gdzie?

13 lutego 2020, 14:52

Kurs Allegro Ads - poznaj nasze rozwiązania reklamowe

Kurs Allegro Ads - poznaj nasze rozwiązania reklamowe

Chcesz poznać Allegro Ads? Dowiedzieć się, jak uruchomić pierwszą kampanię Ofert sponsorowanych i rozwinąć sprzedaż na Allegro? Mamy dla Ciebie kurs online i bonus na start!

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Na czym polega kurs z Allegro Ads?
  • Jakie informacje zostały poruszone w kursie?
  • W jaki sposób skorzystać z kursu?
  • Jak skorzystać z promocji bonusowej?

Na czym polega kurs z Allegro Ads?

W ramach Akademii Allegro masz dostęp do wielu kursów, dzięki którym korzystanie z naszej platformy stanie się o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Kurs o Allegro Ads składa się z 19 lekcji zarówno w formie opisowej, jak i wideo. Każda lekcja kończy się krótkim testem wiedzy. Sięgnij po nasz kurs i skorzystaj z reklamy efektywnościowej na Allegro.

Jakie informacje zostały poruszone w kursie?

Na początku wprowadzimy Cię w usługę Allegro Ads. Wyjaśnimy, jak działa nasz system oraz jak wygląda struktura konta. Dowiesz się, jak dodać pierwszą kampanię oraz jaki ustalić dla niej budżet. Podpowiemy sprawdzone strategie na start i dalszą optymalizację kampanii.

Dodatkowo, dowiesz się o naszych rozwiązaniach reklamowych: Sieci reklamowej Facebook Ads i Google Ads, a także o Reklamie graficznej. Są to rozwiązania, które świetnie się sprawdzą jako uzupełnienie Twoich działań reklamowych na Allegro. Ich wykorzystanie zapewni Ci dotarcie do klientów na każdym etapie ścieżki zakupowej.

W jaki sposób skorzystać z kursu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć sprzedaż z Allegro Ads, przejdź nasz kurs i od razu wykorzystaj swoją wiedzę w praktyce. Zapraszamy też do odwiedzenia Akademii Allegro, gdzie znajdziesz pozostałe kursy - od sprzedaży na Allegro, reklamy i promocji, aż po rozwój osobisty. Dodatkowo jeśli masz dodatkowe pytania o nasze narzędzia, stale organizujemy szkolenia online, na których nasi eksperci chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Akademia Allegro dostępna jest dla zalogowanych użytkowników. Aby sprawdzić, co dla Ciebie przygotowaliśmy, zaloguj się za pomocą danych i hasła Twojego konta na Allegro.

Odbierz bonus na start!

Każdy nowy użytkownik, który w trakcie trwania promocji bonusowej po raz pierwszy włączy kampanię Ads Express albo uruchomi kampanię typu Oferty sponsorowane i w ciągu 30 dni zainwestuje 150 zł, otrzyma 300 zł na kontynuację działań reklamowych. Sprawdź regulamin promocji.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro