gdzie?

4 października 2019, 11:10

Panel Jakość mojej sprzedaży w pełnej wersji. Przyciągaj klientów i wygrywaj jakością!

Panel Jakość mojej sprzedaży w pełnej wersji. Przyciągaj klientów i wygrywaj jakością!

Od dziś możesz już korzystać z pełnej wersji panelu Jakość mojej sprzedaży. Teraz znajdziesz w nim także konkretną informację o łącznym poziomie jakości Twojej sprzedaży. Dzięki temu wystarczy rzut oka aby sprawdzić, jak dobrze Ci idzie.

Dla najlepszych sprzedających przygotowujemy atrakcyjne warunki uczestnictwa w Strefie okazji. O szczegółach poinformujemy na stronie Dla Sprzedających. Ogólny wynik jakości Twojej sprzedaży będzie też jednym z czynników wpływających na pozycję ofert (trafność). Warto więc, jak dotychczas, zadbać o wysoką jakość swojej sprzedaży!

Przypomnij sobie, czym jest panel

To strona, na której znajdziesz przejrzyste informacje i wskazówki dotyczące obszarów, które decydują o sukcesie sprzedawcy na Allegro. Dzięki nim sprawdzisz z czym radzisz sobie świetnie, a co warto jeszcze poprawić. Możesz nawet sprawdzić, jak Ci idzie w porównaniu do innych sprzedających na Allegro.

Jak to działa

Bierzemy pod uwagę kilkanaście miar związanych z jakością sprzedaży (na przykład zadowolenie kupujących, numery przesyłek uzupełniane w terminie czy liczba dyskusji) i sprawdzamy, jakie są Twoje wyniki w tych obszarach. Rezultaty w czytelny sposób pokazujemy Ci na stronie. Dane aktualizowane są codziennie - dzięki stałemu dostępowi do świeżych informacji, możesz zawsze trzymać rękę na pulsie i nieustannie się doskonalić. Im lepszym sprzedającym jesteś, tym większe masz szanse na przyciągnięcie nowych klientów!

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro