gdzie?

12 sierpnia 2019, 16:07

Prowizja nawet 0,5% - nowa lista produktów, informacje o zwrocie prowizji, aktualizacja Regulaminu Programu

Prowizja nawet 0,5% - nowa lista produktów i informacje o zwrocie prowizji


Sprawdź nową Listę produktów objętych promocją w dniach od 13 sierpnia do 2 września - kliknij, aby pobrać listę. Zazwyczaj nową listę produktów w Programie publikujemy co dwa tygodnie, jednak zamieszczona dziś lista obowiązywać będzie przez trzy tygodnie.

Zwróć uwagę, że maksymalne stawki prowizji niektórych produktów, uwzględnionych na liście w ubiegłym tygodniu, mogły się zmienić i na nowej liście mogą być inne.

Jeśli chcesz kontynuować uczestnictwo w programie, pamiętaj aby każdorazowo zgłaszać swoje oferty na podstawie listy obowiązującej w danym tygodniu. Zrobisz to w zakładce Moje oferty - kliknij "Akcje", a następnie wybierz kampanię "Prowizja nawet 0,5% - 13.08.-2.09.".

Sprawdź, jak przygotować oferty do nowej kampanii.

Szczegóły programu, korzyści z udziału oraz Regulamin znajdziesz w naszej Pomocy.

Przypominamy, że 12 sierpnia wprowadziliśmy zmiany, dzięki którym dodawanie ofert do programu będzie szybsze i wygodniejsze:

  • oferty do programu zgłosisz także przez REST API - sprawdź, jak to zrobić. Dotąd oferty można było dodawać tylko przez zakładkę Moje oferty.
  • cenę oferty do programu zaproponujesz wypełniając formularz zgłoszeniowy kampanii w zakładce Moje oferty lub zgłaszając ofertę za pośrednictwem REST API, a my zmienimy ją w momencie przyjęcia oferty do programu. Dotąd cenę oferty trzeba było zmienić przed zgłoszeniem jej do programu.

W związku z wprowadzeniem powyższych udogodnień, zaktualizowaliśmy dzisiaj Regulamin Programu "Prowizja NAWET 0,5%".

Informacja o zwrocie prowizji za udział w programie w dniach 2-15 lipca

Informujemy, że 30 lipca uczestnikom biorącym udział w Programie, w okresie od 2 do 15 lipca, zwróciliśmy prowizję od sprzedaży, dodatkową prowizję za sprzedaż w ofercie wyróżnionej oraz przyznaliśmy pakiety wyróżnień - swój pakiet aktywujesz w Centrum zniżek.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro