DEDRA H1126E TARCZA DIAMENTOWA DO GLAZURY 250/25,4

od Super Sprzedawcy _topmarket_pl_
54,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
12,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
15,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 10 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Producent:
  Dedra
 • Zastosowanie:
  ceramika
 • Rodzaj tarczy:
  tnąca
 • Średnica otworu:
  25,4mm
 • Średnica tarczy:
  250mm

Opis

DEDRA to renomowany producent narzędzi, istniejący na polskim rynku od 1991 roku. Produkty marki DEDRA cechuje wysoka jakość wykonania oraz niezawodność. W ofercie marki znajduje się szeroka gama narzędzi, pił do drewna i glazury, narzędzi i akcesoriów glazurniczych, pił tarczowych oraz narzędzi pneumatycznych.

Tarcza diamentowa ciągła specjalna DEDRA H1126E 250mm/25,4mm

Tarcza diamentowa z wieńcem ciągłym zaprojektowana specjalnie do cięcia płytek glazurniczych.

Zwiększona wielkość ziarna diamentu osadzonego w osnowie wieńca tnącego, pozwala na uzyskanie mniejszego zużycia tarczy przy jednoczesnym zwiększeniu szybkości cięcia.

średnica tarczy: 250 mm

średnica otworu tarczy: 25,4 mm

grubość tarczy: 1,9 mm

waga: 0,7 kg

Tarcza diamentowa ciągła specjalna do cięcia płytek glazurniczych, gresu, klinkieru.

Dane techniczne:

średnica tarczy: 250 mm

średnica otworu tarczy: 25,4 mm

grubość tarczy: 1,9 mm

waga: 0,7kg

Dostawa i płatność
od 12,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
12,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
4
czas realizacji
1-2 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców
Dodatkowe informacje

 

Sprzedawca odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Większość oferowanych towarów posiada gwarancję autoryzowanego  serwisu gwaranta (producenta, importera lub dystrybutora). Do wyjątków  należą preparaty chemiczne, materiały pędne i eksploatacyjne.

Problemy techniczne mogą być rozwiązane przez autoryzowane przez  gwaranta placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują  się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej gwaranta.

Zobowiązanie gwarancyjne producenta, importera lub dystrybutora nie  ogranicza żadnych ustawowych uprawnień Nabywcy, w tym, z tytułu rękojmi.

Reklamacje, wynikające zarówno z uprawnień gwarancyjnych jak i z tytułu rękojmi, można składać można składać poprzez formularz reklamacyjny, listownie lub osobiście w punkcie odbioru osobistego. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

magazyn Polam Trade
Łopuszańska 49
02-232 Warszawa
Dodatkowe informacje

Sprzedawca odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. Większość oferowanych towarów posiada gwarancję autoryzowanego serwisu gwaranta (producenta, importera lub dystrybutora). Do wyjątków należą preparaty chemiczne, materiały pędne i eksploatacyjne. Problemy techniczne mogą być rozwiązane przez autoryzowane przez gwaranta placówki serwisowe na terenie Polski, których adresy znajdują się na karcie gwarancyjnej i/lub na stronie internetowej gwaranta. Zobowiązanie gwarancyjne producenta, importera lub dystrybutora nie ogranicza żadnych ustawowych uprawnień Nabywcy, w tym, z tytułu rękojmi. Reklamacje, wynikające zarówno z uprawnień gwarancyjnych jak i z tytułu rękojmi, można składać drogą elektroniczną na adres: reklamacje@polamtrade.pl, listownie lub osobiście w Punkcie Odbioru Osobistego. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

magazyn Polam Trade
Łopuszańska 49
02-232 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Nabywca, będący konsumentem (czyli osobą fizyczną zawierającą umowę kupna w celach niezwiązanych bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową), w przypadku umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od zawartej umowy kupna towaru w sklepie topmarket-pl-dom, bez podania jakiejkolwiek przyczyny, w ciągu 14 dni od daty otrzymania zamówionego produktu. Z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i towary, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić (szczegółowe informacje w Załączniku do Regulaminu). Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Nabywca musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć pisemnie na adres siedziby Sprzedającego lub na adres e-mail: narzedzia@polamtrade.pl. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy można złożyć na formularzu, którego wzór dostępny jest w Załączniku do Regulaminu. Po otrzymaniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy Sprzedający potwierdzi ten fakt Nabywcy oraz wskaże adres odesłania produktu. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Nabywca wyśle informację Sprzedającemu dotyczącą wykonania przysługującego prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwraca wszystkie otrzymane od Nabywcy płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Nabywcę sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji Nabywcy o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy sprzedaży. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez Nabywcę w pierwotnej transakcji, chyba że Nabywca wyraził zgodę na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Nabywca jest zobowiązany odesłać lub przekazać Sprzedającemu rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedającego o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Nabywca odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. W przypadku odstąpienia od umowy Nabywca ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktów. Wysokość tych kosztów uzależniona jest od wagi rzeczywistej lub gabarytowej produktów. Nabywca ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Sprzedający nie przyjmuje przesyłek odsyłanych za pobraniem.

O sprzedającym
_topmarket_pl_
_topmarket_pl_

99,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,9/5
CZAS WYSYŁKI
4,9/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 4 lat i 6 miesięcy

Dane firmy

Polam Trade Sp. z o.o.
Al. Krakowska 39
05-090 Raszyn
REGON: 001322013
NIP: 521-012-17-64

Kontakt

 • 22 ******* (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Właścicielem sklepu _topmarket_pl_ jest firma Polam Trade, istniejąca na rynku od ponad 20 lat. Oferta firmy w każdym z oferowanych segmentów produktowych, zawiera wyroby renomowanych producentów.  Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej, zawarcie licznych umów dystrybucyjnych, magazyn produktów, w którym można odebrać zakupione towary, umożliwia nam budowanie atrakcyjnej oferty oraz sprawne i terminowe realizowanie transakcji.  W sklepie _topmarket_pl_ oferujemy produkty z naszego działu Dom i Ogród, w tym: kosiarki do trawy, kosy spalinowe, myjki ciśnieniowe oraz wiele innych. Sprzedaż za pośrednictwem konta allegro _topmarket_pl_ prowadzona jest przez Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie przy Al. Krakowskiej 39, wpisaną do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000295952, posiadającą kapitał zakładowy w wysokości 260.000 PLN oraz NIP 521-012-17-64.

Pozostałe informacje

Właścicielem sklepu _topmarket_pl_ jest firma Polam Trade, istniejąca na rynku od ponad 20 lat.

Oferta firmy w każdym z oferowanych segmentów produktowych, zawiera

wyroby renomowanych producentów. Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży

internetowej, zawarcie licznych umów dystrybucyjnych, magazyn produktów, w którym można odebrać zakupione towary, umożliwia nam budowanie atrakcyjnej oferty oraz sprawne i terminowe realizowanie transakcji.

W sklepie _topmarket_pl_ oferujemy produkty z naszego działu Dom i Ogród, w tym: kosiarki do trawy, kosy spalinowe, myjki ciśnieniowe oraz wiele innych.  

Sprzedaż za pośrednictwem konta allegro _topmarket_pl_ prowadzona jest przez Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie przy Al. Krakowskiej 39, wpisaną do  rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000295952, posiadającą kapitał zakładowy w

wysokości 260.000 PLN oraz  NIP 521-012-17-64.

1. Strony transakcji

Nabywcą dokonującym zakupów na koncie _topmarket_pl_ jest pełnoletnia

osoba fizyczna lub prawna.

Sprzedającym - dokonującym sprzedaży produktów zawartych na koncie _topmarket_pl_ jest firma: Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie (05-090) przy Al. Krakowskiej 39, posiadająca kapitał zakładowy w wysokości 260.000 PLN, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem  KRS 0000295952. REGON 001322013, NIP 521-012-17-64.

Klienci mogą kontaktować się ze sklepem pod numerem tel. 22 314 93 71 lub poprzez e-mail: narzedzia@polamtrade.pl.

Reklamacje prosimy zgłaszać na adres: reklamacje@polamtrade.pl lub telefonicznie: 22 314 93 78

2. Przedmioty transakcji

Przedmiotami transakcji są produkty przedstawione w ofercie konta _topmarket_pl_ w chwili składania zamówienia.

Wszystkie podane ceny wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Wszystkie produkty są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

Produkty mogą posiadać gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Czas gwarancji każdego produktu widnieje w jego opisie.

Niektóre z produktów mogą być dostępne na zamówienie, wówczas taka informacja pojawi się w opisie produktu.

3. Formy płatności

1. Gotówka przy osobistym odbiorze towaru w Punkcie Odbioru:magazyn Polam Trade, ul. Łopuszańska 49 w Warszawie.

2. Pobranie kurierskie (COD) przy dostawie zamówionego towaru.

3. Przelewem na konto: ING Bank Śląski 70 1050 1012 1000 0090 8023 8505 (dane do przelewu: Polam Trade Sp. z o.o., Al. Krakowska 39, 05-090 Raszyn).

Czas oczekiwania na wpłatę wynosi do 10 dni. Po tym czasie transakcja zostaje anulowana a sklep występuje do serwisu allegro o zwrot prowizji.

4. Płatność PayU - płatność przelewem za pośrednictwem serwisu Allegro.

4. Dostawy i transport

Na terenie całej Polski dostawy realizowane są firmą kurierską DPD. Czas dostawy, w dni robocze, wynosi od 24 do 48 godzin.

Firma  kurierska dostarcza paczki z reguły w godzinach 9-16. Pracownik firmy kurierskiej nie ma obowiązku kontaktowania się z Klientem przed dostawą.

W przypadku dostawy produktów powyżej 31,5 kg kurier dostarcza przesyłkę tylko do drzwi budynku (domu, bloku). Oznacza to, że kurier nie ma obowiązku wniesienia towaru i może pozostawić go przed budynkiem lub na życzenie Klienta zabrać do magazynu, jeśli odbiorca nie ma możliwości

zorganizowania wniesienia przesyłki. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowej usługi wniesienia, ale o jej realizacji decyduje firma kurierska.

Odbierając towar Nabywca jest proszony o sprawdzenie, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. W przypadku, gdy przesyłka posiada widoczne uszkodzenia, Nabywca powinien odmówić przyjęcia przesyłki, sporządzając z udziałem kuriera odpowiedni protokół (Protokół Szkody) oraz jak najszybciej skontaktować się ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Brak stwierdzenia nieprawidłowości w zakresie stanu jakościowego lub ilościowego przesyłki przy odbiorze

może mieć negatywny wpływ na wynik rozpatrzenia roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

Na terenie Warszawy i okolic towar dostarczamy również własnym transportem. Cena obejmuje wniesienie dostarczanych produktów do mieszkania i nie zależy od wielkości ani liczby paczek.

a) Strefa zielona:

koszt dostawy wynosi 59 zł, godziny dostawy: pn. - pt. 18:00 - 22:00.

b) Strefa czerwona:

koszt dostawy wynosi 99 zł, godziny dostawy ustalane są indywidualnie.

5. Paragony, faktury VAT

Do każdego zakupionego produktu dołączany jest paragon lub na życzenie

faktura VAT.

Aby otrzymać fakturę VAT należy, w momencie składania zamówienia, podać prawidłowe dane niezbędne do jej wystawiania.

Dokument zakupu (paragon lub faktura VAT) może być dostarczony drogą elektroniczną na podany przez Nabywcę adres poczty elektronicznej, lub na życzenie Nabywcy dołączony, w formie tradycyjnej, do przesyłki.

6. Postanowienia końcowe

Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.

Informacje dotyczące specyfikacji produktów pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów i są wykorzystywane wyłącznie do celów handlowych.

Administratorem danych osobowych jest Polam Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie

(05-090), Al. Krakowska 39, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS 0000295952, zwana dalej Spółką. Dane osobowe Klientów zbierane są w celu

obsługi i realizacji zamówień. Klientom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne (art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych).

Załącznik do Regulaminu

Wzór formularza odstąpienia od umowy:

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci

odstąpienia od umowy)

Polam Trade Sp. z o.o.

Al. Krakowska 39

05-090 Raszyn

narzedzia@polamtrade.pl

Ja

niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących

rzeczy

Data zawarcia umowy/odbioru  

Imię i nazwisko konsumenta

Adres konsumenta

Podpis konsumenta

(tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)

Data

UWAGA

Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na

odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych,

jeżeli opakowanie  zostało otwarte po dostarczeniu;

6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;

8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne

do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;

9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

11) zawartej w drodze aukcji publicznej;

Wyświetlenia:47
Numer oferty:6999629574
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry