Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Dekoracja obrazek baby shower grafika dziecięca

49,00 zł
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 7,99 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Bohater:
  inny
 • Płeć:
  Dziewczynki

Opis

Opis przedmiotu

Dekoracja ścienna idealna do pokoju dziecięcego, oryginalny prezent na baby shower. Ręcznie malowana farbami kredowymi. Wymiary 29x27 cm

Zwroty i reklamacje
Informacje dodatkowe
Dostawa i płatność
od 7,99 zł

Lokalizacja: Psarskie, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3-4 dni robocze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
7,99 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
3 dni robocze

Płatności

Faktura

Nie wystawiam faktury
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok

Adres do reklamacji

Lolo's Craft Karolina Warzecha
Jaśminowa 29
63-100 Psarskie
Dodatkowe informacje

 

Jak zgłaszać reklamację?

Gwarant zapewnia  Kupującemu wysoką jakość i prawidłowe funkcjonowanie mebli, po warunkiem  gdy będą one właściwie zmontowane i ustawione, oraz

użytkowane  zgodnie z ich przeznaczeniem. W razie wystąpienia w meblu wady, Gwaranta  zobowiązuje się do stosowanego świadczenia gwarancyjnego, według zasad  określonych poniżej.

1. Gwarancja obejmuje  wyroby sprzedane na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i znajdujące się  na tym terytorium w czasie załatwiania reklamacji.

2.  Gwarant zapewnia należytą jakość mebli przy zachowaniu zasad ich  użytkowania zgodnie z przeznaczeniem w okresie 24 miesięcy od daty ich  sprzedaży konsumentowi.Okres objęty gwarancją rozpoczyna się od momentu  wydania mebli Kupującemu. Data wydania mebli jest umieszczona na  dowodzie sprzedaży, którym jest paragon lub faktura. 

3.  Podstawą rozpatrzenia reklamacji przez Gwaranta jest przedstawienie  przez Kupującego prawidłowo wypełnionej karty gwarancyjnej lub dowodu  sprzedaży mebli. 

4. Reklamacja na wady  objęte gwarancją Kupujący składa w formie pisemnej*Sprzedawcy w terminie  nie dłuższym niż 14 dni od daty ujawnienia wady.
* lub drogą elektroniczną, wiadomość e-mail z opisem wady i załączonymi fotografiami uszkodzonych elementów.

5.  Rozpatrzenie reklamacji nastąpi w terminie 14 dni od daty zgłoszenia  reklamacji Gwarantowi na piśmie lub drogą poczty elektronicznej.

6. Realizacja reklamacji w drodze nieodpłatnej naprawy nastąpi do 30 dni roboczych od daty jej rozpatrzenia.

7. Termin rozpatrzenia i realizacji reklamacji może ulec przedłużeniu w wypadku braku materiałów.

8. Sposób realizacji reklamacji w przypadku, gdy wada stwierdzona podczas rozpatrzenia jest:

1) usuwalna: tylko w warunkach fabrycznych-reklamacja będzie załatwiona w drodze naprawy w zakładzie Gwaranta,

2) nieusuwalna lub jej usunięcie miało by wpływ na walory funkcjonalne lub estetyczne-reklamacja będzie załatwiona w drodze:

a) obniżenia ceny mebla, w którym stwierdzono wadę,
b) wymiany mebla na nowy, wolny od wad. 

9.  Jeżeli Kupujący uniemożliwi dokonanie naprawy wad usuwalnych, uważa się  ,że zrezygnował z uprawnień wynikających z niniejszej karty  gwarancyjnej. 

10. W przypadku zgubienia dowodu sprzedaży mebla kupujący traci uprawnienia wynikające z gwarancji.

Gwarancją nie są objęte

1.  Zabrudzenia, efekty niewłaściwych prób czyszczenia, jak również szkody  spowodowane przez zwierzęta domowe i uszkodzenia mechaniczne powstałe w  wyniku niewłaściwego użytkowania takiego jak siadanie lub stawanie na  płytę zagłówka, podłokietniki, oparciach, pojedynczych listach  sprężynujących.

2. Zmiany wynikające z napraw lub przeróbek mebli wykonywanych przez lub na zlecenie Kupującego.

3.Uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwego bądź nieostrożnego przewozu, przenoszenia mebli od Gwaranta.

4. Wady  i uszkodzenia w wyniku, których obniżono cenę wyrobu.

5. Cechy typowe dla wyrobu i materiałów, z których jest on wykonany  wskazane w punkcie "Charakterystyka wyrobu".

6. Brak ilościowe elementów i akcesoriów stwierdzone po 1 dniu od dostawy.

7. Zmiany zachodzące naturalnie w wyniku eksploatacji mebla.

8. Zróżnicowane zużycie spowodowane nierównomierną eksploatacją poszczególnych powierzchni.

9.  Różnice w twardości i wysokości pojedynczych elementów i podzespołów,  uwarunkowane rozwiązaniami konstrukcyjnymi jak również wielkością  poszczególnych elementów.

10. Pofałdowania różnorodności powierzchni mebla wynikające z zaprojektowanych cech wzoru.

11. Różnice w strukturze w odcieniu elementów drewnianych mebla.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Lolo's Craft Karolina Warzecha
Ul. Jaśminowa 29
63-100 Psarskie

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zasady zwrotu produktu


1. Sprzedający informuje kupującego, iż kupujący ma prawo odstąpienia od niniejszej umowy w terminie 14 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny. 2. Celem skorzystania przez kupującego z prawa odstąpienia od umowy, kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. kierując do sprzedającego przedmiotowe oświadczenie w sposób wskazany w § 2 ust. 3 pkt a – b). 3. Kupujący może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy korzystając przy tym z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednakże nie jest to obowiązkowe. Formularz odstąpienia od umowy stanowi załącznik 1 do niniejszego regulaminu 4. Termin o którym mowa w § 6 ust. 2 uważa się za zachowany w przypadku wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy przed upływem tego terminu. 5. W przypadku skutecznego odstąpienia przez kupującego od umowy umowa uważana jest za niezawartą, a sprzedający zwróci kupującemu wszystkie otrzymane od sprzedającego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym sprzedający został poinformowany o decyzji kupującego o wykonaniu prawa odstąpienia od zawartej umowy. Sprzedający dokona zwrotu otrzymanych płatności przelewem kierując wpłatę na konto wskazane przez kupującego na piśmie bądź mailem ewentualnie przekazując kupującemu pieniądze w inny wskazany przez kupującego sposób. Wszelkie koszty wynikające ze zwrotem wpłaconych przez kupującego kosztów ponosi sprzedający. 6. W przypadku wykonania prawa odstąpienia od umowy kupujący obowiązany jest odesłać rzecz sprzedającemu niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym kupujący poinformował sprzedającego o odstąpieniu od zawartej umowy. Termin ten uważa się za zachowany jeżeli kupujący odeśle sprzedającemu rzecz przed upływem 14-sto dniowego terminu. 7. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z rzeczy w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. 8. Kupujący ponosi tylko rzeczywiście poniesione koszty zwrotu. ZAŁĄCZNIK NR 1. (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) – Adresat [w tym miejscu przedsiębiorca powinien wpisać nazwę przedsiębiorcy, pełny adres pocztowy oraz, o ile są dostępne, numer faksu i adres e-mail] – Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*) /o świadczenie następującej usługi(*) – Data zawarcia umowy(*) /odbioru(*) – Imię i nazwisko konsumenta(-ów) – Adres konsumenta(-ów) – Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) – Data (*) - Niepotrzebne skreślić.

O sprzedającym
caroolcia
caroolcia
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

17

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Karolina Warzecha
Lolo's Craft Karolina Warzecha
Psarskie, ul. Jaśminowa 29
63-100 Psarskie
REGON: 363517868
NIP: 783-158-43-49

Kontakt

Wyświetlenia:44
Numer oferty:6911005770
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry