Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

DSI-meble: Komoda drewniana sosnowa FADO 2D/3S XL

1 622,00 zł
162,19 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 135,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 235,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1500 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent:
  Inny producent
 • Waga (z opakowaniem):
  55 [kg]
 • Liczba szuflad:
  3
 • Liczba drzwi:
  2
 • Szerokość mebla (cm):
  176 [cm]
 • Kolor:
  wenge
 • Montaż:
  meble do samodzielnego montażu
 • Wykończenie:
  mat
 • Głębokość mebla (cm):
  39 [cm]
 • Wysokość mebla (cm):
  80 [cm]

Opis

Firma DSI-meble przedstawia:

Komoda drewniana

Komoda FADO 2D/3S XL

Dane techniczne:

 • wysokość całkowita - 80 cm
 • szerokość całkowita - 176 cm
 • głębokość całkowita - 39 cm
 • grubość blatu - 2,4 cm
 • grubość pozostałych elementów - 1,8 cm
 • wewnętrzna szerokość szuflady - 72 cm
 • wewnętrzna wysokość szuflady - 16 cm
 • wewnętrzna długość szuflady - 32 cm
 • rodzaj drewna - sosna
 • rodzaj uchwytów - aluminium
 • kolor - wenge

Stylowo i nowocześnie: Komoda FADO należy do wyjątkowych mebli. Idealne do salonu ale też pięknie prezentują się w sypialni lub biurze. To największy model komody z tej serii. Dwie zamykane szafki oraz trzy szerokie szuflady to spora pojemność na codzienny użytek. Półka wewnątrz posiada regulacje wysokości w zakresie +/- 3 cm. Drzwi posiadają opcję cichego domyku, automatycznie spowalniają w ostatnim momencie zamykania, a szuflady montowane na metalowych prowadnicach z łatwością się otwierają i zamykają.

Meble wykonaliśmy z drewna sosnowego pozyskanego w polskich lasach. W produkcji stosujemy lite drewno sosnowe klejone wzdłuż lub na tzw. "mikrowczepy". Taka konstrukcja zapobiega deformacji elementów mebla pod wpływem wilgoci i niekorzystnych warunków otoczenia. Meble posiadają zaokrąglone krawędzie które dodają im uroku i są bezpieczne dla najmniejszych użytkowników. Są wykonane z wielką starannością przez co są bardzo stabilne i posłużą wiele lat. W ofercie mamy wiele zestawów kolorystycznych bejc i farb. Farby z palety RAL całkowicie zakrywają strukturę drewna nadając meblom piękny i nowoczesny wygląd. Wybierz kolor, który pasuje to Twojej aranżacji pomieszczenia.

Pamiętaj: różne ustawienia parametrów monitora wpływają na odbiór koloru. Kolor mebli w rzeczywistości może w nieznacznym stopniu różnić się od tego na próbniku. Oferujemy wysyłkę próbników BEJCY

Powyższa oferta dotyczy koloru wenge lub pozostałe BEJCE. Dopłatę do kolorów RAL +30% dokupisz na osobnej aukcji.

Dostawa i płatność
od 135,00 zł

Lokalizacja: Lubaczów, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
135,00 zł
kolejna sztuka
30,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
235,00 zł
kolejna sztuka
30,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
22-23 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
21 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

DSI Paweł Furgała
Akacjowa 24
37-600 Lubaczów
Dodatkowe informacje

WARUNKI REKLAMACJI

Sprzedawca jest obowiązany do dostarczenia towaru bez wad.     

W przypadku wystąpienia wady towaru kupujący ma możliwość reklamowania wadliwego towaru w oparciu o rękojmię uregulowaną przez ustawę Kodeks cywilny. 

Korzystając z rękojmi Kupujący może, na zasadach oraz w terminach określonych w Kodeksie cywilnym:         

 • złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny,         
 • przy wadzie istotnej - złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy.         
 • żądać wymiany rzeczy na wolną od wad.         
 • żądać usunięcia wady.     

Sprzedawca prosi o składanie reklamacji na podstawie rękojmi drogą elektroniczną lub pisemnie na właściwy adres wskazany w ust. 5. 

W celu rozpatrzenia reklamacji złożonej na podstawie rękojmi Konsument w razie potrzeby jest zobowiązany, w przypadku Konsumenta na koszt Sprzedawcy, dostarczyć wadliwy towar na adres DSI-meble, Dąbków 16, 37-600 Lubaczów. 

Sprzedawca zaleca, aby w zgłoszeniu reklamacyjnym zawarte zostały następujące informacje: dane identyfikujące Kupującego, zwięzły opis wady, moment stwierdzenia wady oraz żądanie reklamacyjne Kupującego. 

Każde zalecenie Sprzedawcy, które znajduje się w Regulaminie ma w stosunku do Konsumenta jedynie charakter niewiążącej wskazówki, z której Konsument może, ale nie musi skorzystać. Nieskorzystanie przez Konsumenta z zaleceń Sprzedawcy w żadnym stopniu nie wpływa na prawa Konsumenta, a w szczególności nie wpływa na uprawnienia związane z rękojmią.     

Sprzedawca ustosunkuje się do reklamacji w terminie 14 dni.


POZASĄDOWE SPOSOBY ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ

W sytuacji, gdy postępowanie reklamacyjne nie przyniesie oczekiwanego przez Konsumenta rezultatu, Konsument może skorzystać m.in. z:         

 • co do zasady bezpłatnej mediacji prowadzonej przez właściwy terenowo Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej, do którego należy zwrócić się z wnioskiem o mediację. Lista Inspektoratów dostępna jest pod adresem: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq595,         
 • co do zasady bezpłatnej pomocy właściwego terenowo stałego polubownego sądu konsumenckiego działającego przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej, do którego należy złożyć wniosek o rozpatrzenie sprawy przed sądem polubownym. Lista sądów dostępna jest pod adresem: https://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596,         
 • bezpłatnej pomocy miejskiego lub powiatowego rzecznika konsumentów,         
 • Internetowej platformy ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. 

POSTANOWIENIA DOTYCZĄCE PRZEDSIĘBIORCÓW

Wszelka odpowiedzialność Sprzedawcy w stosunku do Kupującego niebędącego Konsumentem jest wyłączona. 

W przypadku ewentualnego sporu z Kupującym niebędącym Konsumentem sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby Sprzedawcy.   

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

DSI Paweł Furgała
Akacjowa 24
37-600 Lubaczów

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy kupuje rzecz nieprefabrykowaną, wyprodukowaną według jego specyfikacji lub służącą zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

ZWROTY: 

Konsument ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży towaru w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny, z zastrzeżeniem poniższych postanowień Regulaminu. Prawo to nie przysługuje przedsiębiorcy.     

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni, od dnia:         

 • w którym Konsument wszedł w posiadanie towaru lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie tego towaru,         
 • w którym Konsument wszedł w posiadanie ostatniej z rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy, w przypadku umowy zobowiązującej do przeniesienia własności wielu rzeczy, które dostarczane są osobno.     

Aby Konsument mógł skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musi poinformować Sprzedawcę, np. korzystając z danych podanych w Regulaminie, o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy sprzedaży w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub informacja przekazana pocztą elektroniczną). W tym celu Konsument może, ale nie musi skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy.     

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy Konsument powinien wysłać informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.     

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży Sprzedawca zwraca Konsumentowi wszystkie otrzymane od niego płatności, z zastrzeżeniem ust. 7, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany przez Konsumenta o jego odstąpieniu od umowy sprzedaży.     

Sprzedawca zwraca Konsumentowi tylko koszt dostawy towaru do Konsumenta, w wysokości odpowiadającej najtańszemu, zwykłemu, oferowanemu przez Sprzedawcę sposobowi dostawy towaru.     

Bezpośrednie koszty odesłania zwracanego towaru do Sprzedawcy pokrywa Konsument.     

Zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument zgodzi się na inne rozwiązanie. W każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.     

Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania towaru lub do czasu dostarczenia mu dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.     

Sprzedawca prosi o zwracanie towaru na adres DSI-meble, Dąbków 16, 37-600 Lubaczów niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy sprzedaży.     

Konsument odpowiada tylko za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 

BRAK PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY: 

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umowy:         

 • W której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.         
 • W której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia.         
 • W której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.         
 • W której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami.         
 • W której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.         
 • O dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę.         
 • W której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.         
 • O dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

Przykładowy formularz odstąpienia od umowy 

WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) DSI Paweł Furgała DSI-meble, ul. Akacjowa 24, 37-600 Lubaczów adres e-mail: allegro@dsi-meble.pl - Ja ......................................................................... niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: .................................................................................................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................................................................................................... - Data odbioru ......................................................................................................................................................................................................... - Imię i nazwisko Konsumenta(ów) ..................................................................................................................................................................... - Adres Konsumenta(ów) ...................................................................................................................................................................................... .................................................................................................................................................................................................................................... ............................................................................................. Podpis Konsumenta (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data ............................................ (*) Niepotrzebne skreślić.  

O sprzedającym
DSI-meble
DSI-meble
96,8%
kupujących poleca tego sprzedającego

96

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,7

Koszt wysyłki

4,7

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

null null
DSI Paweł Furgała
Akacjowa 24
37-600 Lubaczów
REGON: 651546456
NIP: 793-142-23-85

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
09:00 - 22:00
niedziela
14:00 - 22:00

Informacje o sprzedającym

DSI-meble 

Jesteśmy polskim producentem wysokiej jakości mebli drewnianych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji przedkłada się na najwyższą jakość naszych mebli. Inspiruje nasz nowoczesny design oraz klasyczne wzornictwo. Projektując meble kierujemy się wieloma czynnikami: meble muszą być piękne jak również funkcjonalne i praktyczne. Wszystkie te czynniki wpływają na zadowolenie naszych klientów z Polski jak i z zagranicy.

Pozostałe informacje

TERMIN REALIZACJI

Od 4 do 6 tygodni (21 do 30 dni roboczych) jest zależny od wybranych mebli lub koloru. Produkujemy z naturalnego drewna. Wbrew pozorom nie jest łatwo kupić korzystnie materiał odpowiedniej jakości. W związku z tym każdy mebel wykonujemy pod konkretne zamówienie. Cykl obróbki drewna jest bardzo złożony, a wymagania jakościowe nie pozwalają nam skrócić tego procesu.

 1. Towar dostarczany jest wyłącznie na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.      
 2. Termin realizacji zamówienia liczony jest od dnia zawarcia umowy sprzedaży, z zastrzeżeniem ustępu 4.      
 3. Zarówno przygotowanie towarów do wysłania jak i ich nadanie odbywa się w dni robocze.
 4. W przypadku, gdy umowa sprzedaży obejmuje kilka towarów, przesyłka zostanie wysłana przez Sprzedawcę po skompletowaniu całego zamówienia – tj. najpóźniej w terminie realizacji właściwym dla zamówionego towaru z najdłuższym terminem wysłania zamówienia.      
 5. W przypadku wybrania odbioru osobistego przez Kupującego, towar będzie gotowy do odbioru we wskazanym terminie realizacji zamówienia, a w przypadku gdy Sprzedawca wskazał termin wysłania towaru – w tym terminie.      
 6. W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry za zamówienie Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia po otrzymaniu za nie zapłaty. 
 7. Jeśli w okresie między złożeniem zamówienia, a wysyłką zaplanowany mamy urlop, należy to uwzględnić w czasie realizacji zamówienia.  W dniu kiedy meble będą gotowe do wysyłki poinformujemy Cie o tym telefonicznie. 

Do każdego zamówienia wystawiamy dowód zakupu w postaci faktury VAT. Fakturę wysyłamy w formie elektronicznej (plik pdf) na podany adres e-mail

Plan urlopów: brak

TRANSPORT

Meble wysyłamy w paczkach, przeznaczone do samodzielnego montażu. Wysyłki realizujemy za pośrednictwem firm zewnętrznych: Raben, Schenker, GLS, DPD, UPS. Istnieje możliwość wysyłki mebli do innych krajów EU po wczesniejszym uzgodnieniu i zaakceptowaniu warunków i kosztów, przez kupującego. Przy odbiorze mebli sprawdź stan opakowania. Jesli jest uszkodzone, sprawdź zawartośc paczki. Jeśli stwierdzisz uszkodzenie elementów mebli, odbierz przesyłkę ale koniecznie wypełniej z kurierem protokół szkody. Jest to jedyny warunek przyjęcia reklamacji. Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebli do mieszkania

Materace wysyłamy firmą kurierską. Po odbiorze materaca, należy niezwłocznie go rozpakować z folii zabezpieczjącej - jest to niezbędne aby materac mógł mieć odpowiedną wentylację. 

MONTAŻ MEBLI

Do każdego mebla dołączona jest instrukcja montażu i niezbędne okucia. Przed montażem przejrzyj instrukcję i przygotuj narzędzia: młotek, śrubokręt krzyżakowy. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy, zadzwoń, postaramy się pomóc

KOSZT ZAMÓWIENIA

Ceny podane w opisie towaru w Serwisie zawierają podatek VAT.     

Sprzedawca zwraca uwagę, że na całkowitą cenę zamówienia składają się wskazane w Sklepie: cena za towar oraz, jeśli w danym przypadku ma to zastosowanie, koszty dostawy towaru.     

W przypadku wybrania przez Kupującego płatności z góry - za zakupione towary należy zapłacić w terminie 7 Dni roboczych dni roboczych od zawarcia umowy sprzedaży. 


Dane osobowe:     

Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedawca.     

Dane osobowe Kupującego przetwarzane są na podstawie:         

 • umowy, tj. od 25 maja 2018 r. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych („RODO”);         
 • ciążącego na Sprzedawcy obowiązku związanego z rachunkowością tj. od 25 maja 2018 r. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. c RODO;         
 • prawnie uzasadnionego interesu Sprzedawcy w postaci zapewnienia możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku z umową, tj. od 25 maja 2018 r. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO.     

Przetwarzanie danych osobowych Kupującego, podanych podczas składania zamówienia, następuje w celu realizacji zawieranej umowy sprzedaży.     

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla prawidłowej realizacji zawieranej umowy. W przypadku niepodania danych niemożliwe będzie zawarcie umowy.     

Po zawarciu umowy dane Kupującego mogą być przekazywane następującym podmiotom:         

 • Allegro         
 • podmiot realizujący dostawę towarów         
 • hurtownia         
 • dostawca płatności         
 • biuro księgowe         
 • hostingodawca         
 • podmiot ułatwiajacy optymalizację Sklepu         
 • dostawca oprogramowania potrzebnego do prowadzenia sklepu internetowego     

Dane Kupującego będą przetwarzane do momentu, w którym ustanie możliwość dochodzenia ewentualnych roszczeń lub na Sprzedającym przestanie ciążyć obowiązek prawny związany z rachunkowością – w zależności od tego, które z tych zdarzeń nastąpi później.     

Kupujący ma prawo:         

 • dostępu do treści swoich danych osobowych,         
 • sprostowania swoich danych osobowych,         
 • usunięcia swoich danych osobowych,         
 • żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,        
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych,         
 • żądania przeniesienia swoich danych osobowych – od 25 maja 2018 r.     

W celu realizacji powyższych uprawnień należy wysłać e-mail: allegro@dsi-meble.pl.     

W przypadku, gdyby Kupujący uznał, że jego dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, przysługuje mu prawo złożenia skargi do organu nadzorczego. 

Wyświetlenia:42
Numer oferty:6906183325
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry