gdzie?

10 listopada 2017, 14:29

Zestawy ofert

Zestawy ofert

Jeśli chcesz zwiększyć liczbę produktów, które klient kupi, gdy odwiedza Twoją ofertę, to zestawy ułatwią mu decyzję. Dzięki branżowej wiedzy możesz pomóc uzupełnić jego zakupy o produkty, które najlepiej pasują do danej oferty.


Jakie możliwości dają Tobie zestawy ofert

Dzięki zestawom możesz zwiększyć średnią wartość zamówienia nawet o 260%. Dodaj zestawy produktów z rabatem, np. telefon komórkowy z etui o 25 PLN taniej. Klient zapłaci mniej za kilka przedmiotów, a Ty zwiększysz swoją sprzedaż. Bez dodatkowych opłat.

screenshot 2

Jak przygotować atrakcyjne zestawy ofert

  • Uzupełnij ofertę, zaproponuj produkty które najlepiej pasują do oferty. Np. do laptopa dodaj odpowiednią torbę i myszkę.
  • Pamiętaj o cenie, sugeruj asortyment dobrany cenowo do danej oferty. Nie oferuj luksusowej torby na laptopa do taniego komputera.
  • Korzystaj z rabatu, obniżona cena zestawu ułatwia kupującym podjęcie decyzji.
  • Daj kupującemu wybór, dodaj kilka różnych zestawów, aby Twój klient miał możliwość wyboru. Np. do telefonu dodaj folię ochronną lub powerbank.
  • Ograniczaj zestaw, nie twórz zbyt dużych zestawów ofert, kupujących może zniechęcić ich cena.

Jak dodać do swoich ofert zestawy produktów

Promocyjny zestaw ofert możesz dodać w Moim Allegro. Wybierz oferty, które tworzą zestaw i ustaw odpowiedni rabat dla kupującego. Te same ustawienia znajdziesz też w naszym API.

Więcej o tym jak dodać do swoich ofert promocyjne zestawy ofert znajdziesz tutaj.

Czy ten artykuł był pomocny?