gdzie?

17 czerwca 2019, 16:03

Prowizja nawet 0,5% - nowa lista produktów, dodatkowa promocja i informacje o zwrocie prowizji

Sprawdź szczegóły


Sprawdź nową Listę produktów objętych promocją w dniach od 18 czerwca do 1 lipca - kliknij, aby pobrać listę.

Zwróć uwagę, że maksymalne stawki prowizji niektórych produktów, uwzględnionych na liście w ubiegłym tygodniu, mogły się zmienić i na nowej liście mogą być inne.

Jeśli chcesz kontynuować uczestnictwo w programie, pamiętaj aby każdorazowo zgłaszać swoje oferty na podstawie listy obowiązującej w danym tygodniu. Zrobisz to w zakładce Moje oferty - kliknij "Akcje", a następnie wybierz kampanię "Prowizja nawet 0,5% - 18.06-1.07".

Sprawdź, jak przygotować oferty do nowej kampanii.

Szczegóły programu, korzyści z udziału oraz Regulamin znajdziesz w naszej Pomocy.

Dodatkowa promocja dla uczestników programu!

Twoje oferty biorą już udział w programie Prowizja nawet 0,5%? Znakomicie! Dołącz do akcji Wakacyjny kiermasz i zyskaj jeszcze więcej!

Zgłoś swoje oferty, biorące udział w programie Prowizja nawet 0,5% w dniach od 3 czerwca do 2 lipca. W zakładce Moje oferty kliknij "Akcje" i wybierz kampanię "Wyprzedaż".

Zyskasz: dodatkowe oznaczenie ofert na liście ofert, zwrot prowizji od sprzedaży, brak opłaty codziennej. Szczegóły promocji znajdziesz w jej Regulaminie.

Informacja o zwrocie prowizji za udział w programie w dniach 14-27 maja oraz 28 maja-3 czerwca

Informujemy, że 10 i 11 maja uczestnikom biorącym udział w Programie, w okresie od 14 do 27 maja oraz od 28 maja do 3 czerwca, zwróciliśmy prowizję od sprzedaży, dodatkową prowizję za sprzedaż w ofercie wyróżnionej oraz przyznaliśmy pakiety wyróżnień - swój pakiet aktywujesz w Centrum zniżek.

W wyniku błędu 10 maja niektórym sprzedającym nieprawidłowo naliczyliśmy kwoty za udział w programie. Naprawiliśmy błąd, a 11 maja kwoty zostały prawidłowo skorygowane. Przepraszamy za niedogodności.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro