gdzie?

4 lipca 2019, 12:26

Zmiany w domyślnym czasie dostawy dla wybranych metod dostawy

Zapoznaj się ze zmianami


Dla trzech metod zmieniliśmy domyślny czas dostawy, czyli czas dostarczenia przesyłki deklarowany przez przewoźnika. Jak mierzony jest domyślny czas dostawy dla metod, których dotyczy zmiana?

  • Dla Paczki Pocztowej ekonomicznej - to czas od momentu nadania przez sprzedającego przesyłki w punkcie pocztowym, do pierwszej próby jej doręczenia na adres wskazany przez kupującego.
  • Dla Paczki w RUCHu i Allegro Paczki w RUCHu - to czas od momentu nadania przez sprzedającego przesyłki w punkcie RUCH, do jej doręczenia do punktu RUCH, wskazanego przez kupującego.

Nowe czasy dostawy zaktualizowaliśmy we wszystkich ofertach i cennikach, w których udostępniasz wspomniane metody dostawy. Zobacz, jakie zmiany zaszły w czasie dostawy:

Metoda dostawy
Czas dostawy przed zmianą
Czas dostawy po zmianie
Paczka Pocztowa ekonomiczna
Czas dostawy przed zmianą
3 dni
Czas dostawy po zmianie
2-3 dni
Paczka w RUCHu
Czas dostawy przed zmianą
3-5 dni
Czas dostawy po zmianie
3-4 dni
Allegro Paczka w RUCHu
Czas dostawy przed zmianą
3-5 dni
Czas dostawy po zmianie
3-4 dni

W przypadku metody Paczka Pocztowa ekonomiczna możesz edytować i zmienić czas dostawy:

  • gdy tworzysz nową ofertę lub cennik i dla metody Paczka Pocztowa ekonomiczna zmienisz domyślny czas dostawy, wyświetlimy taki czas, jaki został przez Ciebie ustawiony;
  • gdy w istniejących ofertach i cennikach ustawisz własny czas dostawy dla metody Paczka ekonomiczna, wyświetlimy go zgodnie z Twoimi ustawieniami.
Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro