Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

DESANTY III GEN. WOJSKOWE BUTY TAKTYCZNE EU 45,5

168,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 8,99 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Allegro Kurier24 InPost 15,87 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 200 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury

Opis

DESANTY III GENERACJI - WOJSKOWE BUTY TAKTYCZNE ROZMIAR EU 45,5

Oferta użytkownika Military24-pl

Jeżeli masz pytania - Napisz do nas lub dzwoń. Dołącz do grona zadowolonych klientów!

        DANE TECHNICZNE

 • Producent -  POLSKI
 • Wierzch: skóra naturalna, bukatowa wodoodporna.
 • Środek:  skóra podszewkowa biała
 • Podeszwa:  olejoodporna, twarda i sztywna
 • System montażu:  klejono-przeszywano-dublowany, wzmocniony gwoździami
 • System sznurowania:  haki umożliwiające szybkie sznurowanie butów  
 • Podeszwa: Antystatyczna, Kwaso- i zasado-odporne
 • Wyciągalna i wymienialna wkładka plastikowa
 • Ergonomicznie zaprojektowane

Dedykowane są służbom ochrony, żołnierzom oraz pasjonatom, znajdą zastosowanie we wszystkich warunkach.

Desanty wykonane na wzór (desantów-skoczków, trzewików wz. 919/MON) − typu obuwia stosowanego dawniej w Siłach Zbrojnych RP.

Desanty do użytku weszły w 1993 roku. Przeznaczone były pierwotnie dla wojsk desantowych, lecz trafiły do użytku także w innych typach jednostek. Obecnie zastąpione trzewikami letnimi - model 926.

Charakteryzują się czarnym kolorem i wysoką cholewką sięgającą poza kostkę zakończoną miękkim pikowanym kołnierzem. Trzewiki są sznurowane. Język jest wszyty w systemie miechowym. W trzewikach zastosowano grube podeszwy gumowe (olejoodporne i antypoślizgowe)

Dedykowane są służbom ochrony, żołnierzom oraz pasjonatom, znajdą zastosowanie we wszystkich warunkach. W butach dodatkowo znajdują się wkładki przeciwpotne zapewniające stopom znakomitą wygodę. Buty doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach terenowych i atmosferycznych

Przeznaczone są nie tylko dla Wojska ale i dla Harcerstwa, Agencji Ochrony, Survivalu, czy codziennej pracy. Buty wykonane są w Polsce i tylko z polskich produktów.

Gwarancja producenta 24 miesiące.

Dostawa i płatność
od 8,99 zł

Lokalizacja: M A L B O R K, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u Military24-pl za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2
czas realizacji
3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Kurier24 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
15,87 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
5
czas realizacji
3-4 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

 

Gwarancji, rękojmi podlegają wady ukryte produktu wynikające z błędów  materiałowych lub procesu produkcyjnego. Oznacza to jednocześnie, że  gwarancji, rękojmi nie podlegają wszelkie uszkodzenia mechaniczne  (rozdarcia, obtarcia, rozcięcia itp.) oraz uszkodzenia spowodowane  niedbałym lub niewłaściwym, niezgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem  (suszenie obuwia na promiennikach ciepła, pranie itp.)

Wszystkie  zakupione towary podlegają gwarancji przy sprzedaży, tzn. gwarancji  producenta. Wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na  odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi. Jednakże w razie  wykonywania przez kupującego uprawnień z gwarancji bieg terminu do  wykonania uprawnień z tytułu rękojmi ulega zawieszeniu z dniem  zawiadomienia sprzedawcy o wadzie. Termin ten biegnie dalej od dnia  odmowy przez gwaranta wykonania obowiązków wynikających z gwarancji albo  bezskutecznego upływu czasu na ich wykonanie.


GWARANCJA  PRODUCENTA jest określona na dany okres od daty zakupu (na podstawie  karty gwarancyjnej lub / z dokumentem zakupu – paragon, faktura). Jeżeli  w dokumencie gwarancyjnym nie zastrzeżono innego terminu, termin  gwarancji wynosi 24 miesiące liczone od dnia, kiedy rzecz została  kupującemu wydana. Potwierdzeniem udzielenia gwarancji przy sprzedaży,  jest wydany kupującemu dokument zakupu.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Military24-pl
Litewska 6
82-200 Malbork
Dodatkowe informacje

 

SPOSÓB ZŁOŻENIA REKLAMACJI: 


A) Kupujący może  składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem allegromilitary24@wp.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy: Military24-pl ul. Litewska 6 82-200 Nowa Wieś Malborska


B)  Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię,  nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia Umowy  stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem  żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


Jeżeli  podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed  rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego  reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w  prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany  przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.


14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Military24-pl
Litewska 6
82-200 Nowa Wieś Malborska

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

POUCZENIE O PRAWIE DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY KUPNA-SPRZEDAŻY 

Na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta 
(Dz.  U. 2014 r., poz. 827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może  od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od  dnia wydania rzeczy. 

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy  należy wysłać drogą pocztową na adres siedziby, lub drogą elektroniczną  na adres e-mail: allegromilitary24@wp.pl

Termin 14-sto dniowy, liczy  się od dnia wydania rzeczy, rozumianego jako objęcie rzeczy w posiadanie  przez konsumenta lub wskazaną przez konsumenta osobę trzecią inną niż  przewoźnik. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o  odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni, w stanie  niezmienionym. 

Konsument ponosi odpowiedzialność za  zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób  wykraczający poza konieczny dla stwierdzenia charakteru, cech i  funkcjonowania rzeczy. 
Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu)  towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez  podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy, ponosi konsument. 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) 


Adresat do Zwrotów: 
Military24-pl
ul Litewska 6 
82-200 Nowa Wieś Malborska 

Ja  ........................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od  umowy sprzedaży następujących

rzeczy..................................................... Data  zawarcia umowy ............................ Imię i nazwisko

...............................................Adres  ........................................................................  Nr konta bankowego do

zwrotu................................................................................................................................................................... 
Podpis (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) Data…….............................................. 


Koszt  zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy: W przypadku odstąpienia  od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztu odesłania Towaru. Odstąpienie od  umowy nie będzie możliwe w poniższych przypadkach: 
Prawo odstąpienia  od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu  (konsumentowi) w odniesieniu do umów: - o świadczenie usług, jeżeli  przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który  został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy; - w  której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad  którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić  przed upływem terminu do odstąpienia od umowy; - w której przedmiotem  świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według  specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego  zindywidualizowanych potrzeb; - w której przedmiotem świadczenia jest  rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności  do użycia; 
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz  dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania  nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów  higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - w  której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze  względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi  rzeczami; - w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe,  których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których  dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość  zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli; - w

której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał  w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca  świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument  żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do  wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy  przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy; -  w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne  albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu,  jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; - o dostarczanie  dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę; -  zawartej w drodze aukcji publicznej; - o świadczenie usług w zakresie  zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu  samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami  rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono  dzień lub okres świadczenia usługi; - o dostarczanie treści cyfrowych,  które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie  świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem  terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez  przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy. 

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur: 

Kupujący  będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu  rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w  sądzie właściwym dla miejsca zamieszkania. Informacje o sposobie  dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: http://www.uokik.gov.pl, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich. 


O sprzedającym
Military24-pl
Military24-pl
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

90

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

MIKOŁAJ KOPERSKI
Military24pl Mikołaj KOPERSKI
LITEWSKA 6
82-200 NOWA WIEŚ MALBORSKA
REGON: 369046387
NIP: 579-226-44-20

Kontakt

 • 511 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
09:00 - 14:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Military24-pl  to gwarancja nowej jakości w dziedzinie sprzedaży militariów. Jesteśmy profesjonalnym sprzedawcą. W naszej ofercie znajdziesz najlepszy sprzęt tj jak: odzież i obuwie gotowe do realizacji Twoich pasji w dziedzinach takich jak: Militaria, Survival, Outdoor, Off-Road, Paintball, ASG.

Nasza ekipa składa się z osób profesjonalnie podchodzących do swojej pracy. Świadczymy fachowe porady i indywidualną pomoc w doborze produktów. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i zawsze chętnie służymy naszą wiedzą pomocą oraz doświadczeniem.


Jesli masz wątpliwości lub potrzebujesz fachowej porady co do wyboru lub doboru właściwego rozmiaru - skontaktuj się z nami. 

Nasz Expert jest do dyspozycji:

w godz. 9.00 - 17.00  w dni robocze  w sobotę w godz. 9.00 - 14.00   

tel. 511 163 190

e-mail : allegromilitary24@wp.pl        czynny 24h


Staramy się maksymalnie sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy na nasze aukcje 


Rodzaje płatności:     

 • Pay-U (wewnętrzny system płatności Allegro)
 • Przelewy 24   
 • Ręczny przelew bankowy 
 • Za pobraniem (płatność gotówką kurierowi)


Koszty Wysyłek Zwrotnych do Klienta w ramach Wymiany Towarów !!!      

 • 15 zł - kurier
 • 13 zł - paczkomat 

UWAGA !!!  Cena 8,60 jest ceną serwisu allegro i nie jest ceną wiążącą przy zwrocie przedmiotu do klienta wymienianego przedmiotu. 


Dane do przelewu bankowego: 

Military24-pl  ul. Litewska 6  82-200 Nowa Wieś Malborska     

NIP: 5792264420  REGON: 369046387   

Nr konta :   63 1870 1045 2078 1024 9706 0001


UWAGA WAŻNE:   W tytule przelewu prosimy podawać Państwa nazwę użytkownika allegro i nazwisko. Zastosowanie się do powyższej prośby znacznie przyśpieszy rozliczenie i wysyłkę. Sprzedawca zobowiązuje się do dostarczenia rzecz bez wad, z wyłączeniem wad wskazanych w ofercie sprzedaży. W przypadku braku informacji odnośnie wyboru koloru/rozmiaru - towar wysyłamy losowo.

Pozostałe informacje

Kupując na naszych aukcjach nie musicie Państwo martwić się o wymianę, jeżeli nie traficie z rozmiarem możecie to łatwo i sprawnie jej dokonać. Do każdej paczki dołączamy Formularz Wymiany który wystarczy wypełnić i wraz z towarem wysłać na nasz adres: 

Wyświetlenia:15
Numer oferty:7080890606
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry