gdzie?

15 listopada 2019, 13:59

Reklama graficzna - zwiększ rozpoznawalność marki

Reklama graficzna -  zwiększ rozpoznawalność marki

Nowe rozwiązanie reklamowe, które daje szansę markom i producentom zwiększyć rozpoznawalność swojej marki na Allegro. Dowiedz się, jak działa i kto może z niego skorzystać.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest Reklama graficzna?
  • Dla kogo dedykowane jest to rozwiązanie?
  • Jak działa nowy typ kampanii?
  • Czy to rozwiązanie dla mnie?
Czym jest Reklama graficzna?

Rozwijamy nasze produkty reklamowe, tak aby odpowiadać na potrzeby sprzedających. Chcemy wspierać ich w działaniach promocyjnych na Allegro, dlatego wprowadziliśmy nową funkcjonalność. Reklama graficzna to pierwsze rozwiązanie reklamowe w Allegro Ads z możliwością prezentacji ofert nad wynikami wyszukiwania na Allegro. Kreacja reklamy składa się z logo promowanej marki, hasła reklamowego oraz dwóch dynamicznie dobieranych ofert. Ten typ reklamy to szansa na zainteresowanie użytkowników, którzy są na etapie poszukiwania produktu, ale jeszcze nie podjęli decyzji zakupowej.

Dla kogo dedykowane jest to rozwiązanie?

Reklamę graficzną polecamy tym markom, które chcą budować świadomość swojej marki na Allegro, zwiększyć zasięg swoich ofert oraz wpłynąć na zainteresowanie kupujących swoimi produktami.

Chcesz otrzymać dostęp do Reklamy graficznej? Weź udział w szkoleniu online.

W trakcie szkoleń opowiemy o tym, jak dodać Reklamę graficzną oraz sprawić, żeby była ona maksymalnie efektywna.

Zaplanowaliśmy dwa terminy:

  • 16 stycznia o godz. 11:00 - zapisz się TUTAJ
  • 28 stycznia o godz. 14:00 - zapisz się TUTAJ

Zapraszamy!

Jak działa nowy typ kampanii?

Reklamę graficzną w prosty sposób dodasz samodzielnie w panelu Allegro Ads. Wybierasz oferty do reklamy, określasz słowa kluczowe i wykluczające oraz kategorię, do której ma wyświetlać się Twoja reklama. Dodając kampanię, podajesz swoją maksymalną stawkę CPM, jaką jesteś gotowy przeznaczyć na 1000 wyświetleń reklamy. Każda Reklama graficzna, którą dodasz w panelu Allegro Ads, jest wyświetlana na Allegro dopiero po akceptacji przez moderatora.

Więcej informacji o konfiguracji znajdziesz w instrukcji i zasadach Reklamy graficznej.

Czy to rozwiązanie dla mnie?

Promując oferty za pomocą Reklamy graficznej, możesz budować świadomość swojej marki na Allegro. W formacie reklamowym znajduje się logo promowanej marki, które użytkownik widzi za każdym razem, kiedy wyświetli mu się reklama. To kiedy zobaczy reklamę, w dużym stopniu zależy od określonych przez Ciebie słów kluczowych i wykluczających. Im lepiej będą uwzględniać możliwe zapytania użytkowników, tym jest większa szansa na wyświetlenie właśnie Twojej reklamy. Kupujący zobaczy dwie Twoje oferty, które w danym momencie najlepiej będą dopasowane do tego, czego szuka.

Bonus na start

Jeśli uruchomisz Reklamę graficzną po raz pierwszy i zainwestujesz 500 zł w ciągu 30 dni od chwili aktywacji bonusu w panelu Allegro Ads, otrzymasz 300 zł na kontynuację działań. Sprawdź Regulamin promocji.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro