gdzie?

30 lipca 2020, 15:00

Od 1 września będziemy wymagać 1% ofert powiązanych z produktem w wybranych działach - przesuwamy termin akcji

Chcemy dać ci więcej czasu na powiązanie ofert z produktami w naszej bazie. Dlatego przesuwamy termin akcji na 1 września.


Informowaliśmy, że od 1 sierpnia będziemy wymagać, aby 1% Twoich ofert był powiązany z produktem w działach:

Chcemy dać ci więcej czasu na powiązanie ofert z produktami w naszej bazie. Dlatego przesuwamy ten termin na 1 września. Przez ten czas wprowadzimy usprawnienia w produktyzacji.

Co zmienimy

  • Zasady weryfikacji kodów EAN produktów, które dodajesz do naszej bazy. To oznacza, że dodamy również te produkty, które mają poprawny kod, ale nie występują poza Allegro.
  • W formularzu wystawiania lub edycji poinformujemy Cię, dlaczego nie udało się dodać produktu.
  • Na stronie z potwierdzeniem wystawienia lub edycji pokażemy Ci, co możesz zrobić, aby powiązać ofertę z produktem lub go stworzyć.
  • Jeżeli masz ofertę powiązaną z produktem - umożliwimy Ci edycję parametrów w części Pozostałe parametry. Informacja o różnicy parametrów między produktem a ofertą pojawi się tylko wtedy, gdy dotyczy Podstawowych parametrów.

Jeśli sprzedajesz w którymś z wymienionych działów, do 1 września powiąż przynajmniej 1% swoich ofert z produktami z bazy. Jeżeli tego nie zrobisz, nie wystawisz nowych i podobnych oraz nie wznowisz zakończonych ofert w tym dziale.

Jak łatwo powiązać ofertę z produktem lub dodać nowy produkt do naszej bazy

Cały czas aktualizujemy poradnik, z którego dowiesz się jak łatwo powiązać swoje oferty z produktem lub dodać nowy produkt do naszej bazy.

Dowiedz się więcej

Czy ten artykuł był pomocny?