gdzie?

2 stycznia 2019, 14:32

Nowe zasady przyznawania Monet w programie Super Sprzedawca

Zgodnie z zapowiedzią, zmieniliśmy pulę Monet, którą przyznajemy Super Sprzedawcom do wyróżniania ofert.


Uprościliśmy także widełki cenowe, na podstawie których przypisujemy Monety do sprzedawanych przedmiotów. Dobra wiadomość dla Super Sprzedawców, którzy dodatkowo promują oferty Monetami we własnym zakresie: do puli dokładamy 50% Monet, jakie Super Sprzedawca rozdał kupującym w ramach samodzielnie prowadzonych kampanii w ciągu 30 dni poprzedzających dołączenie do Programu.

Przed zmianami

 • Każdy uczestnik Programu dostawał od nas pulę 40 Monet za każde 5 000 zł obrotu w 30-dniowym okresie kwalifikacyjnym do Super Sprzedawcy.
 • Monety składające się na pulę w ramach Programu prezentowane są w ofertach Super Sprzedawcy w liczbie uzależnionej od ceny przedmiotu (zgodnie z tabelą z punktu 4.6. Regulaminu Programu).

Od 2 stycznia

 • Zmieniliśmy pulę Monet z 40 na 25 za każde 5 000 zł obrotu w 30-dniowym okresie kwalifikacyjnym do Super Sprzedawcy.
 • Wprowadziliśmy nowe, uproszczone widełki cenowe przedmiotów, zgodnie z którymi przypisujemy określoną liczbę Monet do ofert Super Sprzedawców (tabela w punkcie 4.6. Regulaminu Programu). Zamiast 10 przedziałów cenowych, teraz są tylko 3:

  • 49,99 - 99,98: 4 Monety
  • 99,99 - 999,98: 8 Monet
  • 999,99 +: 12 Monet
 • Jeśli Super Sprzedawca zdecyduje się na samodzielne wyróżnienie swoich ofert Monetami, dołożymy do powyższej puli 50% Monet, jakie w ciągu 30 dni poprzedzających dołączenie do Programu sfinansował ze swoich środków. Na przykład: Super Sprzedawca dodał po 10 Monet do 100 ofert i w każdej z nich doszło do jednego zakupu. Koszt tej promocji wyniósł 1000 zł. W związku z tym dokładamy 500 Monet do promowania kolejnych ofert. To tylko przykład, bo w konkretnym przypadku liczba Monet może być inna, w zależności od tego, ile Super Sprzedawca rozdał kupującym w ramach samodzielnie prowadzonych kampanii monetowych.

W związku z powyższymi zmianami zmieniliśmy tekst Regulaminu Super Sprzedawcy. Róznice między poprzednim a nowym brzemieniem dokumentu pokazujemy w pliku PDF. Dodane fragmenty są w nim zaznaczone na zielono, a usunięte - na czerwono.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro