gdzie?

Narzędzia wspierające sprzedaż

Narzędzia wspierające sprzedaż

Masz lepszą ofertę od konkurencji? Wyróżnij ją! Udostępniamy Ci wiele możliwości promocji Twojej firmy. Niżej znajdziesz informacje na temat całej palety rozwiązań, które podnoszą skuteczność sprzedaży na Allegro.

Dla małych firm

Docieraj do nowych Kupujących. Allegro to prosty sposób na rozwój Twojego biznesu. Skorzystaj z wielu możliwości promocji.

showcase brand

Brand belka Reklama Twojej firmy jest wyswietlana nad lista ofert. Skuteczna, jeśli chcesz wyróżnić się spośród konkurencji.

showcase mailing

Mailing Możesz precyzyjnie wybierać grupę klientów, do których chcesz dotrzeć. Nasza baza to 6,6 miliona aktywnych odbiorców.

showcase category

Showcase (kategoria) Największa reklama na stronie kategorii. Ją jako pierwszą widzą klienci. Polecana przy promowaniu całej listy Twoich ofert.

showcase skyscraper

Skyscraper Twoja oferta będzie zawsze widoczna przy liście przedmiotów, które przeglądają kupujący. Skuteczny sposób na przekierowanie ruchu na Twój produkt.

więcej informacji

Dla dużych firm

Zwiększ rozpoznawalaność swojej firmy. Umocnij swoją pozycję na rynku z Allegro i skorzystaj z opcji reklamy dla dużych przedsiębiorstw.

showcase main

Showcase (strona główna) Najlepsza widoczność w serwisie – 6 milionów odsłon dziennie.

showcase ecommerce

Showcase marketingowy (strona główna) Dobry sposób na prezentację ofert promocyjnych.

showcase layer

Layer (warstwa kategorii) Docieraj do użytkowników, którzy szukają ofert takich, jak Twoja.

więcej informacji

Zainteresuj kupujących

Strefa okazji

strefa okazji

Dział atrakcyjnych ofert wybranych przez naszych specjalistów, wystawianych przez sprzedawców spełniających określone kryteria. Oferty w Strefie okazji cechuje różnorodność modeli, kolorów i rozmiarów, dodatkowe gratisy; szeroki wybór form dostawy, atrakcyjne ceny. Chcesz dodać ofertę do Strefy okazji?

qls

"Nie trzeba mieć dużo pieniędzy, żeby zacząć sprzedawać na Allegro i dotrzeć do milionów klientów. Kupujący często powtarzają: "Chcesz coś kupić? Poszukaj na Allegro." Wszyscy znają Allegro! Sama korzystam z aplikacji mobilnej i kuponów promocyjnych, które oferuje." - Sklep QLS

Moda Allegro

moda allegro

Blogerzy Allegro mogą tworzyć stylizacje z Twoich produktów i w ten sposób przyciągać więcej klientów do Twoich ofert. Content marketing jest świetnym sposobem na sprzedaż, dlatego dostarczamy kupującym wysokiej jakości treści o modzie, które prowadzą ich do Twojego e-sklepu.

Akcje specjalne

Łączymy działania w internecie i poza nim, żeby jeszcze lepiej promować Twoje oferty.

special actions

yes sport

"Jesteśmy na Allegro już dziewięć lat. Od tamtego czasu serwis bardzo się rozwinął i w niczym nie odstaje od zagranicznych platform sprzedażowych. Na polskim rynku jest najlepszy! Proces sprzedaży w serwisie jest w pełni zautomatyzowany, a opcje promocji pozwalają docierać do konkretnych klientów. To podnosi jakość i komfort zakupów." - Yessport

Allegro Ads - oferty sponsorowane

thing

  • Allegro Ads to usługa umożliwiająca wyświetlanie się przed konkurencją, poprzez zaprezentowanie wystawionych przez Ciebie ofert w miejscach najpopularniejszych na Allegro np: na jednym z dwóch pierwszych miejsc listy wyszukiwania.
  • Rozpocząć można od dowolnego budżetu, a płatność jest wyłącznie za kliknięcie, czyli za potencjalnego klienta.
  • Wystarczy wybrać oferty, które chce się promować, ustawić stawkę za kliknięcie i budżet przeznaczony na kampanię. To wszystko!
  • Allegro Ads pozwala monitorować sprzedaż w czasie rzeczywistym i kontrolować zwrot z inwestycji. To usługa, które skutecznie wesprze Twoje działania na Allegro!

Dowiedz się więcej na: http://ads.allegro.pl/

redcoon

"Naszą przygodę z Allegro zaczynaliśmy od sprzedawania pojedynczych sztuk elektroniki użytkowej. Teraz oferujemy ponad tysiąc produktów. Allegro nie zostawia sprzedawców bez pomocy – organizuje szkolenia, dostarcza coraz lepszych narządzi oraz form promocji. Nigdzie się stąd nie ruszamy!" - redcoon_Polska

Wiecej o reklamie na Allegro na stronie reklama.allegro.pl

Czy ten artykuł był pomocny?