gdzie?

Jakość mojej sprzedaży

Znajdziesz tu informacje o panelu “Jakość mojej sprzedaży”.

Czym jest “Jakość mojej sprzedaży”

Od marca 2019 roku stopniowo udostępniamy panel “Jakość mojej sprzedaży”. W panelu pokazujemy obszary, które wpływają na Twoją jakość jako sprzedawcy na Allegro. Znajdziesz w nim także szczegółowe wskaźniki, dzięki którym dowiesz się, jak sobie radzisz oraz co możesz jeszcze zrobić, aby rozwijać swój biznes. Łatwo i szybko sprawdzisz, jaki efekt przynosi Twoja strategia sprzedaży.

Dlaczego udostępniamy panel “Jakość mojej sprzedaży”

Kupujący na Allegro oczekują wysokiego standardu obsługi, poczucia bezpieczeństwa transakcji oraz szukają atrakcyjnych ofert. Na sprzedaż wpływa wiele aspektów, dlatego chcemy pomóc Ci zrozumieć, jakie to czynniki i w jaki sposób o nie zadbać. Informacje z panelu pomogą Ci kontrolować wszystkie te elementy, które wpływają na twoją reputację jako sprzedawcy na Allegro. Dzięki temu, że zapewnisz swoim klientom obsługę na najwyższym poziomie, będziesz mógł zwiększyć sprzedaż i rozwijać swój biznes na Allegro.  

Aktualności

5 maja 2020, 10:40

Jakość mojej sprzedaży - obszar Przestrzeganie regulaminu - zmieniamy sposób, w jaki odejmujemy punkty za usunięte oferty

2 kwietnia 2020, 12:07

Jakość mojej sprzedaży - obszar Atrakcyjność oferty - dodaliśmy kolejne metody dostawy

16 marca 2020, 15:40

Sprawdź, dla których ofert z kategorii Opony możesz otrzymać zwrot kosztów prowizji.