1 z 15

DESIGNERSKA TOREBKA JEDNOROŻEC GLAM MUST HAVE !!!

od
maggddzia
59,00
Przesyłka płatna z góry
List polecony ekonomiczny12,00 zł
sprawdź szczegóły
Kolor/wzór
Liczba sztuk
z 47 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Wielkość:
  Mała (nie mieszcząca A4)
 • Marka:
  Inna marka
 • Płeć:
  Produkt damski
 • Dostawa z Polski:
  nie
 • Materiał dominujący:
  skóra ekologiczna
 • Kolor okuć:
  nie dotyczy
 • Kolor:
  biały, niebieski, różowy, żółty, złoty, wielokolorowy

Opis

MUST HAVE TEGO SEZONU - TOREBKA JEDNOROŻEC

Z taką torebką nie przejdziesz niezauważona, niespotykany, oryginalny wzór. Po prostu musisz ją mieć! Polecamy serdecznie i zapraszamy do galerii poniżej!

 Uwaga: na tej aukcji różowy jednorożec

Trzy kolory do wyboru:

 • niebieski jednorożec
 • różowy jednorożec
 • złoty jednorożec

WYMIARY Torebki: 25cm x 8cm x 27cm

Pozostałe kolory dostępne na innych naszych aukcjach.

Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Harbin, Chiny

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
12,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
33-34 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Dodatkowe informacje

Prezentowany na aukcji produkt wysyłany jest bezpośrednio od producenta/dostawcy zza granicy na wskazany przez Państwa adres przesyłką rejestrowaną (chyba, że posiadamy dany produkt na stanie). Czas realizacji zamówienia wynosi od 10 do 40 dni roboczych (najczęściej jednak 3-5 tyg.). Szczegółowe informacje znajdą Państwo w zakładce "O sprzedającym".

Płatności
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Fairytale Magdalena Wincenciak
Niezapominajek 1B / 7
30-239 Kraków
Dodatkowe informacje

 Jeżeli za naszym pośrednictwem zakupią Państwo towar, zapewniamy również obsługę reklamacyją - jeśli np towar został uszkodzony w transporcie, lub np jeśli rozmiar nie jest zgodny z tym, na który otrzymaliśmy zlecenie zamówienia. W takim wypadku, będziemy prosić Państwa o zdjęcie reklamowanego towaru wraz z kopertą, na której widoczony jest Państwa adres.

O reklamacji danego towaru powinni nas Państwo powiadomić w ciągu 5 dni od zaistnienia zdarzenia reklamacyjnego. 

O wyniku reklamacji informujemy Państwa mailowo, najczęściej do 3 dni, a maksymalnie do 10 dni.  

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Fairytale Magdalena Wincenciak
Niezapominajek 1 B / 7
30-239 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

 Zwroty i odsprzedaż towaru: ze względu na to, że nasi Klienci są dla nas cenni i bardzo zależy nam nam utrzymaniu jak najlepszych relacji, świadcząc usługi pośrednictwa (jak zaznaczamy w aukcji, towar wysyłany jest bezpośrednio od producenta/dystrybutora do Państwa, tak aby mógł mieć jak najbardziej atrakcyjną cenę), zobowiązujemy się do odkupienia towaru od Państwa, który nabyli Państwo za naszym pośrednictwem wraz z kosztami wysyłki w ciągu 14 dni od daty zakupu, jeśli towar nie spełni Państwa oczekiwań. W ciągu 4 dni przelewamy w.w kwotę na wskazany przez Państwa rachunek bankowy. Zbywany towar nie może nosić śladów użytkowania.  Oczywiście, mogą Państwo również sami odesłać towar do Azji bądź innego miejsca skąd nastąpiła dana wysyłka - w takiej sytuacji każdorazowo udostępniamy dane producenta/dystrybutora. Na zwrot towaru do dystrybutora/producenta również mają Państwo 14 dni.Środki za zwrot towaru, które otrzymamy od dystrybutora/producenta zobowiązujemy się przelać Państwu na wskazany rachunek bankowy w ciągu 4 dni od daty ich otrzymania. 

O sprzedającym
maggddzia
maggddzia

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,4/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od 13 lat i 4 miesięcy

Dane firmy

Magdalena Wincenciak
FAIRYTALE
Malwowa 13/7
30-611 Kraków
REGON: 180541265
NIP: 685-219-89-41

Kontakt

poniedziałek - piątek
10:00 - 18:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

1.Naszym zadaniem jest prezentacja oferty producentów/dystrybutorów i pomoc, pośrednictwo w nabyciu ich dla Państwa. 

2. Pośredniczymy finansowo w przekazaniu kwoty należnej producentowi/dystrybutorowi za towar oraz wysłanie produktu. Kwoty na rzecz producentów i dystrybutorów przekazujemy głównie w dolarach, poprzez nasz rachunek bankowy, robimy to na życzenie Klienta oraz w jego imieniu.

3.Kupując na aukcji jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na udostępnianie Państwa danych osobowych dystrybutorom/producentom, a także przewoźnikom, w tym firmom kurierskim oraz Poczcie Polskiej , w celach niezbęnych do realizacji złożonego zamówienia. 

4. Pośredniczymy przy transakcjach na rzecz dającego zlecenie lub do zawierania ich w jego imieniu. 

5. Klient składając ofertę na naszej aukcji, tym samym nabywa usługę pośrednictwa w zakupie towaru poza terenem Unii Europejskiej w jego imieniu. 

6.Za moment wykonania umowy uznaje się dostarczenie towaru pod wskazany adres przez Klienta.

7. Produkty, które Prezentujemy Państwu na naszych aukcjach są własnością producentów azjatyckich. 

8. Zdjęcia umieszczone w aukcjach są własnością producentów/dostawców azjatyckich.

9. Odpowiadamy za termin przekazania zlecenia do realizacji producentowi/dystrybutorowi oraz dopilnowujemy wysyłki towaru do Klienta. Czas dostawy jest zależny od przewoźników. 

10. Składamy zamówienie u producenta w imieniu i na rzecz kupującego w terminie do 4 dni roboczych. Najczęściej robimy to tego samego dnia lub w dniu następnym. 

11. Po upływie 40 dni roboczych lub wcześniej za naszą zgodą, można ubiegać się o zwrot kosztów pobranych za świadczenie naszej usługi wynikającej z jej nieprawidłowego przeprowadzenia. 

12. Do kupujcego należy zadbanie o odbiór przesyłki, przesyłki finalnie są dostarczane przez Pocztę Polską. Istnieje również możliwość śledzenia przesyłki na stronie WWW. Zgodnie z regulaminem Poczty Polskiej, Kupujący ma możlwość odbioru awiza w ciągu ok. 2 tyg od pierwszej próby doręcznia. W przypadku nieodebrania awiza przesyłka wraca z powrotem do Producenta//Dystrybutora. Nie odpowiadamy za nieodebrane przesyłki z winy Klienta. 

13. Po uprzednim kontakcie, na życzenie Klienta wystawiamy rachunki, które są dostępne w siedzibie firmy. Istnieje także możliwość wysłania ich pocztą lub drogą elektroniczną. 

14. Skład ceny końcowej zakupionego przez Państwa towaru, wchodzi cena samego towaru, który nabywamy od Producenta bądź Dystrybutora, cena transportu oraz cena usługi pośrednictwa. 

15. Jako dzień zawarcia umowy pomiędzy stronami uznajemy dzień otrzymania wpłaty od kontrahenta. 

16. Przyjmujemy głównie wpłatę przez " PayU" lub jeżeli sobie Państwo tego życzą wpłatę bezpośrednio na konto. 

17.  Każda sztuka zakupionego towaru od producenta/dystrybutora jest najczęsciej wysłana do Państwa w osobnej przesyłce.

18. Każdy kto korzysta z naszych usług, zobowiązany jest do zapoznania się oraz przestrzegania powyższych postanowień.

Regulacje celne: W przypadku zamówień na własny użytek cło i VAT nie występują: Zgodniez postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych zwolnione z należności celnychprzywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości (wysyłki komercyjne, np.rzeczy zmówione przez internet - zamówienie wysyłkowe) wysyłane bezpośrednio z państwatrzeciego do odbiorcy znajdującego się we Wspólnocie. Za „towary o niewielkiej wartości” uważasię towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EUR na przesyłkę.


PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH 


Administratorem danych osobowych przekazanych przez Kupującego podczas korzystania ze Sklepu jest Sprzedawca.


Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu: 

- Realizacji zamówienia - zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, jak np. wykonawcą i podwykonawcą naszych usług, spoza krajów Unii Europejskich,

-obsługi reklamacji, jeśli dokonywałeś/-aś reklamacji naszych, 

-obsługi odsprzedaży towaru/ odstąpienia od umowy, 

- realizacji obowiązków wynikających z przepisów obowiązującego prawa dotyczących kwestii podatkowych, finansowych, związanych z realizacją umowy, 

- realizacji innych umów, o ile doszło do ich zawarcia, niezależnie od formy i miejsca, 

- realizacji innych, prawnie usprawiedliwionych celów, w tym także jeżeli jest to niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń w postępowaniu sądowym, administracyjnym lub też innym postępowaniu pozasądowym. 

KIEDY PRZETWARZAMY TWOJE DANE OSOBOWE 

Przetwarzanie Twoich danych odbywać się będzie na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, która wyrażasz klikając w przycisk „kup teraz” na naszych aukcjach, co jest jednoznaczne z dokonaniem zakupu u nas w Sklepie, a także poprzez zadane pytanie w formularzu Allegro bądź bezpośrednio na nasz adres e-mail. Zakupy na naszych aukcjach są jednoznaczne z akceptacją naszego regulaminu. 


JAKIE DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY 

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie: imię, nazwisko, adres do wysyłki, adres stały w Serwisie Allegro (imię, nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miejscowość), numer telefonu komórkowego, adres email. 

KUPUJĄCY MA PRAWO:   

1.Dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania swoich danych osobowych,  usunięcia swoich danych osobowych,  

2. Żądania ograniczenia przetwarzania swoich danych,  

3. Żądania przeniesienia swoich danych osobowych, a także wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych z przyczyn związanych ze swoją szczególną sytuacją – wobec przetwarzania dotyczących go danych osobowych, opartego na art. 6 ust. 1 lit. f RODO (tj. na prawnie uzasadnionych interesach realizowanych przez administratora),

KLAUZULA INNFORMACYJNA


Dystrybutorzy/producenci/partnerzy, jako odrębni administratorzy danych osobowych, przetwarzają Państwa dane osobowe na podstawie ich prawnie uzasadnionego interesu lub zgody. Potwierdzają Państwo zapoznanie się z niniejszą inforamacją poprzez kliknięcie kup teraz.

Pozostałe informacje

Przesyłka wysyłana bezpośrednio od zagranicznego dostawcy-producenta na Państwa adres. Zamówienia realizowane są w ciągu 48 godzin roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie-więcej w regulaminie w zakładce „o sprzedającym”. Czas oczekiwania wynosi od 7-45 dni roboczych. Przesyłki zazwyczaj dochodzą od 3 do 7 tyg. 

Wyświetlenia:939
Numer oferty:6785850999
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro