gdzie?

31 października 2019, 14:25

Allegro Lokalnie - możesz dodać darmowe ogłoszenia!

Sprzedajesz prywatnie? Allegro Lokalnie to idealne miejsce dla Ciebie


Sprawdź Allegro Lokalnie - nowe miejsce do zakupów i sprzedaży dla osób prywatnych! To strona, na której znajdziesz wyjątkowe ogłoszenia z całej Polski i bez trudu wyszukasz te z najbliższej okolicy. Łatwo wystawisz przedmiot, w opcji 0 zł za wystawienie i sprzedaż oraz w płatnej - z opcją kup teraz lub licytacją, szybkimi płatnościami! Wszystko to z zachowaniem bezpieczeństwa, które znasz z Allegro.pl. Nie musisz nawet zakładać nowego konta, bo na Allegro Lokalnie zalogujesz się swoimi danymi z Allegro.pl!

Sprzedajesz prywatnie? Allegro Lokalnie to idealne miejsce dla Ciebie

Wiemy, że potrzeby prywatnych sprzedających są zupełnie inne niż profesjonalnych - chcą oni szybko wystawić ofertę, sprzedać bez żadnych opłat. Jeśli masz konto zwykłe i nie sprzedajesz profesjonalnie, na Allegro Lokalnie wystawisz przedmioty na uproszczonych zasadach. Do wyboru masz 3 rodzaje ogłoszeń. Po prostu wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada:

  • Darmowe ogłoszenie, widoczne tylko na Allegro Lokalnie - bez żadnych opłat za wystawienie i sprzedaż. Wystaw ofertę, a szczegóły odbioru i płatności ustalisz bezpośrednio z kupującym.
  • Ogłoszenie z kup teraz, widoczne na Allegro Lokalnie i Allegro, z szybkimi płatnościami, cennikiem dostawy i Programem Ochrony Kupujących.
  • Ogłoszenie z licytacją - popularna aukcja internetowa w nowym wydaniu: odbywa się na żywo, a gdy ktoś zalicytuje w ostatniej minucie - przedłużamy ją o 5 minut. Tutaj również dostępne są płatności online, cennik dostawy oraz Program Ochrony Kupujących.

W ogłoszeniach z kup teraz lub z licytacją pobieramy opłatę - 10% ceny sprzedaży (ale nie więcej, niż 50 zł). Opłatę pobierzemy dopiero, gdy wpłata od klienta trafi do sprzedającego - w przypadku płatności “z góry”, lub gdy kupujący wypełni formularz dostawy - w przypadku płatności przy odbiorze.

Na Allegro Lokalnie możesz mieć maksymalnie 50 aktywnych ogłoszeń. Ta liczba spokojnie pozwoli Ci prowadzić prywatną sprzedaż. Jeśli chcesz sprzedawać więcej, na Allegro.pl możesz wystawiać oferty bez ograniczeń - ale tylko na koncie firmowym. Sprawdź korzyści z posiadania konta firmowego.

Cenimy Twój czas, dlatego w Allegro Lokalnie ofertę dodasz zaledwie w 1 minutę! Liczy się również wygoda. Przedmiot wystawisz zarówno przez stronę, jak i przez aplikację mobilną Allegro - tę samą, w której robisz zakupy.

Szukasz unikalnych przedmiotów? Tutaj je znajdziesz

Allegro Lokalnie to setki tysięcy przedmiotów, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Możesz szukać ofert w swojej okolicy lub w całym kraju. Łatwo skontaktujesz się ze sprzedającym za pomocą wygodnego czata - zapytasz w nim o szczegóły, ustalisz cenę i sposób odbioru. To rozwiązanie daje również możliwość rezerwacji przedmiotu za zgodą sprzedającego.

W przypadku ogłoszeń z kup teraz oraz wygranych licytacji, za zakupy zapłacisz online i podasz dane do wysyłki lub umówisz się na odbiór osobisty ze sprzedającym. W rzadkich przypadkach kiedy coś pójdzie nie tak, będzie można skorzystać z Programu Ochrony Kupujących. Zwróć uwagę, że podczas zakupów na Allegro Lokalnie sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu przedmiotu - takie prawo przysługuje Ci tylko podczas zakupów u przedsiębiorców.

Od dziś sprzedający na kontach zwykłych mogą wystawiać przedmioty na sprzedaż wyłącznie na Allegro Lokalnie, za wyjątkiem sprzedających na kontach określonych w tym dokumencie. Jednocześnie poszerzamy ten wyjątek o sprzedających w kategorii Motoryzacja, którzy spełniają warunki opisane w powyższym dokumencie.

Dowiedz się więcej o Allegro Lokalnie
Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro