Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

DOMANA + HOSTING + STRONA FAKTURA VAT-PAKIET GOLD

249,00 zł
Przesyłka płatna z góry
  • Przesyłka elektroniczna (e-mail) 0,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

W ramach oferty GOLD wykonamy responsywną wizytówkę - stronę internetową firmy. Oznacza to, że wizytówka będzie bez problemu wyświetlana na każdym urządzeniu, laptopie, tablecie jak i smartfonie. Dodatkowo w tej cenie otrzymasz na rok domenę krajową (.pl lub .com.pl) lub domenę regionalną – wykaz oznaczeń domen regionalnych na końcu opisu (po roku w ceku utrzymania domeny będzie konieczne wniesienie opłaty u operatora domen) oraz darmowy hosting na naszym serwerze (po roku czasu można wykupić swój odrębny serwer i przenieść wykupioną domenę lub korzystać nada z naszych usług). Cena przedłużenia usługi na kolejny rok będzie zależna od aktualnych w tym momencie cen u operatorów domen. Usługę wykonujemy tylko w oparciu o nasz serwer oraz w oparciu o zakupioną przez nas domenę.

Teraz wizytówka dostępna w promocyjnej ofercie

Wystawiamy fakturę VAT

Korzystając z niniejszej promocji, dokonując zakupu, wyrażasz zgodę na umieszczenie stworzonej strony w naszym portfolio.

Nie wykonujemy w ramach niniejszej oferty usługi w sposób umożliwiający publikacje wizytówki na zewnętrznych domenach i (lub) serwerach.

Strona będzie oparta o system WordPress, spersonalizowana dla potrzeb konkretnego klienta. Wizytówka będzie zawierała strony o firmie (możliwość oznaczenia jako „strona główna” , „home” lub „o nas”), oferta, kontakt. W związku z tym iż od 25 maja „wchodzi w życie” ustawa RODO, na stronię będzie umieszczona informacja o przetwarzaniu danych, w tym każde skorzystanie z formularza kontaktowego będzie wymagało potwierdzania ze strony wysyłającego maila zgody na na przetwarzanie danych osobowych jakimi jest adres mailowy. Ponadto w ramach niniejszej oferty do domen dołączmy trzy adresy mailowe np. biuro@twojadomena.pl, info@twojadomena.pl czy dwojadomena@twojadomena.pl (adresy przykładowe). Ponadto w ramach oferty Gold wizytówka otrzyma dwa dodatkowe moduły, pierwszy będzie umożliwiał automatyczne tłumaczenie na języki: angielski, rosyjski oraz niemiecki, drugi będzie wtyczką do Social Media z obsługą RSS, Facebook oraz Google+

Podsumowując:

Klikając Kup Teraz otrzymujesz:

-wizytówkę internetową swojej firmy na zasadach wymienionych w opisie

-trzy adresy mailowe z pojemnością skrzynek do 200MB

-zabezpieczonie DNSSEC

-flavicon (mini ikonka widoczna przed adresem w polu adresowym przeglądarki)

-formularz kontaktowy zabezpieczony reCaptchta

-optymalizację pod względem SEO (dobranie tagów, przystosowanie strony pod indeksowanie w wyszukiwarkach)

-mapę Google dodaną do wizytówki

-moduł automatycznego tłumaczenia

-moduł Social Media

Dodatkowo w dowolnym momencie trwania usługi dajemy możliwość dokupienia certyfikatu SSL dla danej domeny.

Dodatkowo w dowolnym momencie trwania usługi dajemy możliwość dokupienia certyfikatu SSL dla danej domeny.

W celu umożliwienia realizacji usługi należy, po dokonaniu zakupu i jej opłaceniu należy przesłać mailem:

-sugestie co do nazwy strony, po otrzymaniu takowych sprawdzamy możliwości zakupu nazwy domeny, przesyłamy propozycję 6 nazw, których jest możliwy zakup i czekamy za Państwa decyzją o wyborze. Prosimy o wybranie dwóch, trzech nazw i podanie kolejności wyboru, (np. nazwa A jako 1 wybór, nazwa E jako 2 wybór i nazwa C jako 3). Tu bardzo istotny jest czas, bowiem w przypadku rejestracji domen obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy i długi czas pomiędzy naszym sprawdzeniem dostępności, a Państwa decyzją może spowodować, że ktoś daną nazwę domeny wykupi w tym czasie. W przypadku, gdyby był problem (choć jeszcze nie zdarzyła się taka sytuacja), że wszystkie wybrane domeny w momencie zgłoszenia rejestracji będą już niedostępne, rozpoczynamy procedurę od nowa. Oczywiście z naszej strony zadbamy, by wybór nazwy domeny, jaki Państwu przedstawimy był jak najbardziej odpowiedni dla Państwa.

-informacje o profilu jaki Państwo chcecie by miała wizytówka (ogólna o firmie, promująca konkretny produkt markę, osobę itp.)

-dane jakie mamy umieścić na stronie (adres, telefon, mail itp)

-logo w postaci pliku .jpg lub .png (jeżeli ma być umieszczone)

-krótki opis przedstawiający firmę (osobę, produkt) i opis oferty (usługi) jakie ma być umieszczone na stronie „O firmie” oraz „Oferta”

-zdjęcia do których posiadacie Państwo prawa autorskie lub zgodę na ich użycie (publikację). W przypadku braku takowych służymy pomocą z wybraniem zdjęć z bazy fotografii do których mamy dostęp i które legalnie można użyć jako grafikę na stronie

-preferowaną kolorystykę

-wybór nazw dla kont mailowych (np. biuro, info, reklamacje itp.)

-dane na jaki mail ma być ustawiony formularz kontaktowy

-linki do profili Facebook (Fan Page) oraz strony Google+

Wykaz domen regionalnych:

.augustow.pl, .babia-gora.pl, .bedzin.pl, .beskidy.pl, .bialowieza.pl, .bialystok.pl, .bielawa.pl, .bieszczady.pl, .boleslawiec.pl, .bydgoszcz.pl, .bytom.pl, .cieszyn.pl, .czeladz.pl, .czest.pl, .dlugoleka.pl, .elblag.pl, .elk.pl, .glogow.pl, .gniezno.pl, .gorlice.pl, .grajewo.pl, .ilawa.pl, .jaworzno.pl, .jelenia-gora.pl, .jgora.pl, .kalisz.pl, .karpacz.pl, .kartuzy.pl, .kaszuby.pl, .katowice.pl, .kazimierz-dolny.pl, .kepno.pl, .ketrzyn.pl, .klodzko.pl, .kobierzyce.pl, .kolobrzeg.pl, .konin.pl, .konskowola.pl, .kutno.pl .lapy.pl, .lebork.pl, .legnica.pl, .lezajsk.pl, .limanowa.pl, .lomza.pl, .lowicz.pl, .lubin.pl, .lukow.pl, .malbork.pl, .malopolska.pl, .mazowsze.pl, .mazury.pl, .mielec.pl, .mielno.pl, .mragowo.pl, .naklo.pl, .nowaruda.pl, .nysa.pl, .olawa.pl, .olecko.pl, .olkusz.pl, .olsztyn.pl, .opoczno.pl, .opole.pl, .ostroda.pl, .ostroleka.pl, .ostrowiec.pl, .ostrowwlkp.pl, .pila.pl, .pisz.pl, .podhale.pl, .podlasie.pl, .polkowice.pl, .pomorskie.pl, .pomorze.pl, .prochowice.pl, .pruszkow.pl, .przeworsk.pl, pulawy.pl, .radom.pl,, .rawa-maz.pl, .rybnik.pl, .rzeszow.pl, .sanok.pl, .sejny.pl, .skoczow.pl, .slask.pl,. slupsk.pl, .sosnowiec.pl, .stalowa-wola.pl, .starachowice.pl, .stargard.pl, .suwalki.pl, .swidnica.pl, .swiebodzin.pl, .swinoujscie.pl, .szczecin.pl, .szczytno.pl ,.tarnobrzeg.pl, .tgory.pl, .turek.pl, .tychy.pl, .ustka.pl, .walbrzych.pl, .warmia.pl, .warszawa.pl, .waw.pl, .wegrow.pl, .wielun.pl, .wlocl.pl, .wloclawek.pl, .wodzislaw.pl, .wolomin.pl, .wroclaw.pl, .zachpomor.pl, .zagan.pl, .zarow.pl, .zgora.pl, .zgorzelec.pl

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Poznań, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Akwilon-Polska za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka elektroniczna (e-mail)
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
14 dni roboczych
Dodatkowe informacje

Średni czas wykonania usługi to 15 dni

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Akwilon Polska Sp. z o.o.
ul. Głogowska 31/33
60-706 Poznań
Dodatkowe informacje

Podstawowy adres do reklamacji:


Akwilon-Polska Sp. z o.o.

ul. Głogowska 31/33

60-706 Poznań  


Warunki i zasady prawidłowej procedury reklamacji:


Zgodnie z art. 22 Kodeksu Cywilnego z późniejszymi zmianami prawo do reklamacji przysługuje tylko osobom fizycznym (nieprowadzącym działalności gospodarczej) i wynosi odpowiednio:

- dwa lata w przypadku towarów nowych

- jeden rok w przypadku towarów używanych.


Do towarów używanych zalicza się wszelkie towary pochodzące z wyprzedaży magazynowych (tzw. końcówki serii), towary pochodzące z prezentacji, zwroty konsumenckie, pomimo iż ich wygląd nie wykazuje różnic pomiędzy danym przedmiotem, a przedmiotem fabrycznie nowym.


W przypadku zakupu towarów uszkodzonych, gdzie w opisie jest zaznaczony zakres tego uszkodzenia, niniejsze uszkodzenie, jak i spowodowane tym ograniczenie, bądź brak funkcjonalności danego przedmiotu nie może stanowić podstaw do reklamacji i w takich przypadkach będą one rozpatrywane negatywnie. Dotyczy to w szczególności przedmiotów, gdy dane uszkodzenie uniemożliwia dokładne sprawdzenie danego przedmiotu i wykrycie ewentualnych innych uszkodzeń i wad, a kupujący kupuje towar po obniżonej cenie ze względu na możliwość zaistnienia uszkodzeń i wad nie ujętych w opisie, a fakt ten wyraźnie zaznaczony w opisie.


Nie będą też pozytywnie rozpatrywane reklamacje w przypadku zakupu towarów, opisanych jako uszkodzone lub zdekompletowane, sprzedawanych z przeznaczeniem do naprawy lub do wykorzystania jako dawca części czy podzespołów.  


Z prawa do reklamacji zgodnie z prawem wyłączone są przedsiębiorstwa, firmy (w tym działające na zasadzie jednoosobowej działalności gospodarczej) jak i osoby prawne.


Jeżeli zakupiony przedmiot, posiadał zabezpieczenia w postaci plomb, ich naruszenie będzie traktowane jako ingerencję ze strony kupującego, niezgodną z przeznaczeniem sprzętu i będzie stanowić podstawę do negatywnego rozpatrzenia reklamacji.


W ramach reklamacji kupujący ma prawo do, naprawy przedmiotu w celu usunięcia wad, obniżenia ceny ze względu na wystąpienie wady, wymiany towaru na wolny od wad lub zwrotu gotówki.  


Rozpoczęcie procedury reklamacyjnej wymaga formy pisemnej, opisanej poniżej.  

W celu prawidłowego przeprowadzenia procedury reklamacyjnej, wymagamy zgłoszenia faktu rozpoczęcia reklamacji poprzez wysłania informacji mailowej na adres: reklamacja@akwilon-polska.pl o jej rozpoczęciu. 


Wymagamy by mail był napisany zgodnie z poniższym wzorem:


Tytuł maila: REKLAMACJA – rozpoczęcie procedury


W treści wiadomości należy wpisać numer aukcji, datę zakupu oraz swój nick z Allegro, jak również opisać w skrócie podstawę do reklamacji.


W odpowiedzi, z naszej strony kupujący otrzyma potwierdzenie, co do rozpoczęcia takowej procedury, potwierdzenie adresu na jaki ma być odesłany reklamowany przedmiot, bowiem może się zdarzyć, że w celu przyśpieszenia procedury reklamacji, podamy adres do odesłania towaru inny niż podstawowy adres na jaki powinno wysyłać się reklamowany towar.


Ważne! Towar wysyłamy dopiero po otrzymaniu maila zwrotnego z informacją potwierdzającą rozpoczęcie procedury reklamacji.


Do reklamowanego towaru należy bezwzględnie dołączyć wydrukowany i wypełniony protokół reklamacyjny, załączony w postaci pliku .pdf. Przesłanie protokołu w innej formie lub zmienionej treści może powodować negatywne rozpatrzenie reklamacji.


O przebiegu i wyniku reklamacji, kupujący zostanie poinformowany mailowo w terminie 14 dni roboczych liczonych od daty dostarczenia do nas przesyłki zawierającej reklamowany towar.

W przypadku wyboru opcji naprawy towaru, okres naprawy nie jest wliczany do czasu reklamacji i liczy się od momentu uznania reklamacji i przekazania towaru do odpowiedniego serwisu i jest zgodny z terminem oznaczonym przez serwis. Koszty odesłania do serwisu i wysyłki naprawionego przedmiotu ponosi sprzedający


W przypadku gdy koszt odesłania towaru do serwisu wraz z kosztem naprawy i odesłania naprawionego towaru do kupującego przewyższa wartość zakupionego towaru, sprzedający ma prawo, bez względu na wybraną formę reklamacji, dokonać zwrotu gotówki zapłaconej przez kupującego.  


W przypadku uznania reklamacji i zwrotu gotówki za zakupiony towar sprzedający dokonuje przelewu na podane w protokole reklamacyjnym konto (bądź wysyła gotówkę przekazem pocztowym na adres kupującego, o ile ten nie poda konta do wpłaty) w terminie 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji, w kwocie na którą składa się koszt wynikający z samego zakupu, koszt jaki poniósł kupujący za wysyłkę reklamowanego towaru do siebie zgodnie z wybraną opcją wysyłki oraz koszt odesłania towaru do sprzedawcy w kwocie najniższej wysyłki rejestrowanej proponowanej przez sprzedawcę w chwili zakupu.


W przypadku nie uznania reklamacji, kupujący jest zobowiązany do zapłaty za powtórną wysyłkę towaru do niego. Towar zostaje odesłany po uiszczeniu tej opłaty. W przypadku braku opłaty towar zgodnie z przepisami prawa, mamy obowiązek przechowywać przez 3 miesiące, naliczając kupującemu koszty magazynowania przedmiotu. Po tym terminie towar z mocy prawa przechodzi na naszą własność. Przejęcie towaru nie zwalnia kupującego z obowiązku zapłaty za okres magazynowania towaru, a jej wniesienie nie powoduje przywrócenia praw własności.  


Ważne! Nie przyjmujemy paczek i listów z reklamowanym towarem wysłanych w formie „za pobraniem”.


Protokół reklamacyjny i wszelkie zawarte w nim dane po rozpatrzeniu reklamacji są niezwłocznie niszczone.


PROTOKÓŁ REKLAMACJI

Imię..........................................................................................................................................

Nazwisko..................................................................................................................................

Adres........................................................................................................................................

e-mail.......................................................................................................................................

telefon......................................................................................................................................

Reklamacja dotyczy przedmiotu:.............................................................................................

zakupionego na aukcji.......................................... w dniu........................................................

Zapłata za zakupiony towar nastąpiła poprzez:

-system PayU w dniu: ......................................

-w innej formie (proszę opisać jakiej)..............................................

Powód reklamacji (wymienić wszystkie zauważone wady oraz błędy w poprawności działania)

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

....................................................................................................................................................

Data wykrycia nieprawidłowości ...............................................................................................

W przypadku uznania reklamacji wnoszę w pierwszej kolejności o (proszę zaznaczyć odpowiedni

kwadrat):

□ -usunięcie zaistniałych wad

□ -wymianę produktu na nowy

□ -obniżenie ceny

W przypadku braku możliwości skorzystania z powyższych opcji i zwrocie gotówki zgodnie z

obowiązującymi przepisami prawa, zwrot gotówki winien nastąpić na rachunek bankowy:

....................................................................................................................................................

Inne uwagi:

....................................................................................................................................................

Podpis

...............................


 

na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

-

Adres do zwrotu

-

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

-
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczane mu są treści cyfrowe, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez sprzedającego o utracie prawa odstąpienia od umowy (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Brak możliwości odstąpienia od umowy - W związku z tym iż każda usługa jest opracowywana i wykonywana pod konkretne indywidualne zamówienie klienta, zgodnie z przepisami prawa, pomimo zawarcia umowy zdalnej (na odległość) w tym przypadku nie obowiązuje prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni.

O sprzedającym
Akwilon-Polska
Akwilon-Polska
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Akwilon Polska Sp. z o.o.
Głogowska 31/33
60-706 Poznań
NIP: 7831769534

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Akwilon Polska Sp. z o.o.

ul. Głogowska 31/33

60-706 Poznań

Nasza podstawowa działalność to świadczenie usług w zakresie budowania i wzmacniania wizerunku firmy, marki, produktu, osoby fizycznej w internecie. Począwszy od stworzenia strony internetowej, poprzez budowę zaplecza SEO i pozycjonowanie strony, po działania z zakresu reklamy internetowej.

Po zakupie, w celu umożliwienia jego realizacji prosimy o przesłanie wszelkich informacji dotyczących przedmiotu zlecenia w formularzu zakupu. 

Po wykonaniu zlecenia w przypadku usług marketingowych kupujący otrzymuje pełen raport z wykonanej usługi

PROMOCJE:

Korzystając z oferty promocyjnej, kupujący wyraża zgodę na publikowanie informacji o wykonaniu dla niego usługi na naszym portfolio. Informacja będzie publikowana w postaci umieszczenia logo zlecającego lub screenu strony głównej jego strony internetowej pod napisem informującym o tym jakie firmy skorzystały z naszych usług.

Pozostałe informacje

Pozostałe informacje odnośnie wykonywanych usług:

Nie wykonujemy usług i zastrzegamy prawo do odmowy wykonania zakupionej usługi lub przerwania jej wykonywania w przypadku, gdy jej celem będzie oszustwo, np. w trakcie wykonywania zlecenia okaże się, że reklamowana strona jest fikcyjnym sklepem, który zbiera zamówienia, wyłudza płatności, a nie wysyła towaru. Dotyczy to również stron naruszających prawa autorskie (np. nielegalne sklepy mp3), stron propagujących zakazane treści, faszyzm, komunizm czy rasizm. 

Nie wysyłamy do akceptacji wpisów, nie przekazujemy danych co do bazy for i portali, wszelkie konta i profile użyte w trakcie wykonywania zadania są naszą własnością i klient po zakończeniu realizacji projektu nie dostaje do nich loginów i haseł.

Na oferowane usługi wystawiamy faktury VAT


Posiadamy niezbędny sprzęt oprogramowanie oraz infrastrukturę informatyczno-techniczną. w tym własne zaplecze SEO, w tym bazę własnych płatnych serwisów,  bazę prawie 3000 for i portali, w tym lokalnych w całej Polsce, gdzie podczas wykonywania zlecenie kontrolujemy informacje odnoszące się czy do do przedmiotu zlecenia, czy to działań konkurencji, co pozwala nam na odpowiednio szybkie reagowanie by nasze działania charakteryzowały się dużą skutecznością oraz były pozytywnie odbierane przez potencjalnych Państwa klientów.


Informacje odnosnie naszej polityki prywatności:

W związku z tym, iż zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. określane jako RODO – Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE pragniemy poinformować Cię oraz przypomnieć o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez naszą firmę.

Głównym Administratorem Twoich danych osobowych, podczas korzystania z serwisu Allegro, jest sam serwis Allegro i w tej części nie mamy do nich dostępu i w żaden sposób za nie nie odpowiadamy.

Twoje dane osobowe zostają nam przekazane w następujących przypadkach:

1/zadania pytania w stosunku do naszej oferty w sklepie akwilon-polska 

W takim przypadku mamy dostęp tylko do Twojego adresu mailowego, a jego przetwarzanie będzie odbywało się tylko w zakresie potrzebnym do udzielenia odpowiedzi i zachowania ciągłości korespondencji. W terminie 30 dni od ostatniego kontaktu mailowego, w przypadku braku jego kontynuowania Po jej zakończeniu, adres takowy jest usuwany.

2/dokonanie zakupu oferowanych usług lub towarów handlowych

W takim przypadku mamy dostęp do Twoich danych osobowych w zakresie w jakim podałeś je serwisowy Allegro (imię, nazwisko, nick, adres mailowy, adres na jaki jest zarejestrowane konto, ewentualnie adres oraz imię i nazwisko osoby na jaki ma być wysłany towar lub dane osoby kontaktowej w celu sprawnego przeprowadzenia realizacji usługi lub dane niezbędne do wystawienia faktury VAT o ile wszystkie one nie są tożsame z Twoimi podstawowymi danymi podanymi do serwisu Allegro. Wtedy dane te są przetwarzane tylko w celach realizacji usługi (wystawienie dokumentu sprzedaży, korespondencja umożliwiająca wykonanie lub związana z wykonywana usługą) lub umożliwienie wykonania i dokończenia transakcji handlowej (wysyłka towaru). Pamiętaj. Przetwarzanie Twoich danych osobowych następuje tylko w zakresie niezbędnym do realizacji umowy (za taką uważamy dokonanie towaru lub usługi poprzez sklep akwilon-polska na platformie Allegro).Z tego powodu Twoje dane będą przechowywane przez nas w terminach wymaganych prawnie przez organy podatkowe 

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest interes prawny administratora sklepu umożliwiający mu wywiązanie się z umowy kupna lub realizacji zakupionej usługi w połączeniu z wymogami stawianymi przez system podatkowy obowiązujący w Polsce.

Z ramienia sklepu akwilon-polska i w zakresie oraz warunkach w jakich do Twoich danych osobowych ma sklep, administratorek Twoich danych osobowych jest Akwilon-Polska sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu 

W każdej chwili masz prawo do wglądu, edycji, jak i żądania usunięcia Twoich danych do jakich mamy dostęp o ile ich usunięcie nie będzie kolidowało z innymi przepisami prawa polskiego (np. ordynacja podatkowa i brak możliwości usunięcia danych dotyczących wystawionej faktury VAT w okresie w jakim jesteśmy zobowiązani ją zachować ze względu na przepisy podatkowe).

Dlatego też prosimy o wyrażenie dobrowolnej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w opisanych powyżej przypadkach. Jako zgodę na takie działania uważamy w przypadku opisanym w podpunkcie 1 kliknięcie przycisku „Wyślij” podczas wysyłania korespondencji poprzez serwis Allegro. W przypadku opisanego w pkt 2 natomiast kliknięcie przycisku „Kup Teraz” bądź udział w licytacji i kliknięcie przycisku „Licytuj” 

Wyświetlenia:24
Numer oferty:7442043298
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry