Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Dzbanek Miarka z polipropylenu z podziałką 0,5 l

od Super Sprzedawcy gastromt
11,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 8,99 zł
 • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
sprawdź szczegóły
kolor/wzór
Liczba sztuk
z 2 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT

Opis

Dzbanek Miarka z polipropylenu z podziałką

                              0,5 l

  - Materiał / Tworzywo - Polipropylen

  - Pojemność - 0.5 litr

  - Średnica - 90 mm

  -Wysokość - 140 mm

  - Mycie w zmywarkach - Nie określono

  - H 567104

  Dostawa i płatność
  od 8,99 zł

  Lokalizacja: Kraków, Polska

  Przesyłka płatna z góry

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
  pierwsza sztuka
  8,99 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  5
  czas realizacji
  2 dni robocze
  Przesyłka kurierska
  pierwsza sztuka
  15,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  100
  czas realizacji
  2-3 dni robocze

  Przesyłka płatna przy odbiorze

  pierwsza sztuka
  kolejna sztuka
  maksymalnie w paczce
  czas realizacji
  Przesyłka kurierska pobraniowa
  pierwsza sztuka
  20,00 zł
  kolejna sztuka
  0,00 zł
  maksymalnie w paczce
  100
  czas realizacji
  2-3 dni robocze

  Płatności

  Faktura

  Wystawiam fakturę VAT
  Gwarancja
  12 miesięcy

  Rodzaj gwarancji

  producenta/dystrybutora

  Okres gwarancji

  12 miesięcy
  Dodatkowe informacje

  •  § 5 Gwarancja  

  1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją  udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora.  

  2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i  treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie produkty. 

  Reklamacja
  2 lata

  Czas na reklamację z tytułu rękojmi

  2 lata
  rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

  Adres do reklamacji

  Turmag Marcin Tur
  Józefa Elsnera 4C
  31-311 Kraków
  Dodatkowe informacje

  • § 4 Rękojmia 

  1.Sprzedawca zapewnia Dostawę Towaru pozbawionego wad fizycznych i prawnych. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem Klienta, jeżeli Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia). 


  2.Jeżeli Towar ma wadę, Klient może: 

  a)złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od Umowy sprzedaży, chyba że Sprzedawca niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni Towar wadliwy na wolny od wad albo wadę usunie. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli Towar był już wymieniony lub naprawiany przez sprzedawcę albo Sprzedawca nie uczynił zadość obowiązkowi wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wad. Klient może zamiast zaproponowanego przez Sprzedawcę usunięcia wady żądać wymiany Towaru na wolny od wad albo zamiast wymiany Towaru żądać usunięcia wady, chyba że doprowadzenie rzeczy do zgodności z umową w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe albo wymagałoby nadmiernych kosztów w porównaniu ze sposobem proponowanym przez Sprzedawcę. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość Towaru wolnego od wad, rodzaj i znaczenie stwierdzonej wady, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie narażałby Klienta inny sposób zaspokojenia. 

  b)żądać wymiany Towaru wadliwego na wolny od wad albo usunięcia wady. Sprzedawca jest obowiązany wymienić Towar wadliwy na wolny od wad lub usunąć wadę w rozsądnym czasie bez nadmiernych niedogodności dla Klienta. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Klienta, jeżeli doprowadzenie do zgodności z Umową sprzedaży Towaru wadliwego w sposób wybrany przez Klienta jest niemożliwe lub w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z Umową sprzedaży wymagałoby nadmiernych kosztów. Koszty naprawy lub wymiany ponosi Sprzedawca. 


  3.Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi, jest obowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na adres Sprzedawcy. W wypadku Klienta będącego Konsumentem koszt dostarczenia pokrywa Sprzedawca. 


  4.Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi, jeżeli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od wydania Towaru Klientowi. Roszczenie o usunięcie wady lub wymianę Towaru na wolny od wad przedawnia się z upływem roku, lecz termin ten nie może zakończyć się przed upływem terminu określonego w zdaniu pierwszym. W tym terminie Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny z powodu wady Towaru. Jeżeli Klient żądał wymiany Towaru na wolny od wad lub usunięcia wady, termin do odstąpienia od Umowy sprzedaży lub złożenia oświadczenia o obniżeniu ceny rozpoczyna się z chwilą bezskutecznego upływu terminu do wymiany Towaru lub usunięcia wady. 


  5.Wszelkie reklamacje związane z Towarem lub realizacją Umowy sprzedaży, Klient może kierować w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. 


  6.Sprzedawca w ciągu 14 dni od dnia żądania zawierającego reklamację, ustosunkuje się do reklamacji Towaru lub reklamacji związanej z realizacją Umowy sprzedaży zgłoszonej przez Klienta. 


  7.Klient może zgłosić Sprzedawcy reklamację w związku z korzystaniem z usług nieodpłatnych świadczonych drogą elektroniczną przez Sprzedawcę. Reklamacja może być złożona w formie elektronicznej i przesłana na adres biuro@turmag.pl. W zgłoszeniu reklamacyjnym Klient winien zawrzeć opis zaistniałego problemu. Sprzedawca niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi. 


  8.Sprzedawca w stosunku do Klientów nie będących Konsumentami wyłącza swoją odpowiedzialność z tytułu rękojmi. 


  9.Sprzedawca umożliwia Klientowi będącemu Konsumentem, skorzystanie z pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich.Podmiotem uprawnionym, właściwym dla Sprzedawcy jest Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie, ul. Ujastek 1, 31-752 Kraków, http://www.krakow.wiih.gov.pl. 


  • § 5 Gwarancja

   1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 

  2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu.

  14 dni na odstąpienie od umowy

  Czas na odstąpienie od umowy

  14 dni

  Adres do zwrotu

  Turmag Marcin Tur
  Józefa Elsnera 4C
  31-311 Kraków

  Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

  kupujący
  Ograniczenie prawa do odstąpienia

  Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

  Dodatkowe informacje

  • § 6 Odstąpienie od Umowy sprzedaży 

  1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny. 

  2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta. 

  3. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: Elektroniczny Formularz odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza. Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej. 

  4. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą. 

  5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy Towaru do Klienta. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

  6. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. 

  7. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu. 

  8. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru. 

  9. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Klienta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu. 

  10. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. 

  11. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. 

  12. Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

  O sprzedającym
  gastromt
  gastromt
  100,0%
  kupujących poleca tego sprzedającego

  783

   

  0

   z ostatnich 12 miesięcy

  Zgodność z opisem

  5,0

  Czas wysyłki

  5,0

  Koszt wysyłki

  4,9

  Obsługa kupującego

  5,0

  Dane firmy

  Marcin Tur
  Marcin Tur Turmag
  Józefa Elsnera 4C
  31-311 Kraków
  REGON: 121293480
  NIP: 795-240-14-77

  Kontakt

  • 730 *** *** (pokaż)
  poniedziałek - piątek
  08:00 - 16:00
  sobota - niedziela
  zamknięte

  Pozostałe informacje

  REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

  1. Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób

  sprzedaży prowadzonej przez Marcina Tura prowadzącego działalność

  gospodarczą pod firmą MARCIN TUR TURMAG z siedzibą w Krakowie za

  pośrednictwem sklepu internetowego prowadzonego w ramach serwisu

  internetowego www.allegro.pl (zwanego dalej: Sklepem Internetowym),

  działającego pod nazwą użytkownika: gastromt.

  - 1 Definicje

  1. Allegro - oznacza Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu,przy

  ulicy Grunwaldzkiej 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców

  prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu pod numerem

  KRS0000268796.

  2. Dni robocze - oznacza dni tygodnia od poniedziałku do piątku z

  wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

  3. Dostawa - oznacza czynność faktyczną polegającą na dostarczeniu

  Klientowi przez Sprzedawcę, za pośrednictwem Dostawcy, Towaru

  określonego w zamówieniu.

  4. Dostawca - oznacza firmę kurierską, z którą współpracuje Sprzedawca w

  zakresie dokonywania Dostawy Towarów.

  5. Klient - oznacza podmiot, z którym zgodnie z Regulaminem może być

  zawarta Umowa sprzedaży.

  6. Konsument - oznacza osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą

  czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością

  gospodarczą lub zawodową.

  7. Przedsiębiorca - oznacza osobę fizyczną, osobę prawną lub jednostkę

  organizacyjną niebędącą osobą prawną, której ustawa przyznaje zdolność

  prawną, prowadzącą we własnym imieniu działalność gospodarczą lub

  zawodową i dokonującą czynności prawnej związaną bezpośrednio z jej

  działalnością gospodarczą lub zawodową.

  8. Regulamin - oznacza niniejszy regulamin.

  9. Sprzedawca - oznacza Marcina Tura prowadzącego działalność

  gospodarczą pod firmą MARCIN TUR TURMAG z siedzibą w Krakowie (31-311),

  ul. Józefa Elsnera 4C, NIP: 7952401477, REGON: 121293480,

  wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej

  prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

  10. Strona Internetowa Sklepu - oznacza strony internetowe, pod którymi

  Sprzedawca prowadzi sprzedaż pod nazwą użytkownika gastromt, działające

  w domenie allegro.pl.

  11. Towar - oznacza produkt przedstawiony przez Sprzedawcę za

  pośrednictwem Strony Internetowej Sklepu, mogący być przedmiotem Umowy

  sprzedaży.

  12. Trwały nośnik - oznacza materiał lub narzędzie umożliwiające

  Klientowi lub Sprzedawcy przechowywanie informacji kierowanych osobiście

  do niego, w sposób umożliwiający dostęp do informacji w przyszłości

  przez czas odpowiedni do celów, jakim te informacje służą, i które

  pozwalają na odtworzenie przechowywanych informacji w niezmienionej

  postaci.

  13. Umowa sprzedaży - oznacza umowę sprzedaży zawartą na odległość, na

  zasadach określonych w Regulaminie, między Klientem a Sprzedawcą.

  - 2 Postanowienia ogólne i korzystanie ze Sklepu Internetowego

  1. Wszelkie prawa do Sklepu Internetowego, w zakresie w jakim nie stoją w

  sprzeczności z regulaminami Allegro, w tym majątkowe prawa autorskie,

  prawa własności intelektualnej do jego nazwy należą do Sprzedawcy.

  Wszystkie nazwy towarów oraz znaki towarowe oraz zdjęcia należą do ich

  prawnych właścicieli i na stronach Sklepu Internetowego zostały użyte

  wyłącznie w celach informacyjnych, korzystanie z nich może następować

  wyłącznie w sposób określony i zgodny z prawem.

  2. Nie jest dopuszczalne wykorzystywanie zasobów i funkcji Sklepu

  Internetowego w celu prowadzenia przez Klienta działalności, która

  naruszałaby interes Sprzedawcy.

  3. Po zawarciu Umowy sprzedaży, Sprzedawca potwierdza Klientowi jej

  warunki, przesyłając je na Trwałym nośniku do Klienta.

  - 3 Płatność i realizacja zamówień

  1. Klient ma możliwość określenia cech indywidualnych i

  charakterystycznych wybranego Towaru w szczególności poprzez określenie

  specyfikacji parametrów technicznych towaru.

  2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:

  a) przelew bankowy na rachunek bankowy Sprzedawcy (w tym przypadku

  realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu Klientowi przez

  Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po wpłynięciu środków

  na rachunek bankowy Sprzedawcy)

  b) kartą płatniczą lub przelewem bankowym poprzez zewnętrzny system

  płatności PayU, obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu

  (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po przesłaniu

  Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia przyjęcia zamówienia oraz po

  otrzymaniu z systemu PayU informacji o pozytywnym zakończeniu

  przeprowadzonej płatności);

  c) gotówką za pobraniem, płatność Dostawcy przy dokonywaniu Dostawy (w

  tym przypadku realizacja zamówienia i jego wysyłka zostanie rozpoczęta

  po przesłaniu Klientowi przez Sprzedawcę potwierdzenia

  przyjęcia zamówienia).

  3. Klient powinien dokonać płatności za zamówienie w wysokości

  wynikającej z zawartej Umowy sprzedaży w terminie 7 Dni roboczych,

  jeżeli wybrał formę przedpłaty.

  4. Sprzedawca realizuje Dostawę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

  5. Sprzedawca jest zobowiązany dostarczyć Towar będący przedmiotem Umowy

  sprzedaży bez wad.

  6. Sprzedawca zamieszcza na Stronie Internetowej Sklepu informację o

  liczbie Dni Roboczych potrzebnych do Dostawy i realizacji zamówienia.

  7. Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie

  Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach roboczych zgodnie z -3 ust. 2

  Regulaminu.

  8. Termin Dostawy i realizacji zamówienia wskazany na Stronie

  Internetowej Sklepu liczony jest w Dniach roboczych od dnia zawarcia

  Umowy sprzedaży w wypadku wyboru przez Klienta opcji płatności za

  pobraniem.

  9. Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy

  na adres wskazany w formularzu zamówienia.

  10. Klient powinien zbadać doręczoną przesyłkę w czasie i w sposób

  przyjęty przy przesyłkach danego rodzaju, w obecności pracownika

  Dostawcy. W razie stwierdzenia ubytku lub uszkodzenia przesyłki Klient

  ma prawo żądać od pracownika Dostawcy spisania właściwego protokołu.

  11. Sprzedawca dostarcza Klientowi fakturę VAT obejmującą dostarczane

  Towary.

  12. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem,

  podanym przy składaniu zamówienia jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy

  pozostawi awizo lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem

  ustalenia terminu, w którym Klient będzie obecny. W przypadku zwrotnego

  odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego przez Dostawcę,

  Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub

  telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy.

  § 7 Postanowienia końcowe   

  1. Administratorem danych osobowych Klientów uzyskanych przez Sprzedawcę w ramach zawieranej umowy sprzedaży lub innych okoliczności określonych w Regulaminie, jest Sprzedawca. Źródłem danych osobowych jest Allegro.   

  2. Dane osobowe zbierane przez turmag-pl są przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane również RODO.   

  3. Wyłącznym źródłem zobowiązań Sprzedawcy jest niniejszy Regulamin, regulaminy Allegro oraz bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa.   

  4. Sprzedawca spełnia obowiązki informacyjne wynikające z RODO w stosunku do osób których dane dotyczą, przesyłając je na podany adres poczty elektronicznej.   

  5. W przypadku powstania sporu na gruncie zawartej Umowy sprzedaży, strony będą dążyły do rozwiązania sprawy polubownie. Prawem właściwym dla rozstrzygania wszelkich sporów powstałych na gruncie niniejszego Regulaminu jest prawo polskie.   

  6. Każdy Klient może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym zakresie możliwe jest skorzystanie przez Klienta z mediacji. Listy stałych mediatorów oraz istniejących ośrodków mediacyjnych przekazywane są i udostępniane przez Prezesów właściwych Sądów Okręgowych. Klient będący Konsumentem może również skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń poprzez złożenie swojej skargi za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/   

  7. Regulamin wchodzi w życie z dniem 25.05.2018 r.

  Wyświetlenia:216
  Numer oferty:6912070905
  Zgłoś naruszenie zasad

  Sponsorowane oferty z tej kategorii

  Do góry