gdzie?

Uzupełnij Czas wysyłki w ofertach

W marcu zapowiadaliśmy, że od czerwca będziemy wymagać uzupełnienia parametru Czas wysyłki (dawniej Wysyłka w ciągu) w formularzu wystawiania. Od dzisiaj ten parametr jest obowiązkowy.


Gdy wystawiasz nową ofertę, a także podczas edycji trwającej oferty, uzupełnij pole Czas wysyłki. Dzięki temu, na stronie oferty, będziemy mogli wyświetlić prognozowaną datę dostarczenia przesyłki do klienta. Możesz określić czas wysyłki w wielu ofertach jednocześnie, wystarczy że przejdziesz do zakładki Moje oferty.

Dla klientów informacja o terminie dostawy jest ważna i chętnie korzystają z możliwości śledzenia swojej przesyłki. Możliwość śledzenia przesyłki ma znaczenie dla 89% kupujących (badania ankietowe przeprowadzone na Allegro w 2016 roku i 2018 roku).

Za 2 tygodnie wprowadzimy zmiany w API:

W marcu informowaliśmy, że w drugiej połowie roku będziemy wymagali od Super sprzedawców określonego % numerów przesyłek w zamówieniach. Szczegóły opiszemy we wrześniu, a samą zmianę wprowadzimy najwcześniej po miesiącu, abyście mieli czas na dostosowanie się do nowych wymagań.

Sprawdź jak dodać numer przesyłki do zamówienia.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro