gdzie?

3 grudnia 2019, 13:21

Allegro Ads - bonus na start!

Allegro Ads - bonus na start!

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem działań reklamowych w Allegro Ads? Dla nowych użytkowników przygotowaliśmy promocję bonusową!

Z tego artykułu dowiesz się:

  • czym jest Allegro Ads?
  • jak otrzymać bonus na start?

Czym jest Allegro Ads?

Allegro Ads to reklama Twoich ofert na Allegro. Oddajemy do Twojej dyspozycji panel reklamowy, w którym samodzielnie ustawisz, co, za ile i kiedy chcesz promować. Możesz również wykorzystać Ads Express, zakładkę - która zapewni Ci w pełni zautomatyzowane działania reklamowe i pozwoli zaoszczędzić czas na konfigurację kampanii.

Oferty sponsorowane to rozwiązanie, które polecamy w kampaniach nastawionych na sprzedaż. Twoje oferty mają szansę pojawić się w najpopularniejszych miejscach na Allegro, m.in. jako dwie pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania. W tym przypadku płacisz wyłącznie za kliknięcie w Twoją ofertę, czyli kiedy ktoś kliknie w Twoją ofertę i przejdzie na jej stronę.

Jak otrzymać bonus na start?

Jeśli po raz pierwszy uruchomisz kampanię Ofert sponsorowanych albo włączysz kampanię w zakładce Ads Express i w ciągu 30 dni zainwestujesz 150 zł, otrzymasz 300 zł na kontynuację działań. Sprawdź regulamin promocji.

W poniższym filmie znajdziesz więcej informajci o Allegro Ads:

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro