gdzie?

12 czerwca 2019, 13:20

Google Ads - reklamuj swoje oferty poza Allegro

Google Ads - reklamuj swoje oferty poza Allegro

Testujemy nowe rozwiązanie reklamowe, które pozwoli Ci zwiększyć zasięg Twoich ofert poza serwisem Allegro. Dowiedz się, na czym polega nowość i jak ona działa.


Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym jest nowa usługa w panelu Allegro Ads?
  • Jak działa kampania Google Ads w panelu Allegro Ads?
  • Co daje nowe rozwiązanie?
Czym jest nowa usługa w panelu Allegro Ads?

Nowy typ kampanii Google Ads w panelu Allegro Ads pozwala reklamować oferty w wynikach wyszukiwania Google. Obecnie sprawdzamy i ulepszamy usługę w oparciu o doświadczenia grupy pierwszych użytkowników, którą stopniowo powiększamy. Docelowo rozwiązanie będzie dostępne dla wszystkich użytkowników Allegro Ads.

Jak działa kampania Google Ads w panelu Allegro Ads?

Jeżeli użytkownik wpisze w wyszukiwarce Google frazę związaną z oferowanym przez Ciebie produktem, reklama będzie miałą szansę pokazać się w wynikach wyszukiwania Google. Wyświetlić mogą się jedynie te oferty, które będą aktywne w Twojej kampani Google Ads. Konfiguracja kampanii jest prosta i opiera się na kilku krokach. Wystarczy wybrać w panelu Allegro Ads oferty do kampanii Google Ads, ustawić budżet, czas trwania kampanii i gotowe. Od teraz Twoje oferty mogą być widoczne również w wyszukiwarce Google.

Allegro Ads nowe rozwiązanie

Co daje Ci to rozwiązanie?

Kampania Google Ads daje Ci szansę na zwiększenie sprzedaży Twoich ofert, proponując je klientom poszukującym produktów w Google. Kampania rozliczana jest w modelu PPC, czyli płacisz dopiero, gdy ktoś kliknie w Twoją reklamę. Przez cały czas trwania kampanii samodzielnie możesz kontrolować budżet oraz mierzyć efekty kampanii w statystykach.

Dodatkowo masz szansę otrzymać bonus na start, musisz spełnić tylko jeden warunek. Zainwestuj w reklamę 125 zł w ciągu 30 dni od założenia kampanii Google Ads, a dostaniesz 250 zł na kontynuację działań.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro