Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

DALMIERZ LASEROWY PLR 50 C BOSCH kolor wyświetlacz

od Super Sprzedawcy adam_w_
399,00 zł
19,95 zł x 20 rat
12 monet
3 osoby kupiły 3 sztuki
Przesyłka płatna z góry
 • Przesyłka kurierska 14,00 zł
 • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost 8,59 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
 • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 309 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Maksymalny zasięg (m):
  31-60 [m]
 • Dokładność pomiaru (+/- mm):
  1,5
 • Uszkodzony:
  Nie

Opis

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Dalmierz laserowy PLR 50 C BOSCH
z funkcją poziomnicy cyfrowej, funkcją kątomierza,
z kolorowym wyświetlaczem, modułem Bluetooth oraz z dotykowym ekranem sterowania.
 • Zakres pomiarowy od 0,05 do 50 m
 • Dokładność pomiarowa 2,0 mm
 • Pomiar nachylenia kąta od 0° do 360°
 • Rodzaj zasilania 2 x bateria R3 (AAA)
 • Ciężar urządzenia 0,100 kg
 • Kolorowy wyświetlacz LCD
 • Wbudowany moduł Bluetooth
 • Dotykowy ekran sterowania
Ten produkt wysylamy w terminie 24 - 48 h

Dalmierz laserowy PLR 50 C BOSCH z funkcją poziomnicy cyfrowej i funkcją kątomierza, z kolorowym wyświetlaczem LCD i modułem Bluetooth oraz z dotykowym ekranem sterowania.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU

 • Duży ekran dotykowy z funkcją pomocy.
  Dalmierz firmy BOSCH model PLR 50 C to pierwszy dalmierz laserowy na rynku wyposażony w ekran dotykowy z funkcją pomocy. Wszystkie pomiary oraz wybrane funkcje, czy ustawienia są wybierane przy pomocy ekranu dotykowego co sprawia, że obsługa dalmierza jest bardzo prosta i intuicyjna, a wbudowana aplikacja pomocy pozwala na poznanie szczegółów obsługi bez konieczności korzystania z dołączonej do dalmierza drukowanej instrukcji obsługi.

 • Kolorowy, a przy tym bardzo czytelny wyświetlacz LCD 1,7".
  Dalmierz firmy BOSCH model PLR 50 C to pierwszy dalmierz laserowy na rynku wyposażony w kolorowy, a przy tym bardzo czytelny wyświetlacz LCD w rozmiarze 1,7". Wszystkie pomiary oraz wybrane funkcje, czy ustawienia są wyświetlane w bardzo przejrzysty sposób co sprawia, że obsługa dalmierza jest bardzo prosta i intuicyjna.

 • Wbudowany moduł Bluetooth.
  Moduł Bluetooth pozwala na radiową (bezprzewodową) transmisję danych do określonego urządzenia przenośnego, np. do smartfona, tabletu, czy laptopa, zaopatrzonego w interfejs Bluetooth. Aby w pełni wykorzystać zakres funkcji dalmierza połączonego z przenośnym urządzeniem użytkownicy mają do dyspozycji opracowaną przez firmę BOSCH darmową aplikację, którą można pobrać na stronie www.bosch.pl.

 • Szybkie i łatwe pomiary.

  Szeroki zakres pomiarowy i bardzo wysoka precyzja pomiaru.

  Dalmierz firmy BOSCH model PLR 50 C przeznaczony do szybkich, łatwych i co ważne, bardzo dokładnych pomiarów przy pomocy promienia laserowego. Za naciśnięciem przycisku mierzy długości, powierzchnie i kubatury, a wynik pomiaru ukazuje się na dużym, ciekłokrystalicznym wyświetlaczu dalmierza.

  Dalmierz PLR 50 C to jedyny dalmierz na rynku, dzięki któremu możemy dokonać pomiaru w zakresie od 5 centymetrów do 50 metrów (od 0,05m do 50m).

  Dalmierz PLR 50 C wykonuje pomiary z absolutną precyzją: na dystansie do 50 metrów mierzy długości z dokładności +/- 2,0mm. Wystarczy skierować promień lasera na punkt końcowy pomiaru, a jeśli po długości użytkownik zmierzy dodatkowo szerokość, wówczas urządzenie automatycznie obliczy powierzchnię pomieszczenia. Przy dodatkowym pomiarze wysokości, na wyświetlaczu pojawi się obliczona kubatura pomieszczenia.

 • Bardzo mały i odporny na uszkodzenia.

  Dalmierz laserowy PLR 50 C jest tak mały, że z powodzeniem zmieści się w kieszeni koszuli, czy spodni, a zawarte w wyposażeniu etui z trwałego i odpornego na uszkodzenia materiału można przypiąć do paska, dzięki czemu przyrząd zawsze znajduje się pod ręką. Miękkie powierzchnie chwytowe typu Softgrip sprawiają, że dalmierz nie tylko doskonale leży w dłoni, ale także chronią go przed uszkodzeniem w chwili upadku na twardą powierzchnię. Konstrukcja dalmierza sprawia, że jest on odporny na uszkodzenia nawet przy upadku na beton z wysokości 1 metra, a wysoka ochrona przed pyłem i wilgocią (IP 54) sprawia, że może być wykorzystywany w ciężkich warunkach budowlanych.

 • Prosta i instynktowna obsługa.

  Przy pomocy dalmierza PLR 50 C można szybko wykonać nawet do 95% wszystkich pomiarów odległości. Zrozumiałe symbole graficzne gwarantują prostą obsługę: użytkownik decyduje, czy ma zamiar mierzyć długość, powierzchnię czy kubaturę, a PLR 50 C w ciągu paru sekund wykonuje pomiar, wykorzystując do tego zaawansowaną technikę laserową.

 • Pomiar ciągły długości oraz funkcja Minimum/Maksimum.

  Dalmierz laserowy PLR 50 C posiada przełącznik pomiędzy zwykłym pomiarem długości, a pomiarem ciągłym. Pomiar ciągły wykorzystywany jest w celu precyzyjnego ustalenia pomiarów, dalmierz dodatkowo posiada funkcję Minimum/Maksimum, dzięki której szybko i łatwo można wytyczyć najkrótszą i najdłuższą odległość.

 • NOWOŚĆ – 5 zupełnie nowych funkcji.

  Dalmierz laserowy PLR 50 C posiada bardzo szeroki zakres funkcji matematycznych, oprócz standardowych funkcji takich jak: jednorazowy pomiar długości, ciągły pomiar długości, pomiar powierzchni, pomiar kubatury i pomiar wysokości budynku (pojedyncze twierdzenie Pitagorasa) posiada 5 zupełnie nowych funkcji:

  1. Podwójne twierdzenie Pitagorasa – do komfortowych pomiarów oraz pośrednie obliczania wysokości (np. budynku) w miejscach trudno dostępnych

  2. Podwójne łączone twierdzenie Pitagorasa – do pomiaru wysokości częściowych, (np. pomiar odległości między oknami między 1, a 2 piętrem budynku – pomiar wykonujemy stojąc przed budynkiem)

  3. Funkcja pomiaru trapezowego – wykorzystywane np. do pomiaru pochylenia dachu

  4. Funkcja timera (samowyzwalacza) – dzięki której możemy ustawić czas opóźnienia pomiaru od 1 do 60 sekund

  5. Funkcja tyczenia – do zaznaczania powtarzających się odległości.

 • NOWOŚĆ – pomiar kąta nachylenia.

  Dalmierz laserowy, poziomnica cyfrowa i kątomierz cyfrowy = w jednym urządzeniu.

  Dalmierz PLR 50 C to jedyny dalmierz na rynku, który został wyposażony w specjalny czujnik nachylenia 360°, dzięki któremu użytkownik ma możliwość jednym urządzeniem wykonanie dodatkowych pomiarów takich jak:

  - wyznaczenie poziomu

  - wyznaczenie pionu

  - wyznaczenie dowolnego kąta nachylenia w zakresie od 0° do 360°

  - wyznaczenie wszelkiego rodzaju spadków i pochyłości

 • Szybkie obliczanie całkowitej powierzchni ścian.

  Dalmierz laserowy PLR 50 C posiada bardzo unikalną funkcję umożliwiającą łatwy pomiar wielu powierzchni o tej samej wysokości. Wystarczy tylko raz zmierzyć wysokość pomieszczenia, następnie należy zmierzyć długość wszystkich ścian, a dalmierz PLR 50 C automatycznie policzy i poda sumaryczną powierzchnię ścian w pomieszczeniu. Funkcja ta jest bardzo przydatna takim fachowcom jak: glazurnicy, malarze, stolarze, szklarze, dekoratorzy wnętrz, tapeciarze, tynkarze, kosztorysanci, czy nadzorcy budowlani.

 • Sygnał dźwiękowy oraz funkcja podświetlenia i obracania wyświetlacza.

  Dalmierz laserowy PLR 50 C został wyposażony w specjalny sygnał dźwiękowy, który potwierdza każdą wykonaną operację. Dodatkowo użytkownik ma możliwość włączenia i wyłączenia sygnału dźwiękowego w dowolnym momencie.

  Dalmierz laserowy PLR 50 C posiada duży, ciekłokrystaliczny wyświetlacz wyposażony w funkcję podświetlenia w kolorze białym, co w dużym stopniu ułatwia wykonywanie pomiarów w miejscach zaciemnionych. Dodatkowo posiada funkcję automatycznego obracania wskazań na wyświetlaczu, wystarczy obrócić dalmierz o 90°, a wszystkie informacje wyświetlane na wyświetlaczu automatycznie zostaną obrócone.

 • Szeroki zakres wbudowanych funkcji matematycznych oraz funkcja pamięci.

  Podczas wykonywania pomiarów dalmierzowi PLR 50 C nie przeszkadzają nawet obiekty obce na linii pomiaru: funkcja pośredniego pomiaru długości pozwala użytkownikowi zmierzyć długość odcinka przy pomocy twierdzenia Pitagorasa, zaś funkcja dodawania pomiarów umożliwia rozszerzenie zakresu pomiarowego do 10000 metrów (10 kilometrów).

  Dzięki wbudowanej funkcji pamięci dalmierz pozwala na dodawanie i odejmowanie pomiarów oraz zapisanie i odczytanie wyników z pamięci. Zapisane wyniki pomiarów pozostaję w pamięci nawet po wyłączeniu dalmierza, usunięcie ich odbywa się tylko wtedy gdy chce tego użytkownik (poprzez wciśnięcie przycisku Clear).

 • Wybór płaszczyzny odniesienia – 3 punkty odniesienia.

  Przed rozpoczęciem pomiaru użytkownik ma możliwość wyboru odpowiedniej płaszczyzny odniesienia dla pomiaru. Może być nim przednia lub tylna krawędź dalmierza oraz pomiar do odchylonej płyty oporowej (np. do pomiarów z narożnika). Dalmierz automatycznie uwzględnia wybraną płaszczyznę odniesienia w dokonywanym pomiarze.

 • Długi czas pracy na jednym komplecie baterii.

  Dalmierz laserowy PLR 50 C zasilany jest trzema bateriami R3 1,5V (AAA), które pozwalają wykonać ponad 10.000 pojedynczych pomiarów lub ponad 2,5 godziny pomiaru ciągłego.

 • Najbardziej przydatny osprzęt dodatkowy w wyposażeniu.

  Wraz z dalmierzem laserowym PLR 50 C oferowanym na tej aukcji znajdują się:

  • opaska na przegub dłoni
  • pokrowiec ochronny wykonany z trwałej i odpornej na uszkodzenia tkaniny
  • komplet baterii zasilających - 3 x bateria R3 (AAA)


ZAPRASZAMY do zapoznania się z szeroką ofertą dalmierzy laserowych
firmy
BOSCH i firmy CST/berger.

DOSTAWA ZAWIERA:


- Dalmierz laserowy

- Opaskę na przegub dłoni
- Pokrowiec ochronny

- Komplet baterii zasilających
- Instrukcję obsługi w języku polskim
- Kartę gwarancyjną
- FAKTURĘ VAT (eFAKTURA)

Zakres pomiarowy od 0,05 do 50 m
Dokładnośc pomiarowa typowa +/- 2,0 mm
Najmniejsze wskazanie pomiaru na wyświetlaczu 0,1 mm
Zakres pomiaru nachylenia kąta od 0° do 360° (4 x 90°)
Dokładność pomiarowa kąta nachylenia

0,2°

Najmniejsze wskazanie nachylenia kąta na wyświetlaczu

0,1°

Czas pomiaru od 0,5 do 4,0 sekund
Typ lasera 635 nm, < 1 mW
Klasa lasera 2
Stopień ochrony przed pyłem i wodą IP 54
Ilość punktów odniesienia dla pomiaru 3
Automatyczny wyłącznik wiązki lasera po 20 sekundach bezczynności
Automatyczny wyłącznik dalmierza po 5 minutach bezczynności
Zasilanie 3 x bateria R3 (AAA)
Ciężar urządzenia 0,130 kg
Wymiary urządzenia 115 x 50 x 23 mm
FINALIZACJA ZAMÓWIENIA
WAŻNE INFORMACJE
mistama
Galeria zdjęc sklepu mistama.
kliknij, aby powiększyć

Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1500,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania): 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 20 równych miesięcznych rat w wysokości po: 75 zł. Warunki oferty: wg stanu na 1 marca 2018r. Umowa o pożyczkę zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. lub mBank S.A. lub Kreditech Polska sp. z o.o. pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. PayU S.A. współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Ofertą objęte są wybrane produkty na zasadach dostępnych na: https://na.allegro.pl/raty w okresie 01.07.2018 - 31.08.2018. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dostawa i płatność
od 8,59 zł

Lokalizacja: KIELCE, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
14,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost Darmowy zwrot
pierwsza sztuka
8,59 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1000
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Dodatkowe informacje

Przesyłki doręczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub INPOST Paczkomaty 24/7. Podane koszty wysyłki zawierają PEŁNE UBEZPIECZENIE. Doręczenie przesyłek następuje od 24 do 48 godzin. Po zakupie proszę wypełnić FOD - Formularz Opcji Dostawy. ZA WYSYŁKĘ ZAKUPIONYCH PRZEDMIOTÓW NA NASZYCH AUKCJACH PŁACISZ TYLKO RAZ !!! KAŻDĄ WYSYŁKĘ POTWIERDZAMY MAILEM !!! W mailu podajemy numer listu przewozowego oraz link do strony na której można monitorować status przesyłki.

Punkty odbioru

MISTAMA.COM spółka z o.o.
Warszawska, 312 B
25-414 Kielce
woj. świętokrzyskie
email: sklep3@mistama.com.pl
tel.: 662-403-404

 • poniedziałek - piątek 08:30 - 16:30
 • sobota 08:00 - 12:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru natychmiast
kontakt nie jest wymagany

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
36 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

36 miesięcy
Dodatkowe informacje

Zmiana systemu rejestracji 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia firmy BOSCH

Szanowni Państwo,

w dniu 09.12.2016 nastąpiła aktualizacja systemu rejestracji 3-letniej gwarancji. Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami:

- rejestracja gwarancji od powyższego terminu będzie się odbywać pod adresem www.bosch-professional.com/warranty; adres www.bosch-gwarancja.pl zachowa ważność przynajmniej do końca 2017 roku,

- logowanie do zaktualizowanego systemu jest możliwe z wykorzystaniem dotychczasowego adresu e-mail jako loginu, ale zostaną Państwo poproszeni o zmianę hasła,

- w związku ze startem nowego systemu zniesiona została konieczność rejestracji unikalnych kodów gwarancyjnych,

- zasady udzielania gwarancji i zakres napraw nie ulegają zmianie.

Po pierwszym logowaniu w nowym systemie prosimy o sprawdzenie poprawności danych osobowych i zarejestrowanych urządzeń w Państwa panelu użytkownika.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy pod adres: gwarancja@pl.bosch.com

Z poważaniem

MISTAMA SPÓŁKA Z O.O.

25-414 KIELCE, ul. Warszawska 312 B

Reklamacja
2 lata

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

MISTAMA.COM spółka z o.o.
Warszawska 312 B
25-414 Kielce
30 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

30 dni

Adres do zwrotu

MISTAMA.COM spółka z o.o.
Warszawska 312 B
25-414 Kielce

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. 

Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu.

Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
adam_w_
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

23482

 

54

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

MISTAMA.COM spółka z o.o.
ul. Warszawska 312 B
25-414 KIELCE
REGON: 001348337
NIP: 657-008-10-85

Kontakt

 • 662******** (pokaż)
 • 662******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:30 - 16:30
sobota
08:00 - 12:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

MISTAMA.COM spółka z o.o. to przedsiębiorstwo sponad 25-letnim doświadczeniem w branży narzędziowej.

Od  kwietnia 1988 roku, czyli od chwili powstania spółki, jej główną działalnością jest sprzedaż i serwis elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych oraz osprzętu dodatkowego w oparciu o najbardziej znane marki na świecie, takie jak: BOSCH, MAKITA, MAKTEC, SKIL, DREMEL, CST/BERGER.

Od  stycznia 2004 roku firma MISTAMA rozpoczęła sprzedaż elektronarzędzi i osprzętu dodatkowego za pośrednictwem portalu Allegro.pl, gdzie w ciągu 10-letniej działalności przeprowadziła ponad 200 tysięcy transakcji...

Pozostałe informacje

Zmiana systemu rejestracji 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia firmy BOSCH.

Szanowni Państwo,

W dniu 09.12.2016 nastąpiła aktualizacja systemu rejestracji 3-letniej gwarancji. Prosimy o zapoznanie się z najważniejszymi informacjami:

  

- rejestracja gwarancji od powyższego terminu będzie się odbywać pod adresem www.bosch-professional.com/warranty; adres www.bosch-gwarancja.pl zachowa ważność przynajmniej do końca 2017 roku,

- logowanie do zaktualizowanego systemu jest możliwe z wykorzystaniem dotychczasowego adresu e-mail jako loginu, ale zostaną Państwo poproszeni o zmianę hasła,

- w związku ze startem nowego systemu zniesiona została konieczność rejestracji unikalnych kodów gwarancyjnych,

- zasady udzielania gwarancji i zakres napraw nie ulegają zmianie.

Po pierwszym logowaniu w nowym systemie prosimy o sprawdzenie poprawności danych osobowych i zarejestrowanych urządzeń w Państwa panelu użytkownika.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy pod adres: gwarancja@pl.bosch.com


Z poważaniem

MISTAMA.COM spółka z o.o.

25-414 KIELCE, ul. Warszawska 312 B

Wyświetlenia:7418
Numer oferty:6922372760
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry