uwielbiają je dzieci i rodzice. Wybierz dla swojej pociechy model spośród najpopularniejszych śniegowców.

więcej śniegowców

Wyjazd na narty – odpowiedni strój dla dziewczynki


To, że zima jest szczególnie uwielbiana przez dzieci, to nic dziwnego. Nie ma bowiem drugiej pory roku, która zapewnia tak wiele ciekawych atrakcji. Jazda na nartach czy snowboardzie to jedno, ale nie zapominajmy również o sankach – są świetną rozrywką, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.  Jak ubrać dziecko, by mogło bez ograniczeń korzystać z zimowych atrakcji?

Sprawdź!

Wyjazd na narty – odpowiedni strój dla chłopca


Dobry strój na narty to podstawa, zwłaszcza w przypadku stylizacji dla dzieci. Outfit musi być nie tylko nieprzemakalny, ale przede wszystkim wygodny i zapewniający odpowiednie ciepło. Podpowiadamy, na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru poszczególnych elementów garderoby dla chłopca.

Sprawdź!


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro