Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

DW POLO 2Q SZYBA CZOŁOWA 2G0845011H ROCZNIK 2016

600,00 zł
60,00 zł x 10 rat
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Zapakuj na prezent
10,00 zł
Dowiedz się więcej
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Typ samochodu:
  Samochody osobowe
 • Waga (z opakowaniem):
  10 [kg]

Opis

Witam

Zapraszam do aukcji, której przedmiotem jest SZYBA CZOŁOWA ROCZNIK 2016 do samochodu  POLO  rocznik 2018 w kolorze SREBRNYM O PRZEBIEGU 28 km.  Stan prawie idealny -do bezpośredniego montażu .Cena za SZTUKĘ

  Części pochodzą z aut potestowych grupy VW z  przypisanym nr VIN: WVWZZZAWZJY000103 Posiadamy większość części do tego modelu.

Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy telefonicznie 506 491 811.

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność

Lokalizacja: PĘKOWICE, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
2 dni robocze

Punkty odbioru

KRAKÓW
SKOTNICA 1
31-335 KRAKÓW
woj. małopolskie
tel.: 506491811

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

GWARNCJA NIE OBEJMUJE CZĘŚCI I URZĄDZEŃ ELEKTRYCZNYCH I ELEKTRONICZNYCH JEŻELI NIE BYŁY ONE MONTOWANE W FIRMOWYCH SERWISACH 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

FIRMA WADEK
OJCOWSKA 25
32-087 PĘKOWICE
Dodatkowe informacje

 W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może  odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim  przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego  płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć  Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:  biuro@wadek.eu Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy,  podanego poniżej. 1.Koszt zwrotu rzeczy W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie  ponosi kosztu odesłania Towaru 2.Brak możliwości odstąpienia od umowy  Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje  Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów: -1.w której cena lub  wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi  przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed  upływem terminu do odstąpienia od umowy; -2.w której przedmiotem  świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według  specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb; -3.w której przedmiot został uszkodzony  przez kupującego w czasie transportu lub wadliwego montażu ; 8.Obowiązek  dostarczenia rzeczy bez wad Sprzedający zobowiązuje dostarczyć towar  bez wad z wyłączeniem wad podanych w opisie produktu. Sprzedający o  wadach towaru może również poinformować kupującego drogą elektroniczną  9.Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania  reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur Kupujący  będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu  rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym  Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w  Krakowie Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur  rozstrzygania sporów,  znajdują się pod następującym adresem:  www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich”. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

FIRMA WADEK
OJCOWSKA 25
32-087 PĘKOWICE

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może  odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim  przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego  płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć  Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail:  biuro@wadek.eu  

Usługi dodatkowe

Zapakuj na prezent

10,00 zł
Zapakuj na prezent - szczegóły

Na życzenie klienta firma może do konać sposobu pakowania zgodnie z wytycznymi


Odstąpienie od umowy

Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu kosztów za usługi dodatkowe, jeśli doszło do ich całkowitej realizacji (przepis z ustawy)

O sprzedającym
dwauto
dwauto
96,4%
kupujących poleca tego sprzedającego

54

 

2

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

DOROTA WOSZCZEK
FIRMA WADEK
OJCOWSKA 25
32-087 PĘKOWICE
REGON: 120162209
NIP: 945-136-43-93

Kontakt

 • 506****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Firma Wadek oferuje fabryczne części, pochodzące z samochodów potestowych grupy Volkswagen.

Wszystkie samochody mają zwykle bardzo mały przebieg. 

Dzięki temu części mechaniczne są minimalnie zurzyte, a elementy blacharskie w większości przypadków, nadają się do montażu bez konieczności lakierowania.

Wszystkie te części są oryginalne i w pełni sprawne. 

Przydatność oraz legalność części można sprawdzić za pomocą umieszczanego w ofercie numeru VIN.


INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH: 

Administratorem przekazanych danych osobowych jest Sprzedawca „FIRMA WADEK: Dorota Woszczek",  prowadząca działalność gospodarczą jako firma Dorota Woszczek Firma WADEK  

NIP: 9451364393, 

REGON: 120162209 

pod adresem: Pękowice, ul. Ojcowska 25, 32-087 Zielonki

adres e-mail do kontaktu: biuro@wadek.eu

telefon kontaktowy: 696076205

Administrator przetwarza następujące dane osobowe: imię, nazwisko, adres - których podanie jest niezbędne do zawarcia umowy; numer NIP firmę - których podanie jest dobrowolne, niemniej ich niepodanie uniemożliwi Sprzedawcy wystawienie faktury VAT oraz numer telefonu, adres e-mail - których podanie jest dobrowolne niemniej ich niepodanie może utrudniać kontakt Sprzedawcy z Klientem. 

Administrator uzyskuje ww. dane osobowe również od administratora portalu www. allegro.pl, który udostępnia je Sprzedawcy w związku z dokonanym za pośrednictwem tego portalu zakupem. 

Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja umowy (w tym realizacja dostawy, realizacja prawa do odstąpienia od umowy, rozpatrzenie reklamacji, rozliczenie transakcji). 

Podstawą prawna przetwarzania danych na potrzeby realizacji umowy jest art. 6 ust. 1 lit. b, Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).  

Przekazane dane osobowe mogą być przez nas powierzone podmiotom zewnętrznym: operatorom pocztowym i dostawcom, operatorom transakcji płatniczych, obsłudze księgowej, obsłudze prawnej.  

Administrator nie będzie przekazywał danych osobowych do krajów lub organizacji międzynarodowych spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.  

Twoje dane osobowe przechowywane będą przez okres realizacji umowy, okres obowiązywania rękojmi oraz udzielonej gwarancji na towar oraz wynikający z powszechnie obowiązujących przepisów prawa okres obowiązkowego przechowywania dokumentacji księgowo / skarbowej.  

Masz prawo do dostępu do swoich danych osobowych w tym pozyskiwania ich kopii, ich sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych (tj. przeniesienia danych na Twoje życzenie do innego administratora danych).  

Twoje dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane. 

Masz prawo do wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO).  

Pozostałe informacje

Po dokonanym zakupie w ciągu 48 godzin zostaje zapakowany i wysłany do kupującego towar taki sam jak w opisie poszczególnych aukcji

Wyświetlenia:8
Numer oferty:7210131322
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry